Sari la conținut

❌DIANA❌0763827253❌


Vizitator Diana.diana

Postări Recomandate

Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Bunaa ! O sa revin mai devreme,mai exact de maine. O sa lucrez pana vineri,dupa din motive feminine,o sa lipsesc cateva zile. Maine o sa incep dupa 12-1. Va astept cu programari la 0763827253 - Whatsap preferabil sau sms/apel. Va pup 

Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Baieti imi cer mii de scuze. Se decaleaza venirea mea. O sa anunt pe forum cand o sa ajung. Chiar  imi pare rau si sper sa ne revedem curan

Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Buna ! Astazi voi reveni daca gasesc cazare ( am cateva promisiuni) nu stiu exact ora probabil in jur de ora 13. Anunt aici cand sunt disponibila,si o sa va rasfat si cu o poza noua.

Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Buna baieti ! Sunt disponibila. Momentan am locatia in spate la Melody,blocul nou. 

Preturi si servicii :

 

150 de lei combinat oral si normal (oralul se poate si neprotejat in functie de igiena) 30 de minute, 1 finalizare. 

250 de lei combinat orala si normal (oralul se poate si neprotejat in functie de igiena) 1 ora- 2 finalizari. 

Mici fantezii incluse in pret : 69,diferite poziții. Etc. 

Se poate si finalizare orala,este 50 de lei extra.

Pentru alte mici fantezii putem discuta telefonic.

Ma gasiti la nr de tel 0763827253 apel/sms/whatsap ( prefer whatsap) va pup

Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Buna 😘 ! Sunt disponibila incepand cu ora 13 pana seara tarziu.  Preturile si serviciile sunt :

150 de lei combinat oral si normal (oralul se poate si neprotejat in functie de igiena) 30 de minute, 1 finalizare. 

250 de lei combinat orala si normal (oralul se poate si neprotejat in functie de igiena) 1 ora- 2 finalizari. 

Mici fantezii incluse in pret : 69,diferite poziții,face sitting,deep Etc. 

Se poate si finalizare orala,este 50 de lei extra.

Fac si deplasari,cu rugamintea sa specificati ca sunteti dupa forum. 

0763827253 apel/sms/whatsap (prefer whatsap) 

Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0
Acum 3 ore, nimfomanenimfomane a spus:

Stii cumva cat mai stai in oras?

Buna. Nu stiu exact,dar o sa stau 1 saptamana sigur,si dupa vedem.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut  , cum am avut azi treaba prin Craiova m am hotarat sa.mai poposesc si sa imi satisfac  placerile carnale .

Diana , am discutat cu ea pe w app  , foarte comunicativa , imi da detali , o intreb daca este disponibila si primesc raspuns afirmativ . 

Ajung la locatie usor de gasit locuri de parcare , apartament ok , am facut dus , curatenie , ordine, camera de joaca ok , pat mare . 

Igiena fetei 10 nu am.nimic de reprosat . 

Aspect 165 inaltime , satena , par lung , la fata foarte draguta , cand zambeste ii apar gropite in obrajori. Se vad urmele unei slabiri bruste . Nimic de speriat   . Sani au suferit si ei unele modificari se vad cicatrici . 

Atitudine acum as vrea sa impart acest aspect in doua parti si tot la fel sa notez 

-prima etapa vreau sa dau 10 , sociabila., dechisa , am stat la.o tigara. Mi a restituit bani platiti pentru o finalizare . 

-a doua etapa notez cu 3  si  actiunea sa petrecut in dormitor , a inceput sa tipe , sa imi reproseze anumite lucruri care nu au treaba cu ce se petrecea intre noi .

Actiune . 

Oral.neprotejat 8  , umed , saliva din belsug , se ajuta si de mana , are o tehnica buna poate sa progreseze . 

