Sari la conținut

Ellensweetperv69 40759173408


Vizitator ellensweetperv69

Postări Recomandate

  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
La 25.04.2022 la 22:33, Sweetperv a spus:

CFR călători! Dacă nu-ți oferă condiții... îți faci! 🤪😈

Totul ține de gusturi! Însă, mulțumesc pentru compliment! Sarba

DSC_0413.JPG

O dat faliment Farmec , nu mai produc crema depilatoare ? :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
Acum 4 ore, johnattan07 a spus:

Elena,hai si la Constanța!😁

Voi astia de chemati fete in alte orase , cam ce asteptari aveti ? Sa va contacteze in privat si sa va intrebe unde anume sa va astepte sau cum ? Daca are de venit anunta ca i unsa cu toate alifiile si stie ce are de facut . 

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Azi am reușit să o vizitez și eu, am făcut programare de ieri pe WhatsApp nu prea sunt adeptul programărilor pentru ca de multe ori nu știu ce fac peste o oră dar peste o zi..., Ok am făcut programare care a fost respectata la minut, am ajuns la locație unde am găsit o fata slăbuță și super finuta care era îmbrăcată într-o ținută super sexi neagra , am făcut un dus rapid, baia este echipa cu tot ce trebuie și multee prosoape curate, acțiunea a debutat întâi cu mulți pupici și oral neprotejat apoi 69 și terminat in balon cu ea deasupra, țin să menționez că nu prea sunt fan skinny dar mi-am schimbat părerea 😁, fata e cum am spus slăbuță și super finută, se pisicește și e foarte drăguță și amabila nu sta cu ochi pe ceas se uda natural, fara mirosuri suspecte.

Daca mă mai primește eu unul voi deveni client fidel.

Că și note.... Sincer este peste tot ce am întâlnit până acuma așa că ar fi cam toate 10 cu plus, dar asta e părerea mea, fiecare cu părea lui 

Am stat un număr achitat 200 ron, și am observat de ce unele fete au un preț mai mare , pentru că, calitatatea face diferența.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40759173408
  • Oras:Iasi
  • Telefon: +40759173408
  • Oras:Iasi
Acum 14 ore, ionut23682 a spus:

Azi am reușit să o vizitez și eu, am făcut programare de ieri pe WhatsApp nu prea sunt adeptul programărilor pentru ca de multe ori nu știu ce fac peste o oră dar peste o zi..., Ok am făcut programare care a fost respectata la minut, am ajuns la locație unde am găsit o fata slăbuță și super finuta care era îmbrăcată într-o ținută super sexi neagra , am făcut un dus rapid, baia este echipa cu tot ce trebuie și multee prosoape curate, acțiunea a debutat întâi cu mulți pupici și oral neprotejat apoi 69 și terminat in balon cu ea deasupra, țin să menționez că nu prea sunt fan skinny dar mi-am schimbat părerea 😁, fata e cum am spus slăbuță și super finută, se pisicește și e foarte drăguță și amabila nu sta cu ochi pe ceas se uda natural, fara mirosuri suspecte.

Daca mă mai primește eu unul voi deveni client fidel.

Că și note.... Sincer este peste tot ce am întâlnit până acuma așa că ar fi cam toate 10 cu plus, dar asta e părerea mea, fiecare cu părea lui 

Am stat un număr achitat 200 ron, și am observat de ce unele fete au un preț mai mare , pentru că, calitatatea face diferența.

Mulțumesc frumos pentru vizită și te mai aștept! Zi frumoasă! 🙂

Link spre comentariu
  • Telefon: +40759173408
  • Oras:Iasi
  • Telefon: +40759173408
  • Oras:Iasi
Acum 49 minute, sofer100 a spus:

Ii scoti si in parc seara, la aer? 

(La o aluna, suc,  gogoasa cu gem ceva)

sa-i imbraci bine, sa nu fie vreunul alergic la puf de plop...

În restul zilei nu este aer sau nu pot avea alergi la altceva? 🙂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...