Sari la conținut

Masaj erotic - Maria severin


GCapone

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 36 minute, carucuboi a spus:

Nu am spus decât fix ce oferă duduia , nu am denaturat sau băgat strâmbe, eu zic că am fost corect și în dezacord cu masajul erotic in lenjerie .

Ulterior  am aflat că pt un bonus de 50 lei se poate face  și nud dar cu hotel , etc . e un cost prea mare pt. ceea ce oferă.

Nu am jignit cu nimic și este doar o părere pertinenta cum e normal fiind un forum despre așa ceva și nu pricep de unde atâta adversitate și antireclamă, până la urmă chiar asta oferă fata momentan.

Daca vrea clienți își va îmbunătăți serviciile și atitudinea pe e viitor.

Numai bine ,!

Dar ce sensibil esti cand vine vorba de Maria si masajul ei "fenomenal" .

Eu zic sa incerci sa ajungi la fata si poate vei primi si un bonus , nu se stie niciodata ce se poate intampla 😉😉

Imi schimb semnatura defapt imprumut de la un confrate care nu mai este printre noi . Nu a murit , doamne fereste doar si a inchis contul , proasta decizie , era simpatic . 

Sa fie mai bine 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:turnu severin
  • Oras:turnu severin

 

On 5/6/2021 at 12:28 PM, carucuboi said:

Am rugat-o cu 300 și nu mă acceptă, asta e profesionalism ?, ...ifose mai degrabă 🤔

Inseamna profesionalism, sau mai bine, se cheama  caracter ,iar incep cu exemplele ca sa intelegi, eu te rog pe tine sa mi dai un produs de la raionul tau si sa ti-l platesc tie, nu mai trecem pe la casa, tu cum te numesti ?

Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

Cea mai de căcat experiență pe care am avut-o a fost cu Maria. Este pur și simplu o pierdere de timp. Grasa, fără țațe cu ciumpi pe picioare. Masaj de cacao, te freacă pe spate. Te termină cu mâna în scârbă. Nu merită nici 5 lei

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
Acum 11 minute, terminatorul11 a spus:

Cea mai de căcat experiență pe care am avut-o a fost cu Maria. Este pur și simplu o pierdere de timp. Grasa, fără țațe cu ciumpi pe picioare. Masaj de cacao, te freacă pe spate. Te termină cu mâna în scârbă. Nu merită nici 5 lei

Cred că mă confunzi,nu sunt grasa/obeza ,da am sâni mici,și nu am ciumpi de picioare

Link spre comentariu

Am discutat și eu cu domnisoara pe insta , mi-a cerut 170 lei pt 45min la care se adaugă și  bani de cazare la hotel  pt un masaj de relaxare și o laba cu ea în lenjerie intima, bineînțeles nu m-a atras "oferta" . Ca și comparație având drum în Cluj am fost la masaj thailandez cu tailandeza  mama ei   care a costat 240 lei o ora, ceva greu se exprimat în cuvinte mi-a pus inelele la loc între vertebrele , senzațional e puțin spus, iar spre final mi-a șopti la ureche ca pt extra poate sa îmi facă magie. Mi-a făcut 10 min un oral cum rar am mai avut parte. Va recomand cu încredere dacă aveți drum pe acolo. Găsiți pe google,  nu mai rețin cum se numea salonul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 37 minute, steel21 a spus:

Am discutat și eu cu domnisoara pe insta , mi-a cerut 170 lei pt 45min la care se adaugă și  bani de cazare la hotel  pt un masaj de relaxare și o laba cu ea în lenjerie intima, bineînțeles nu m-a atras "oferta" . Ca și comparație având drum în Cluj am fost la masaj thailandez cu tailandeza  mama ei   care a costat 240 lei o ora, ceva greu se exprimat în cuvinte mi-a pus inelele la loc între vertebrele , senzațional e puțin spus, iar spre final mi-a șopti la ureche ca pt extra poate sa îmi facă magie. Mi-a făcut 10 min un oral cum rar am mai avut parte. Va recomand cu încredere dacă aveți drum pe acolo. Găsiți pe google,  nu mai rețin cum se numea salonul. 

Colega, aș vrea și eu un astfel de masaj; chiar dacă mă duc până la Cluj.

Dă-ne, te rog, detalii; unde găsim pe thailandeză?

Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin

Buna dragilor,cui nu-i convine sa nu vina eu știu ce fac de ce sunt in stare și ce nu,nu mă laud dar nici servici de proastă calitate nu am Ba chiar din contra mulți au spus că nu îi mai doare nimic și am avut pe cineva cu probleme de la un accident.nu mai  comentați de preț cât timp nu a ți și fost.asa și eu as putea sa judec dar de curiozitate as merge dacă nu mi place nu mai merg simplu,banii vin și pleacă pe premiza asta sunt eu,și ar trebui sa fie oricine dacă nu te distrezi sau încerci lucruri noi care necesita banii nu ți trăiești viața (strict părerea mea)cine a venit de 2 ori la mine a 3 a oară îi fac oferta deci sa mi lase mesaj pe insta va pup o zi frumoasa să aveți

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, Maria__.m a spus:

Buna dragilor,cui nu-i convine sa nu vina eu știu ce fac de ce sunt in stare și ce nu,nu mă laud dar nici servici de proastă calitate nu am Ba chiar din contra mulți au spus că nu îi mai doare nimic și am avut pe cineva cu probleme de la un accident.nu mai  comentați de preț cât timp nu a ți și fost.asa și eu as putea sa judec dar de curiozitate as merge dacă nu mi place nu mai merg simplu,banii vin și pleacă pe premiza asta sunt eu,și ar trebui sa fie oricine dacă nu te distrezi sau încerci lucruri noi care necesita banii nu ți trăiești viața (strict părerea mea)cine a venit de 2 ori la mine a 3 a oară îi fac oferta deci sa mi lase mesaj pe insta va pup o zi frumoasa să aveți

Bravo , bravo  eu ce primesc 🤔

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dr. Tr. Severin
  • Oras:Dr. Tr. Severin
La 11.05.2021 la 17:58, Dan12345x a spus:

Maria deblochează ma s.Bucharest 

Nu am de ce să te deblochez având în vedere că m ai făcut sa vin la locul întâlniri și sa mi pierd timpul cu tine 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 24 minute, carucuboi a spus:

corp de zeiță , body massage adevărat cu sânii, coapsele, fesele  ...și zice un băiat 2 finalizări la o ora și doar 150,

parca aș face o excursie. .. cred că e la Buc.😄

Mulțumesc! Da, în București sunt! Nu prea înțeleg ce caut pe acest topic, al fetei :))) 

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, Mara99 a spus:

Mulțumesc! Da, în București sunt! Nu prea înțeleg ce caut pe acest topic, al fetei :))) 

Buna , nu iti bate capul 😂😂😂, colegu , incerca sa faca o comparatie intre ce ofera fata din topic cu ce oferi tu . O zi frumoasa . 😉

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...