Normal protejat 5 , dupa ce a terminat cu oralul , m am.gandit sa ma.joc putin cu sani ei ( ma atentionat sa nu o strang sau sa o trag de sani ca este foarte sensibila ).sa.intins pe spate.si eu am.coborat cu mana dreapta usor inspre cutia cu maimute 😂😂 in acelasi timp.am.inceput sa o.sarut usor pe gat , pe piept pana luat de val am inceput sa ii sarut usor un sfarc , atunci a inceput sa zbiere de am sarit direct in picioare , nu intelegeam ce se intampla. A inceput sa tremure sa se plimbe prin camera  sa imi reproseze ca am bruscat o si ca i am atins sani , ca are probleme cu ei ect . In situatia data eram usor speriat nu intelegeam ce se petrece , imi cer scuze ii explic ca doar am atins o usor cu buzele., nu am tras , nu am muscat . Se invarte de cateva ori si revine , imi face iar oral ( am crezut ca lucrurile.rele gata au trecut , ne am.inteles insa nu  ,aveau a continua ) , imi monteaza cauciucul si o rog sa vina peste mine , se misca bine , totul ok si ma intreaba cat mai am.pana termin ( nu au trecut 2 munute de cand era deaspura ).ii zic ca daca a obosit , putem.sa schimbam  . 

Imi zice ok , hai pe la spate  , trec pe la spate pune capul in cearseaf , picioarele.apropriate , spatele arcuit insa invers decat prevede pozitia,  intr un cuvant inghesuita . Incep.usor penetrarea si incepe sa se traga de par , de cersaf , isi pune mainile in cap,  o intreb daca este ok si ma intreaba cat mai am.pana termin , ii zic putin si cu toate filme.posibile.reusesc sa finalizez.

Dupa ce am finalizat , fata foarte nervoasa , mi a aruncat un servetel umed sa ma sterg si mi.a.reprosat ca "daca as avea o fata si iar face cineva ce i am facut eu ei mi ar conveni " am.ramas blocat si am intrebat o , te.am.violat , te am bruscat , te am batiut , eu doar m.am.purtat civilizat  , tu ai un anunt din care reiese ca prestezi anumite servici , eu am venit sa beneficiez de acele servici si sa platesc . Simplu.

Acum.nu stiu in cazul de fata daca am procedat bine , trebuia sa ma opresc si sa imi vad de drum , dar tot avand experiente cu fete care incearca prin diverse metode sa te pacaleasca am fortat nota si m am.incapatinat sa raman pana la.final . 

In timp.ce ma imbracam , fata a.inceput sa isi revina si ma invitat sa imi iau bani inapoi. 

Am rugat o sa ne linistim.si sa fumam.o tigara , am incercat sa ii dau cateva sfaturi sa o fac sa inteleaga ca pentru mine nu  bani erau importanti , ci intalnirea in sine , sa ramanem amndoi cu zambetul.pe buze  la final.. 

Banuti 150 / 250 ora , in cazul.meu a fost 0 (.nu ma.bucur , chiar imi.pare.rau pentru cele.intamplate ). 

Timp cred ca 30 de minute. 

De revenit , da. As dori sa.intalnesc o.alta fata a ei cu o.alta atitudine . 

De recomandat , nu stiu ce sa zic in acest caz. 

Per total a fost o experienta ciudata .este posibil ca fata sa fi avut o cadere nervoasa . . 

De aceia as avea rugamintea daca au fost si alti confrati sa lase.si ei cateva impresi.Multumesc .

Imi pare.rau Diana pentru acesta situatie si am un sentiment de vina ca te am.lasat sa imi restitui.bani , pana la urma.ai muncit , macar o parte trebuia sa opresti . . 

Numai bine . 

 

  • Like 6
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
28 minutes ago, povestitorul said:

Salut  , cum am avut azi treaba prin Craiova m am hotarat sa.mai poposesc si sa imi satisfac  placerile carnale .

Diana , am discutat cu ea pe w app  , foarte comunicativa , imi da detali , o intreb daca este disponibila si primesc raspuns afirmativ . 

Ajung la locatie usor de gasit locuri de parcare , apartament ok , am facut dus , curatenie , ordine, camera de joaca ok , pat mare . 

Igiena fetei 10 nu am.nimic de reprosat . 

