Sari la conținut

A fi sau a nu fi - muzica e trolling?


Vizitator white_rabbit

Postări Recomandate

Vizitator velrox
Reputație: 0
Acum 13 ore, kasparian a spus:

Mulțumesc, am ascultat-o și mi-a plăcut :) 

Sincer, eu nu prea apuc să intru pe topicele de muzică de aici, dar, cum am spus mai sus, cred că ele pot îmbina plăcutul cu utilul.

Te-am "citit" bine inseamna. Cumva stiam ca o sa iti placa melodia. 

Cheers! 

 

Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0

@kasparian

..intr-o latura asa mai de hip hop, pt ca am avut o zi care mi-a inspirat mai multe elemente din aceasta melodie, iti prezint: 

..there he go

Iti spun tie aceste lucruri pentru ca esti un om care intelege multe, cu experienta de viata si stiu ca vei da play. 

 *pt ceilalti - A nu se face / zice ce spune schoolboy prin piesa.. :138x

Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥

buna ziua utilizatorilor, muzica nu este troll, inainte de a afirma ca este poate ar trebui sa cautati pe net ce inseamna trollul, un fazan mascat, asta e doar o parere arbitrara, era ceva regulamentar, da, si asta conteaza, e bine totusi ca avem conturi clona create special pentru hartuire, limbaj vulgar, ca nu mai poti vedea o recenzie din cauza injuraturilor, alea probabil ca nu incurca siteul, muzica da, muzica era singurul avantaj in a avea un cont premium, din cate am vazut eu, asa ca acum...... , cautam recenziile printre injuraturi. Dar asta nu-i o problema. Nu spun ca e o decizie rea, dar nici buna, asa am intalnit utilizatori cu bun simt din alte regiuni ale site-ului. Dar eu zic ca altele sunt probleme reale si nu muzikia. Bafta. si spor la ciocane. Muzica nu este troll, dar este banata, trolli insa nu, asta este realitatea momentan.

  • Like 2
Link spre comentariu
7 minutes ago, nikilucy said:

buna ziua utilizatorilor, muzica nu este troll, inainte de a afirma ca este poate ar trebui sa cautati pe net ce inseamna trollul, un fazan mascat, asta e doar o parere arbitrara, era ceva regulamentar, da, si asta conteaza, e bine totusi ca avem conturi clona create special pentru hartuire, limbaj vulgar, ca nu mai poti vedea o recenzie din cauza injuraturilor, alea probabil ca nu incurca siteul, muzica da, muzica era singurul avantaj in a avea un cont premium, din cate am vazut eu, asa ca acum...... , cautam recenziile printre injuraturi. Dar asta nu-i o problema. Nu spun ca e o decizie rea, dar nici buna, asa am intalnit utilizatori cu bun simt din alte regiuni ale site-ului. Dar eu zic ca altele sunt probleme reale si nu muzikia. Bafta. si spor la ciocane. Muzica nu este troll, dar este banata, trolli insa nu, asta este realitatea momentan.

Din acest motiv ti-ai facut clona lancelot ? Prostovane

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,
La 03.03.2021 la 20:47, wurdulak a spus:

@anaparaschiv va trebui sa se apuce de facut recenzii ☺️😚

 

   Am facut, sa stii, exista pe forum recenzii. Am interactionat cu cateva fete de aici.  Nu am scris pe forum  de tepe, de intalniri stabilite prin mesaje private aici sau telefonic  si neonorate de ele , am ales sa nu fac rau.  M-am dumirit ce este cu lumea asta a sexului pe bani, care-i flora si care-i fauna.  Ceva timp pierdut aiurea pe care-l puteam petrece mai cu folos.  

Am mai invatat una - alta despre mine si despre altii. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 11 ore, anaparaschiv a spus:

   Am facut, sa stii, exista pe forum recenzii. Am interactionat cu cateva fete de aici.  Nu am scris pe forum  de tepe, de intalniri stabilite prin mesaje private aici sau telefonic  si neonorate de ele , am ales sa nu fac rau.  M-am dumirit ce este cu lumea asta a sexului pe bani, care-i flora si care-i fauna.  Ceva timp pierdut aiurea pe care-l puteam petrece mai cu folos.  

Am mai invatat una - alta despre mine si despre altii. 

posteaza si tu anunt ana si o sa apara si recenziile de la utilizatori

  • Haha 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

A fi sau a nu fi - muzica e trolling?

Topicul de muzica nu era trolling, am descoperit multe melodii de care habar nu aveam si mi-au placut, sa nu mai zic de melodiile mele postate care le-am auzit pe la radio, coincidenta sau nu habar nu am, dar ele nu erau difuzate la radio pana nu le-am postat, deci sigur se mai inspirau si altii din topicul nostru :)

 

Dar... erau si unii care postau toate melodiile obosite doar de dragul de a se colora sau de dragul de a posta ceva, care erau colorati deja.

 

Deci ar fi 50/50

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...