Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 22 ore, ChecCulapte7 a spus:

Nu te cunosc  cu adevărat  , am vrut sa o fac mai demult și sunt vremuri deja acum  apuse ...., am fost catalogat într-o manieră pe care  nu o meritam și chiar nu mai contează .

Daca ar fi fost sa ne intersectam cumva sunt sigur că ar fi fost de bun augur și am fi fost compatibili până la Dumnezeu...

Nu a fost sa fie acum  , mâine sau poimâine și va fi  poate  data viitoare  .

Nu știu dacă ai  observat însă eu clar zic : Da,

ești o fata deșteaptă , înțeleg că și frumoasă , te apreciez și ești feblețea mea deși nu ne cunoaștem in persoană .

 

 

 

Man, eu imi aduc perfect aminte că am căzut de acord legat de ceea ce postezi pe aici. Vad ca nu te ții de cuvânt așa că nu o să mă țin nici eu si o sa trimit mai departe fix ce am discutat, inclusiv atașamente cu convorbirile in privat avute între noi.

O sa dureze cam 30 de zile până când cineva o sa îți dea de veste de ceea ce urmează să se întâmple. Daca tu consideri ca e mai important sa aberezi pe un forum este fix problema ta. Eu ți-am adus la cunoștință destul de clar ceea ce ai făcut si înainte... Spor la tastat tâmpenii! 

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 4 ore, lizis666 a spus:

Man, eu imi aduc perfect aminte că am căzut de acord legat de ceea ce postezi pe aici. Vad ca nu te ții de cuvânt așa că nu o să mă țin nici eu si o sa trimit mai departe fix ce am discutat, inclusiv atașamente cu convorbirile in privat avute între noi.

O sa dureze cam 30 de zile până când cineva o sa îți dea de veste de ceea ce urmează să se întâmple. Daca tu consideri ca e mai important sa aberezi pe un forum este fix problema ta. Eu ți-am adus la cunoștință destul de clar ceea ce ai făcut si înainte... Spor la tastat tâmpenii! 

Man am doua recenzii și am lăudat-o pe respectiva ,

daca am greșit cu ceva ...mea culpa.

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 31 minute, ChecCulapte7 a spus:

Man am doua recenzii și am lăudat-o pe respectiva ,

daca am greșit cu ceva ...mea culpa.

Știi cumva,.....

la farmacie te primesc cu watssup ??

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 51 minute, lizis666 a spus:

întreabă la psihiatrie... 

dublet,....triplet ,..... ****** se da pe compensată ??

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 2 ore, lizis666 a spus:

întreabă la psihiatrie... 

Cred că tu ai nevoie de un psihiatru domnule, vezi peste tot numai inamici imaginari.

De ce te bagi in seama cu japca ...?

 ne cunoaștem de undeva ...?

Pentru comportament necorespunzător exista admini care au tot dreptul  să se ocupe de asta , tu cine ești de vrei sa impui  legi pe aici ??

 

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

Buna seara am înțeles că este un forum public cu păreri etc dar va rog daca aveți neînțelegeri sa o faci in alta parte topicul asta este despre programări și întrebări ,cine e interesat sa mi lase mesaj pe insta

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
La 07.03.2022 la 18:41, lizis666 a spus:

Man, eu imi aduc perfect aminte că am căzut de acord legat de ceea ce postezi pe aici. Vad ca nu te ții de cuvânt așa că nu o să mă țin nici eu si o sa trimit mai departe fix ce am discutat, inclusiv atașamente cu convorbirile in privat avute între noi.

O sa dureze cam 30 de zile până când cineva o sa îți dea de veste de ceea ce urmează să se întâmple. Daca tu consideri ca e mai important sa aberezi pe un forum este fix problema ta. Eu ți-am adus la cunoștință destul de clar ceea ce ai făcut si înainte... Spor la tastat tâmpenii! 

Scuze @Mariamassage,

eu te apreciez așa  cum am spus însă daca măcar  pentru o zi as putea fi @pisicuts as face puțină curățenie pe aici.

Acest forum nu este pentru asemenea personaje ca cel de mai sus.

 

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 7 ore, ChecCulapte7 a spus:

Scuze @Mariamassage,

eu te apreciez așa  cum am spus însă daca măcar  pentru o zi as putea fi @pisicuts as face puțină curățenie pe aici.

Acest forum nu este pentru asemenea personaje ca cel de mai sus.

 

E normal ca @pisicuts nu poate fi peste tot si oricand si la cate specimene sunt in tara insa sa ajungi pe un forum public sa ingradesti dreptul la o opinie (ca de aia e forum si o faci chiar civilizat) si sa recurgi la Santaj  pe fata cu convorbiri si din  astea deja e prea mult si nu stiu daca nu cumva intra sub incidenta penalului.