Aspect 165 inaltime , satena , par lung , la fata foarte draguta , cand zambeste ii apar gropite in obrajori. Se vad urmele unei slabiri bruste . Nimic de speriat   . Sani au suferit si ei unele modificari se vad cicatrici . 

Atitudine acum as vrea sa impart acest aspect in doua parti si tot la fel sa notez 

-prima etapa vreau sa dau 10 , sociabila., dechisa , am stat la.o tigara. Mi a restituit bani platiti pentru o finalizare . 

-a doua etapa notez cu 3  si  actiunea sa petrecut in dormitor , a inceput sa tipe , sa imi reproseze anumite lucruri care nu au treaba cu ce se petrecea intre noi .

Actiune . 

Oral.neprotejat 8  , umed , saliva din belsug , se ajuta si de mana , are o tehnica buna poate sa progreseze . 

Normal protejat 5 , dupa ce a terminat cu oralul , m am.gandit sa ma.joc putin cu sani ei ( ma atentionat sa nu o strang sau sa o trag de sani ca este foarte sensibila ).sa.intins pe spate.si eu am.coborat cu mana dreapta usor inspre cutia cu maimute 😂😂 in acelasi timp.am.inceput sa o.sarut usor pe gat , pe piept pana luat de val am inceput sa ii sarut usor un sfarc , atunci a inceput sa zbiere de am sarit direct in picioare , nu intelegeam ce se intampla. A inceput sa tremure sa se plimbe prin camera  sa imi reproseze ca am bruscat o si ca i am atins sani , ca are probleme cu ei ect . In situatia data eram usor speriat nu intelegeam ce se petrece , imi cer scuze ii explic ca doar am atins o usor cu buzele., nu am tras , nu am muscat . Se invarte de cateva ori si revine , imi face iar oral ( am crezut ca lucrurile.rele gata au trecut , ne am.inteles insa nu  ,aveau a continua ) , imi monteaza cauciucul si o rog sa vina peste mine , se misca bine , totul ok si ma intreaba cat mai am.pana termin ( nu au trecut 2 munute de cand era deaspura ).ii zic ca daca a obosit , putem.sa schimbam  . 

Imi zice ok , hai pe la spate  , trec pe la spate pune capul in cearseaf , picioarele.apropriate , spatele arcuit insa invers decat prevede pozitia,  intr un cuvant inghesuita . Incep.usor penetrarea si incepe sa se traga de par , de cersaf , isi pune mainile in cap,  o intreb daca este ok si ma intreaba cat mai am.pana termin , ii zic putin si cu toate filme.posibile.reusesc sa finalizez.

Dupa ce am finalizat , fata foarte nervoasa , mi a aruncat un servetel umed sa ma sterg si mi.a.reprosat ca "daca as avea o fata si iar face cineva ce i am facut eu ei mi ar conveni " am.ramas blocat si am intrebat o , te.am.violat , te am bruscat , te am batiut , eu doar m.am.purtat civilizat  , tu ai un anunt din care reiese ca prestezi anumite servici , eu am venit sa beneficiez de acele servici si sa platesc . Simplu.

Acum.nu stiu in cazul de fata daca am procedat bine , trebuia sa ma opresc si sa imi vad de drum , dar tot avand experiente cu fete care incearca prin diverse metode sa te pacaleasca am fortat nota si m am.incapatinat sa raman pana la.final . 

In timp.ce ma imbracam , fata a.inceput sa isi revina si ma invitat sa imi iau bani inapoi. 

Am rugat o sa ne linistim.si sa fumam.o tigara , am incercat sa ii dau cateva sfaturi sa o fac sa inteleaga ca pentru mine nu  bani erau importanti , ci intalnirea in sine , sa ramanem amndoi cu zambetul.pe buze  la final.. 

Banuti 150 / 250 ora , in cazul.meu a fost 0 (.nu ma.bucur , chiar imi.pare.rau pentru cele.intamplate ). 

Timp cred ca 30 de minute. 

De revenit , da. As dori sa.intalnesc o.alta fata a ei cu o.alta atitudine . 

De recomandat , nu stiu ce sa zic in acest caz. 

