Sari la conținut

Bărbat care face masaj cu finalizare?


Oana231

Postări Recomandate

Vizitator palosugros
Reputație: 0

Eu unul as fi intrebat in primul rand ce intelege fatuca asta prin "masaj cu finalizare" ca poate pentru ea finalizare inseamna sa il sodomizeze pe amabilul pretendent. 

Link spre comentariu
Vizitator 1ronin
Reputație: 0

Prea putini nu pot intelege un lucru extrem de simplu,femeia nu trebuie decat sa ridice coada si apar masculii,nu este nevoie de anunturi de genul 😂

Link spre comentariu
Vizitator Sebica87
Reputație: 0
La 28.02.2021 la 15:01, Oana231 a spus:

Caut bărbat care să ofere masaj cu finalizare. 

 

La 28.02.2021 la 15:01, Oana231 a spus:

Caut bărbat care să ofere masaj cu finalizare. 

0741778121 pe watssap programam

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bai, voi sunteti cu vaca? nu se vede clar ca topicul e deschis in februarie? Si probabil e si pus la misto, voi chiar credeti ca intra gagicile aici sa caute barbatzel pentru masaj? wtf, praf is unii... va meritati soarta.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Exista un asistat social obosit cu diverse conturi,PokerFace13, Babyboy,acum este Futeke,care din lipsa de ocupație,bântuie forumul și doar minuseaza a prost,pe toata lumea,un psihopat demn de mila și bun de internat la nebuni, care face finalizare orala și el și tot neamul lui curva de ma-sa. Mi-a trimis mesaj privat ca să ii dau muie și lui și lui vaca aia tarfa, care l-a fătat,iar dacă a văzut ca nu accept m-a umplut cu o ploaie de minusuri, plus ca ma punea sa îmi cer scuze ca doar l-am futut în cur și nu în gura. Dacă exista doritori mergeți cu încredere, gunoiul asta boschetar ,face de toate, în special vrea sa ii dai muie cu pula plina de kkt după ce îl futi în cur. Ia mai baga un minus urangutan bubos, fiu de curva crăcănata de la atâta pula,"futeke", sardina proasta și oligofrena.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Pitkin99
Reputație: 0

Sa stii ca ai de unde alege, de fapt ai 2 variante : 1. sofer100

                                                                              2. dan1984 ( asta face si cu inghitire, ori poti sa-ti dau drumul pe ochelarii lui)

 

Poti sa-i iei la pachet pe amandoi, ai si cu cine sta de vorba in pauza, unul din ei e foarte comic, mistocar de altfel, are talent sa scrie si pe forum, deci iti face o recenzie ca la carte.

Ambii au centura neagra in MUIE, sunt trecuti aman2 la categoria : Unii sug pula.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vad ca esti in efervescenta creativa.

Mi-ai provocat un spasm al colonului. A la Prince Charles.

 

Continua, ca ai efect terapeutic (se duc toxinele).

Nu te uita ca nu rade nimeni. Va veni si succesul de scena.

 

 

 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...