Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

  • Oras:turnu severin
  • Oras:turnu severin
11 minutes ago, NuMadalin said:

A fost mesajul continand numele lui, pana de curând, la pagina 5 a acestui topic. Cum mortii lui a reușit sa stearga nu știu.... 

Rogi un admin sa stearga,, fiind un mesaj cu ce contine date personale, sigur il sterge

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator 3,14159
Reputație: 0
1 oră în urmă, NuMadalin a spus:

A fost mesajul continand numele lui, pana de curând, la pagina 5 a acestui topic. Cum mortii lui a reușit sa stearga nu știu.... 

Deci,...

cum o sugi  Mădăline, lent și  cu Deep cum.imi place mie ???,...

cu atenție la vecini ?!?!!

Trebuie să te credem pe cuvânt si că e așa cum vomiți ??,

Eu nu cred nici pe mama , poate ești tu mai limbist -pupincurist  sau ceva mai convingător ,...

pe barba ta atunci să fie ....

multa, multă  malachie !! 

Link spre comentariu
Vizitator NuMadalin
Reputație: 0
2 minutes ago, 3,14159 said:

Deci,...

cum o sugi  Mădăline, lent și  cu Deep cum.imi place mie ???,...

cu atenție la vecini ?!?!!

Trebuie să te credem pe cuvânt si că e așa cum vomiți ??,

Eu nu cred nici pe mama , poate ești tu mai limbist -pupincurist  sau ceva mai convingător ,...

pe barba ta atunci să fie ....

multa, multă  malachie !! 

ești penibil 

Link spre comentariu
Vizitator 3,14159
Reputație: 0
Acum 2 minute, 3,14159 a spus:

tic tac ,...

tic tac ...

Te-ai luat cu cine nu trebuie amice ,... o să îți mananc ficații aldente la micul dejun , deja am condimentele pregătite,...🥩🥩

Daca e sa mor o să mor cu tine de gat , nu mai  am chiar nimic de pierdut cum ar veni , te mai las 10 secunde să te răzgândești și  daca vrei trai pe vătrai reconsidera-ti te rog MACAZUL propice  , altfel nu cred că vrei să știi ce poate face un bulangiu , idiot sau cum mai mă alinți matale !! 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

Buna dragilor am un anunț de făcut am împlinit un an de când profesez in lucrul acesta,până în luna martie mai exact 24 poate și încă o zi doua voi mai fii disponibila,o să mă retrag din meseria aceasta motivele sunt personale deci cat mai lucrez cine dorește să mă contacteze pe insta va pup

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 28 minute, mihail99 a spus:

La mulți ani pt 28 Februarie faci 1 an...eu doresc de 1 an masaj...deblocheaza-ma pe instagram as dori o programare Maria azi sau in weekend...Mulțumesc aștept mesaj

Mihail, tot pe băncuța aia din fața hotelului Continental stai? si contemplezi asupra universului, trimițând mesaje de speranțe către Maria 😂

 

Link spre comentariu
Vizitator wazzup77
Reputație: 0
On 2/24/2022 at 9:16 AM, Mariamassage said:

Buna dragilor am un anunț de făcut am împlinit un an de când profesez in lucrul acesta,până în luna martie mai exact 24 poate și încă o zi doua voi mai fii disponibila,o să mă retrag din meseria aceasta motivele sunt personale deci cat mai lucrez cine dorește să mă contacteze pe insta va pup

Avand in vedere ca o sa te retragi din meseria asta m-a apucat nostalgia. Iti pot scrie pe insta doar daca imi dai follow (new account: sigmawazzup). Daca esti dispusa sa treci peste cele intamplate si vrei sa ne revedem pentru o ultima data o sa incerc sa ma revansez. :angel:

Link spre comentariu
Vizitator carucuiepe
Reputație: 0
Acum 1 oră, wazzup77 a spus:

Avand in vedere ca o sa te retragi din meseria asta m-a apucat nostalgia. Iti pot scrie pe insta doar daca imi dai follow (new account: sigmawazzup). Daca esti dispusa sa treci peste cele intamplate si vrei sa ne revedem pentru o ultima data o sa incerc sa ma revansez. :angel:

Salute' 

Cont creat Strict pentru replay aici și numai pentru această speță  , doar Atât  :

wazzup77 nu are nici un fel de legătură  , dar de  nici un fel cu carul real !!

Carul așa cum a precizat va  rămâne pe veci  ne- masat  și indiferent de consecinte ce implica asta , deși îl mai dore spatele și alea , alea   ....uneori .

Forum plăcut în continuare vă doresc .

nmb !

 

 

Link spre comentariu
Vizitator carucuiepe
Reputație: 0
Acum 35 minute, carucuiepe a spus:

Salute' 

Cont creat Strict pentru replay aici și numai pentru această speță  , doar Atât  :

wazzup77 nu are nici un fel de legătură  , dar de  nici un fel cu carul real !!

Carul așa cum a precizat va  rămâne pe veci  ne- masat  și indiferent de consecinte ce implica asta , deși îl mai dore spatele și alea , alea   ....uneori .

Forum plăcut în continuare vă doresc .

nmb !

 

 

...și  război tot  plăcut , deasemenea !!

Link spre comentariu

Ați spus de mine ca sunt Nebun si Psihopat ...uite dovada e mai nebun PUTIN ca mine ...mor mii de oameni în război...mame și copii singure fara familie pleaca unde vad cu ochiul...peste 30.000 de Ucrainieni refugiați in tara Noastră..in concluzie in real sunt om bun si cuminte și contează omul față in față Maria nu omul virtual Maria...acum te retragi si vad ca acuma plang unii pt tine.... nu vom plânge pentru tine și vom plange acuma ce se întâmplă in Ucraina...Pace doresc si putere pt sufletele celor din Ucraina și sper sa se încheie Războiul asta cumva...Putin ai mila de ei te rog ...numai am cuvinte ce se întâmplă...Dumnezeu sa fie cu Ucrainieni si sa-i ajutam cumva 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...