Per total a fost o experienta ciudata .este posibil ca fata sa fi avut o cadere nervoasa . . 

De aceia as avea rugamintea daca au fost si alti confrati sa lase.si ei cateva impresi.Multumesc .

Imi pare.rau Diana pentru acesta situatie si am un sentiment de vina ca te am.lasat sa imi restitui.bani , pana la urma.ai muncit , macar o parte trebuia sa opresti . . 

Numai bine . 

 

Pai, Diana, nu ziceai tu ca PSE-ul si GFE-ul nu tine de experienta in domeniu? Ca cei care iti trec pragul trebuie sa plece multumiti de la tine? Eu unul apreciez returnatul banilor, dar totusi ceva nu pare in regula cu acest comportament al tau. Poate poti sa aduci ceva lamuriri in legatura cu superrecenzia colegului.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator terente12
Reputație: 0
Acum 58 minute, povestitorul a spus:

Salut  , cum am avut azi treaba prin Craiova m am hotarat sa.mai poposesc si sa imi satisfac  placerile carnale .

Diana , am discutat cu ea pe w app  , foarte comunicativa , imi da detali , o intreb daca este disponibila si primesc raspuns afirmativ . 

Ajung la locatie usor de gasit locuri de parcare , apartament ok , am facut dus , curatenie , ordine, camera de joaca ok , pat mare . 

Igiena fetei 10 nu am.nimic de reprosat . 

Aspect 165 inaltime , satena , par lung , la fata foarte draguta , cand zambeste ii apar gropite in obrajori. Se vad urmele unei slabiri bruste . Nimic de speriat   . Sani au suferit si ei unele modificari se vad cicatrici . 

Atitudine acum as vrea sa impart acest aspect in doua parti si tot la fel sa notez 

-prima etapa vreau sa dau 10 , sociabila., dechisa , am stat la.o tigara. Mi a restituit bani platiti pentru o finalizare . 

-a doua etapa notez cu 3  si  actiunea sa petrecut in dormitor , a inceput sa tipe , sa imi reproseze anumite lucruri care nu au treaba cu ce se petrecea intre noi .

Actiune . 

Oral.neprotejat 8  , umed , saliva din belsug , se ajuta si de mana , are o tehnica buna poate sa progreseze . 

Normal protejat 5 , dupa ce a terminat cu oralul , m am.gandit sa ma.joc putin cu sani ei ( ma atentionat sa nu o strang sau sa o trag de sani ca este foarte sensibila ).sa.intins pe spate.si eu am.coborat cu mana dreapta usor inspre cutia cu maimute 😂😂 in acelasi timp.am.inceput sa o.sarut usor pe gat , pe piept pana luat de val am inceput sa ii sarut usor un sfarc , atunci a inceput sa zbiere de am sarit direct in picioare , nu intelegeam ce se intampla. A inceput sa tremure sa se plimbe prin camera  sa imi reproseze ca am bruscat o si ca i am atins sani , ca are probleme cu ei ect . In situatia data eram usor speriat nu intelegeam ce se petrece , imi cer scuze ii explic ca doar am atins o usor cu buzele., nu am tras , nu am muscat . Se invarte de cateva ori si revine , imi face iar oral ( am crezut ca lucrurile.rele gata au trecut , ne am.inteles insa nu  ,aveau a continua ) , imi monteaza cauciucul si o rog sa vina peste mine , se misca bine , totul ok si ma intreaba cat mai am.pana termin ( nu au trecut 2 munute de cand era deaspura ).ii zic ca daca a obosit , putem.sa schimbam  . 

Imi zice ok , hai pe la spate  , trec pe la spate pune capul in cearseaf , picioarele.apropriate , spatele arcuit insa invers decat prevede pozitia,  intr un cuvant inghesuita . Incep.usor penetrarea si incepe sa se traga de par , de cersaf , isi pune mainile in cap,  o intreb daca este ok si ma intreaba cat mai am.pana termin , ii zic putin si cu toate filme.posibile.reusesc sa finalizez.

