Sari la conținut

0743305125 Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost eu,sunt reale pozele.Are undeva la 30 și ceva de ani,sânii după cum se vede micuți, fund fain,a lucrat în Elveția,știe sa își facă treaba,accepta orice poziție se implica,oral bun,păcat ca a fost protejat,a promis ca data viitoare îl face fara:)),dar îl face bine.De apreciat ca nu este grăbită,am vrut sa ma îmbrac și sa ies moment în care ma întrebat dacă ma grăbesc undeva:))m-am pus lângă ea în pat vreo 5 minute și pe urma am plecat.150 fin,300 ora.Eu am stat o finalizare,am fost mulțumit de ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 17 ore, georgel69 a spus:

Am fost eu,sunt reale pozele.Are undeva la 30 și ceva de ani,sânii după cum se vede micuți, fund fain,a lucrat în Elveția,știe sa își facă treaba,accepta orice poziție se implica,oral bun,păcat ca a fost protejat,a promis ca data viitoare îl face fara:)),dar îl face bine.De apreciat ca nu este grăbită,am vrut sa ma îmbrac și sa ies moment în care ma întrebat dacă ma grăbesc undeva:))m-am pus lângă ea în pat vreo 5 minute și pe urma am plecat.150 fin,300 ora.Eu am stat o finalizare,am fost mulțumit de ea.

Este singura sau are colega? Surprize în spatele ușii nu au fost? Lenjeria albastră e dementiala!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Are colega din ce mi-a spus ea,dar au închiriat doua apartamente diferite în locația de pe avv 110,sa fie mai ok pt clienți.Am fost curios sa-mi dau seama din anunțuri care poate fi colega,dar nu am reușit 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 28 minute, el_futador a spus:

Ii futoarca rau in blocu ala. E cel gri chiar langa o gradina si in cealalta parte o casa, peste drum de un bloc mai mare?

Gri cu ceva verde, 2 scări, demisol+3, și acoperiș terasa cu vegetatie ... da, despre acea clădire e vorba. 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
La 03.03.2021 la 22:50, altu2 a spus:

Gri cu ceva verde, 2 scări, demisol+3, și acoperiș terasa cu vegetatie ... da, despre acea clădire e vorba. 

Fetele de acolo lucreaza singure, sau au " supraveghetori " oare? Am mai gasit cateva d-re care indicau aceiasi adresa avv110.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am niste prieteni in zona, de aia nu ma bag la blocu ala de aud adresa.

Ia vezi ce masini parcate sunt afara, GL, BR, ii mai vezi la fata si pe pestioci daca filezi zona (cand ma duc in vizita la prieteni mai stam si facem misto).

Omu asta si mistocar: ca mia e ca sta pe afara si il intreaba vreunu care e numaru 110, ii arata blocu si in loc de cu placere ii raspunde cu "spor la futut!"

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
Acum 29 minute, el_futador a spus:

Am niste prieteni in zona, de aia nu ma bag la blocu ala de aud adresa.

Ia vezi ce masini parcate sunt afara, GL, BR, ii mai vezi la fata si pe pestioci daca filezi zona (cand ma duc in vizita la prieteni mai stam si facem misto).

Omu asta si mistocar: ca mia e ca sta pe afara si il intreaba vreunu care e numaru 110, ii arata blocu si in loc de cu placere ii raspunde cu "spor la futut!"

io t-am zis ca n-ai koae. ma si mir ce plm cauti la curve. deci tu de frica nu mergi la curve pe avv110.:))))))))))) ai 'prieteni' in zona:))))))))))) cat de 'comoda' e explicatia asta. cu mentiunea ca e un megacacat=megaminciuna! cine chiar are nu vine aici sa spuna asa ceva.:))))))))) . m-am prins ce 'povestitoru' pulii esti si tu ba futadore. da-le in plm de recenzii si curve. baga d'astea cu sanu si braila( pt cunoscatori!). si cu pesti clar. cu zonele unde ai prieteni. clar pe toata lumea intereseaza. sau doare-n pula. inca nu is clarificat. ba futadore am uitat sa te intreb: tu in afara de avv110 , unde nu mergi la curve ci la prieteni in zona, in afara de deci de avv110 , mergi la curve? sau tot la 'prieteni' mergi?:))))))))))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
La 06.03.2021 la 11:17, el_futador a spus:

Ia baga pe street view, e un bloc de locuinte fix vis-a-vis. Unde merg eu nu e treaba ta, nu vad o lauda in asta.

In rest e posibil ca tu sa n-ai prieteni in orasu asta, asta nu contest.

iarta-ma ba futadore, acu am vazut aberatia asta. cum zici? un cacat ti-a dat o palma? sau tu ai dat o palma la un cacat? pfuu , asta aberai in alt toping. deci asta e ce ti-a fatat mintea , ca io nu am prieteni in orasu asta? :))) si cum plm ti-a fatat mintea sclipiciunea asta? ma si gandesc ca la ce efort ai depus esti terminat vreo 3 luni. leguma. :))))))))) ba prostu' pulii, tu vi aici sa te lauzi cati prieteni ai?:))))))))) vai de pizda ta! si ba futadore eu am vazut blocu ala de vis-a-vis in realitate. tu doar pe street view l-ai observat?:))))))))) hai te las, sigur esti la vreun prieten, ca de futut nu se pune problema. futi prietenii?:)))))))))) . muie si ....ciocane tari! :))))))) muie iti dau sa nu intelegi gresit! cu ciocane tari:)))))))). nu mai da palme la cacati! sau nu mai lua palme de la cacati! sau da-te-n plm de cacat!:))))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...