Sari la conținut

🔞 Adelina 🔞 (0759) 850 212 😈🔞


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 03.03.2021 la 13:17, Saraanays a spus:

Aici se pune STOP 🔞🔞😈😈

Buna scumpi mei eu sunt Adelina și sunt noua pe site. Sunt o fire sociabilă, cu bun simt, iubitoare, jucăușa și dulce. 😜 Îmi plac și experiențele noi  Accept orice poziție îmi place sa ma simt bine și eu și partenerul meu. Ofer respect și discreție . 

Fac sărutări și mângâieri pe corp, fk in functie de chimie . 

Ca și înălțime am 1.70 iar ca și kg am 64, sunt o fata bruneta, aranjata și curată  îmi plac limbuțele și 69 

Ca și servici normal protejat iar oral in funcție de igiena - 150 finalizarea, 250 ora .

O ora cu masaj și sex 350 . NU FAC ANAL 

Finalizare orală sau corporală +50 lei . 

Pentru programări va aștept la Nr de contact : 0759850212 sau bineînțeles pe WhatsApp unde veți primi și pozele pana ma voi învață cu site-ul după care vor apărea imediat și pozele. Va aștept in număr cât mai mare sa ne simțim bine 😈🔞😘

Buna dimineața mi-am început programul astăzi sunt la birou pana la ora 22:00 ! ❤️ Programările se fac telefonic sau pe whatsapp ! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Puiuu33
Reputație: 0

Ziceam ca nu mai scriu recenzii dar nu pot sa ma abțin când mai întâlnesc fete asa ca Adelina. Adelina e o puștoaică de 20 anișori,bruneta cu parul lung, pozele sunt suta la suta reale, e la început de drum spune ca are doar 3 săptămâni în meseria asta, am făcut programarea prin watsap, am ajuns la locație, îmi deschide ușa exact fata din poze umpic timida mi s a părut dar e normal fiind la început.. Am făcut cunoștință și am trecut la acțiune... M am așezat ca o pisica în pat foarte relaxat stăteam pe spate și am rugat o sa vina peste mine, aici totul a venit de la sine, fk mângâieri, chiar un bun preludiu adică cred ca a fost ceva natural, am simțit o umpic agitata gen respira foarte repede dar repet e începătoare și e de înțeles nu știu daca e adevărat nu contează asta contează ca m am simțit bine, după preludiu i am spus sa îmi facă oral, face un oral destul de bun mult mai bun ca altele care au anii în spate..oral neprotejat adânc pana i am spus eu stop după am luat o pe la spate ca asa vor fetele toate :)) a fost o acțiune susținuta de amândoi ne mișcăm amândoi adică nu dădeam doar eu dădea și ea frate hahaha... al doilea nr a fost un fel de reluare a primului.. Chiar m am simțit bine.

Locatie:9 

Cadou:200 lei ora

O recomand. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...