Dupa ce am finalizat , fata foarte nervoasa , mi a aruncat un servetel umed sa ma sterg si mi.a.reprosat ca "daca as avea o fata si iar face cineva ce i am facut eu ei mi ar conveni " am.ramas blocat si am intrebat o , te.am.violat , te am bruscat , te am batiut , eu doar m.am.purtat civilizat  , tu ai un anunt din care reiese ca prestezi anumite servici , eu am venit sa beneficiez de acele servici si sa platesc . Simplu.

Acum.nu stiu in cazul de fata daca am procedat bine , trebuia sa ma opresc si sa imi vad de drum , dar tot avand experiente cu fete care incearca prin diverse metode sa te pacaleasca am fortat nota si m am.incapatinat sa raman pana la.final . 

In timp.ce ma imbracam , fata a.inceput sa isi revina si ma invitat sa imi iau bani inapoi. 

Am rugat o sa ne linistim.si sa fumam.o tigara , am incercat sa ii dau cateva sfaturi sa o fac sa inteleaga ca pentru mine nu  bani erau importanti , ci intalnirea in sine , sa ramanem amndoi cu zambetul.pe buze  la final.. 

Banuti 150 / 250 ora , in cazul.meu a fost 0 (.nu ma.bucur , chiar imi.pare.rau pentru cele.intamplate ). 

Timp cred ca 30 de minute. 

De revenit , da. As dori sa.intalnesc o.alta fata a ei cu o.alta atitudine . 

De recomandat , nu stiu ce sa zic in acest caz. 

Per total a fost o experienta ciudata .este posibil ca fata sa fi avut o cadere nervoasa . . 

De aceia as avea rugamintea daca au fost si alti confrati sa lase.si ei cateva impresi.Multumesc .

Imi pare.rau Diana pentru acesta situatie si am un sentiment de vina ca te am.lasat sa imi restitui.bani , pana la urma.ai muncit , macar o parte trebuia sa opresti . . 

Numai bine . 

 

:) imi pare rau pt tine, este plina Craiova de matracuce ca asta si mai grav ca sunt o gramada de pesti care le sufla in cur

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
25 minutes ago, robi29 said:

Pai, Diana, nu ziceai tu ca PSE-ul si GFE-ul nu tine de experienta in domeniu? Ca cei care iti trec pragul trebuie sa plece multumiti de la tine? Eu unul apreciez returnatul banilor, dar totusi ceva nu pare in regula cu acest comportament al tau. Poate poti sa aduci ceva lamuriri in legatura cu superrecenzia colegului.

Am vorbit,preliminar cu domnisoara de doua ori si o anumita instabilitate emotionala din partea ei,coroborata cu experienta mea destul de buna in domeniu m-au facut sa aman vizita si vad ca bine am facut,altfel o incasam mai rau ca povestitorul!

Inspirat,am ales o doamna matura cu niste sani naturali superbi cu care m-am jucat destul de relaxat si interactiv si careia maine o sa-i fac o recenzie!

Povestitorul trebuie felicitat pentru tenacitatea si dorinta lui reala de a face ordine si a elimina piesele slabe ca sa nu spun lichelele din ring!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Multumim pentru recenzie. Eu unu aveam de gand sa ma duc. Dupa cele intamplate niciodata nu o sa i calc pragul. Daca are  probleme la mansarda iti dai seama ca asts pe toate baga la belea. Sa tipe sa urle vin vecinii politia mai bine nu. Doamne fereste

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu

1 Povestitorule, felicitări pt toate gândurile și sentimentele tale exprimate cinstit și corect in recenzie. Daca mai poți și ai timp, du-te iar la fata, discuta, vezi unde a fost cauza problemelor, revanseaza-te, mai fute-o o data platit, scapi și tu de sentimentul de vina care e justificat, încasează și ea ceva bănuți, deci transforma totul într-o situație win-win. E clar că Diana nu face parte din categoria celor care vor să păcălească. Aici a fost greșeala ta, ai crezut un moment asta și ai continuat. Trebuia sa te oprești... Știu că e greu, curul era gol, pula era sculata etc....