Link spre comentariu

Buna Maria doresc eu o programare la ce ora ca poti in centru cand vrei tu ... ti-as da mesaj pe instagram sa ma poti programa dar ma ai blocat ((( cum facem in privat aici putem sau ma poti debloca pe instagram o programare acuma sau peste o ora sau 2 ore ... Mulțumesc  aștept mesaj

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 1 oră, Mariamassage a spus:

Buna dragilor am revenit de marți până vineri inclusiv sunt disponibila oferta 100 lei

buna ,

vezi aici daca ne putem auzi eu nu prea știu cu insta :

 masuiincopac

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 1 oră, Mariamassage a spus:

Buna dragilor azi doua locuri disponibile cine e interesat sa mi lase mesaj orele sunt 4-5 și 6-7

Buna ,

ți-am dat mai sus insta meu,

masuiincopac 

eu nu te găsesc cu maria_forum19.

Se poate si pt. mâine , azi deja am fost la o fată super dulce .

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 40 minute, ChecCulapte7 a spus:

Buna ,

ți-am dat mai sus insta meu,

masuiincopac 

eu nu te găsesc cu maria_forum19.

Se poate si pt. mâine , azi deja am fost la o fată super dulce .

 

 

Numai incerca ca nu o sa reusesti, eu am facut programari si la hotel am platit hotelul si  nu a venit, nu si-a respectat programarea!! Fata are clientii ei care platesc bine, nici nu ar trebui sa existe acest topic. Trebuia sa si faca ea personal! Un moderator sa stearga acest topic de gunoi!! Sunt fete super!!cautatile.

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 20 minute, valy901 a spus:

Numai incerca ca nu o sa reusesti, eu am facut programari si la hotel am platit hotelul si  nu a venit, nu si-a respectat programarea!! Fata are clientii ei care platesc bine, nici nu ar trebui sa existe acest topic. Trebuia sa si faca ea personal! Un moderator sa stearga acest topic de gunoi!! Sunt fete super!!cautatile.

Știu valy , oricum nu mergeam voiam doar o reacție ceva ,...daca te uiți pe topic mai nimeni nu a reușit să ajungă la ea , nu știu de ce mai anunță locuri disp.  daca nu primește pe nimeni. Caută sau așteaptă pe cineva , un făt frumos la care i-a rămas inima ?!?!?

Oricum in 2 săptămâni se lasă de meserie și se apucă de OF, mă gândeam să mă abonez dar cred că m-am răzgândit ...., nici nu cred că pierd mare lucru !

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Chiar acum, ChecCulapte7 a spus:

Știu valy , oricum nu mergeam voiam doar o reacție ceva ,...daca te uiți pe topic mai nimeni nu a reușit să ajungă la ea , nu știu de ce mai anunță locuri disp.  daca nu primește pe nimeni. Caută sau așteaptă pe cineva , un făt frumos la care i-a rămas inima ?!?!?

Oricum in 2 săptămâni se lasă de meserie și se apucă de OF, mă gândeam să mă abonez dar cred că m-am răzgândit ...., nici nu cred că pierd mare lucru !

Da, exact fata trebuia sa si faca reclama cumva, si poate o fi cautat partener de onlyfans sau sa nu chiar sa fi facut filmulete la respectivi fara stirea lor. In ziua de azi muierile de genu sunt foarte inventive, arma lor secreta se folosesc de barbati!!👍asa ca rezistati baieti sunt femei pe toate drumurile nu va aruncati. Bafta!!

Link spre comentariu
Vizitator ChecCulapte7
Reputație: 0
Acum 5 minute, valy901 a spus:

Da, exact fata trebuia sa si faca reclama cumva, si poate o fi cautat partener de onlyfans sau sa nu chiar sa fi facut filmulete la respectivi fara stirea lor. In ziua de azi muierile de genu sunt foarte inventive, arma lor secreta se folosesc de barbati!!👍asa ca rezistati baieti sunt femei pe toate drumurile nu va aruncati. Bafta!!

da,

pe un topic cu 80 K  vizualizări când va pune linkul o să fure startul destul de ușor pe Of , bravo ei ...fata deșteaptă ,...sau 

"învățată ".

 

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 52 minute, ChecCulapte7 a spus:

Știu valy , oricum nu mergeam voiam doar o reacție ceva ,...daca te uiți pe topic mai nimeni nu a reușit să ajungă la ea , nu știu de ce mai anunță locuri disp.  daca nu primește pe nimeni. Caută sau așteaptă pe cineva , un făt frumos la care i-a rămas inima ?!?!?

Oricum in 2 săptămâni se lasă de meserie și se apucă de OF, mă gândeam să mă abonez dar cred că m-am răzgândit ...., nici nu cred că pierd mare lucru !

Țineți va părerile in cur și la revedere:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...