2 Diana, daca ai făcut operatie de micșorare și remodelare a sanilor(probabil...) și știi ce sensibilitate ai, nu te expune un timp practicând sexul profesionist pt că toți te trag de țâțe, nu poți să eviți asta. Operația pare recentă, se vade asta in ultima poza. 

(Evident că Diana a avut și o cădere nervoasa, dar nu cred că e vreo problema psihică, emoțională, ci e o consecință a disconfortului inevitabil generat de durerea resimțită la atingerea sânilor.)

3 Diana, când ceri 150 de lei pe finalizare nu poți pretinde să nu ți se atingă sânii. Problemele tale nu sunt ale clientului, el vrea sa futa că plătește bine, să atingă, sa sugă, sa linga etc. Anunță în prealabil că ai probleme la sâni și atunci clientul are grija, dar în cazul asta nu mai poți cere 150 la finalizare, că asta ar trebui sa fie un tarif de full option. 

4 Clientul pleacă mulțumit de la tine daca tu și oferta ta sunt corecte. Încerci să compensezi o problema prin atitudine pozitivă, dar uite că problema ascunsa generează tocmai o atitudine negativă. Ai înțeles asta, ai restituit banii, dar a ieșit un mare căcat pt tine, practic ai fost fututa gratis și indispusa fizic și psihic și asta s-a întâmplat tocmai cu un om foarte ok care nu are vreo vina se pare. Realizezi unde se poate ajunge cu un client care e mai puțin ok?!

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Buna baieti,haideti sa va spun si eu cum s-a intamplat din partea mea. Povestitorule,nu stiu exact ce incerci sa castigi inflorind foarte mult ceea s-a intamplat,si ar fi fost ok sa spui exact cum s-a intamplat. 

La inceputul intalnarii totul a fost ok, povestitorul e un baiat super ok,nimic de reprosat. I-am facut oral 2 minute,dupa care a inceput sa ma traga,nu sa ma atinga,nu sa ma stranga usor,nu sa ma mangaie,practic sa ma traga tare. Intradevar de la operatia mea sunt mai sensibila,dar si daca nu as fi fost tot as fi avut dureri. I-am spus respectuous sa nu ma mai traga atat de tare ca ma doare, insa el a continuat. I-am spus si a2a oara ca sanii mei sunt mai sensibili,ca poate sa se joace cu ei,dar nu sa traga si sa stranga atat de tare,la care el mi-a spus ca pentru asta a venit sa se joace cu sanii mei...ok,de acord,dar devenea brutal...a3a oara s-a apropiat si ma muscat de sfarc,nu ma pupat, ma muscat. Atunci da,am tipat pt ca ma muscat foarte tare si ma durut,si atunci i-am spus ca nu pot sa fac asta,si ca ii dau banii inapoi,pentru ca el a venit sa faca ceva ce eu nu suportam. 

Nu am facut normal,nu stiu de ce alegi sa spui asta,oricum nu are nici o importanta in desfasurarea naratiunii,probabil sa para ca ai fost si grabit.  La mine 30 de minute sunt 30 de minute,chiar daca termini in 10,nu te gonesc, la fel si 60 de minute sunt 60 de minute.

Da,am reactionat poate putin urat,si nervos,pt ca spunandu-i de 2 ori frumos sa ma traga mai usor,a3a oara mi s-a parut ca face intentionat,si devine brutal.

In rest nu am nimic ce sa ii reprosez,s-a comportat ok. Daca eram genul de escorta care grabeste clientul,nu ma ofeream sa ii dau banii inapoi,avand in vedere ca deja ii facusem oral. Doar ca nu am fost compatibili din acest punct de vedere, si nu vad rostul ca eu sa am dureri provocate de el,si el sa nu poata sa isi satisfaca fetishul, dar totusi sa continuam,ca sa raman cu banii. 

Sper ca nu am omis nimic,si vreau sa va asigur ca ce s-a intamplat a fost un caz izolat, nu sunt debila mintala,nu sunt instabila emotional, si intalnirea cu mine decurge normal. 

Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0

Daca stie ca se poate controla,si nu face actiuni care imi provoaca durere,nu am nimic impotriva, am zis ca in rest a fost ok. Chiar nu a vrut sa ia banii inapoi, i-am bagat eu in buzunar. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut  , dupa intervetile Dianei , am.inteles destul.de clar situatia .

Chiar daca aveam azi noapte semne de intrebare , acum totul.este evident.

Este ultima mea interventie pe.acest topic . 

Ca si concluzi , puteti sa mergeti pentru oral si o sa plecati multumiti. 

Daca aveti pretenti si vreti si normal.o sa patiti ce am.patit eu . 

Diana cred ca ar trebui sa iti revizuiesti lista de servici . 

Ca sa intru acum in discuti interminabile si sa incerc sa demostrez ca am facut si normal nu cred ca isi are rostul , fiecare este liber sa creada ce vrea , pana la urma tot o sa iasa la iveala adevarul. 

Imi pare rau pentru situatia creata insa doar Diana are rezolvare la aceasta problema . Cred ca ar trebui sa fie transparenta si sa spuna de la inceput ce ofera . In cazul ei doar oral , legat de  celelate servici sunt acolo doar sa dea bine in portofoliu . ( normal protejat, Gfe , Pse ) . 

Oricum.fata scrie mult mai bine ca mine ( eu nu imi doresc sa fac compuneri si doar sa relatez cele traite)  , este o fata cu bun simt , educata , cu remuscari de constinta. 

In incheiere poate era mai bine sa nu scriu nimic si lucrurile sa ramana cum.au fost . 

Numai bine 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Diana.diana
Reputație: 0
Acum 12 ore, papura voda a spus:

Am vorbit,preliminar cu domnisoara de doua ori si o anumita instabilitate emotionala din partea ei,coroborata cu experienta mea destul de buna in domeniu m-au facut sa aman vizita si vad ca bine am facut,altfel o incasam mai rau ca povestitorul!

Inspirat,am ales o doamna matura cu niste sani naturali superbi cu care m-am jucat destul de relaxat si interactiv si careia maine o sa-i fac o recenzie!

Povestitorul trebuie felicitat pentru tenacitatea si dorinta lui reala de a face ordine si a elimina piesele slabe ca sa nu spun lichelele din ring!

Imi pare rau daca ti-am dat impresia asta,e posibil nu te contrazic. Sunt momente din zi in care poate primesc niste apeluri...nepotrivite sa zic,nu vreau sa creez un subiect mai amplu si sa creez polemici, si imi schomba starea,pentru ca eu ma implic in chestia asta,si ma las afectata. Daca as fi prea detasata nu cred ca ar mai avea farmec nici pentru voi. Daca vreodata te razgandesti te astept ! 

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0
Acum 25 minute, povestitorul a spus:

Salut  , dupa intervetile Dianei , am.inteles destul.de clar situatia .

Chiar daca aveam azi noapte semne de intrebare , acum totul.este evident.

Este ultima mea interventie pe.acest topic . 

Ca si concluzi , puteti sa mergeti pentru oral si o sa plecati multumiti. 

Daca aveti pretenti si vreti si normal.o sa patiti ce am.patit eu . 

Diana cred ca ar trebui sa iti revizuiesti lista de servici . 

Ca sa intru acum in discuti interminabile si sa incerc sa demostrez ca am facut si normal nu cred ca isi are rostul , fiecare este liber sa creada ce vrea , pana la urma tot o sa iasa la iveala adevarul. 

Imi pare rau pentru situatia creata insa doar Diana are rezolvare la aceasta problema . Cred ca ar trebui sa fie transparenta si sa spuna de la inceput ce ofera . In cazul ei doar oral , legat de  celelate servici sunt acolo doar sa dea bine in portofoliu . ( normal protejat, Gfe , Pse ) . 

Oricum.fata scrie mult mai bine ca mine ( eu nu imi doresc sa fac compuneri si doar sa relatez cele traite)  , este o fata cu bun simt , educata , cu remuscari de constinta. 

In incheiere poate era mai bine sa nu scriu nimic si lucrurile sa ramana cum.au fost . 

Numai bine 

 

Eu unul te cred pe cuvant colegului. Acesta este si rolul acestui forum sa ne ajutam intre noi.

Ganduri bune

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Deasta ne meritam soarta,si nu avem escorte de Doamne ajuta in Craiova...ca vin cate unii care zici ca nu au vazut femei in viata lor...daca mergi la o fata si vezi ca tu vrei sa o tragi de sani,si ea zice ca o doare,ai 2 variante. Ori esti mai atent,ori ii spui ca tu asa vrei,si iti ceri banii inapoi. Nu continui sa o tragi.  Nu am nici o treaba cu Diana,nu am vizitat o inca,insa mi se pare destul de transparenta si tind sa o cred. De ce ar nega ca ati facut normal? Cu ce schimba situatia in favoarea ei? Era acelasi fir narativ.  Cand o sa intelegem ca si escortele sunt tot oameni, nu papusi gonflabile atunci o sa avem si noi escorte de calitate in Craiova. E posibil sa ma insel,dar cred ca Diana are potential,si recenziile viitoare vor lamuri asta. O sa incerc sa merg chiar eu la ea si o sa va povestesc ce si cum.

Pana atunci,datii clementa,mergeti la ea,si hai sa tragem singuri concluzii,ca nu stim tot timpul toata povestea din spate,si poate pierdem o escorta buna, pt un coleg...mai dificil, sa zic asa.  

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chiar te rog sa mergi si dupa sa relatezi experienta . Poate esti tu mai norocos sau te termina din oral in 2 minute si atunci descri ce experienta wow ai avut .

 

Acum 41 minute, nimfomanenimfomane a spus:

Deasta ne meritam soarta,si nu avem escorte de Doamne ajuta in Craiova...ca vin cate unii care zici ca nu au vazut femei in viata lor...daca mergi la o fata si vezi ca tu vrei sa o tragi de sani,si ea zice ca o doare,ai 2 variante. Ori esti mai atent,ori ii spui ca tu asa vrei,si iti ceri banii inapoi. Nu continui sa o tragi.  Nu am nici o treaba cu Diana,nu am vizitat o inca,insa mi se pare destul de transparenta si tind sa o cred. De ce ar nega ca ati facut normal? Cu ce schimba situatia in favoarea ei? Era acelasi fir narativ.  Cand o sa intelegem ca si escortele sunt tot oameni, nu papusi gonflabile atunci o sa avem si noi escorte de calitate in Craiova. E posibil sa ma insel,dar cred ca Diana are potential,si recenziile viitoare vor lamuri asta. O sa incerc sa merg chiar eu la ea si o sa va povestesc ce si cum.

Pana atunci,datii clementa,mergeti la ea,si hai sa tragem singuri concluzii,ca nu stim tot timpul toata povestea din spate,si poate pierdem o escorta buna, pt un coleg...mai dificil, sa zic asa.  

Ai dreptate 😂😂😂 Diana a fost a doua femeie din viata mea , prima.a fost culmea.tot o Diana creia i sa facut mila si ma dezvirginat 🙃🙃

Stai.linistit , sunt in crestere , nu este mult pana departe si o sa capat experienta necesara sa ma.comport exemplar cu o fata/femeie , escorta /prostituata/curva . 

Numai bine 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Prietene...lasa ironia ca nu e de glumit...tu iti dai seama ce ai relatat tu aici? Ai fost,ai facut totul pana la final,si fata ti-a dat banii inapoi. Nu am vazut nici un caz pe forumul asta,in atatia ani de cand sunt activ aici. Asta e o fapta a unei femei traumatizate. Te gandesti ca poate ti-a dat banii inapoi de frica? Cine stie ce s-a intamplat,ce i-ai facut, si poate nu spune de frica,ca stii unde sta,si sunt atatea cazuri de escorte atacate. Nu vreau sa imi imaginez ce s-a intamplat de fapt,daca a fost in stare sa iti dea banii inapoi dupa ce s-a consumat actul. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...