Sari la conținut

Roxy dulce și pasionala 0759652554


Postări Recomandate

Am fost si eu zilele trecute la ea. Este o fata foarte frumoasa cu un corp superb. M-a facut sa ma simt foarte bine, este foarte simpatica, sociabila. Gfe maxim. Saruturi, imbratisari, nu a comentat la pozitii. S-a comportat frumos si natural.

De recomandat: DA

De revenit: da, abia astept!

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat și eu pe Roxi acum câteva zile. Experiență foarte plăcută. Revin cu o recenzie mai amplă in zilele următoare. Deocamdată doar atât: super prietenoasa, drăguță, sâni superbi, orientată spre client. Cert voi reveni...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Belgravistan
  • Oras:Belgravistan

Salutare!

Zilele astea am trecut si eu a doua aoara pe la draguta Roxy.  Modalitatea de contact a fost telefonic cu confirmare cu 30 min inainte. In locatie ma astepta Roxy o blonda frumoasa, intr-un body negru, am fost servit cu o sticla de apa si timp de o tigara am povestit una alta iar dupa dusul de rigoare ne-am retas in dormitor unde am inceput cu imbratisari, mangaieri, saruturi pe buze, pe corp, i-am luat eu sanii frumosi la sarutat dupa care a urmat un oral soft, cu atentie la oO dar nu foarte adanc. La normal ne-am sincronizat mult mai bine de data asta am schimbat misionar, doggy, pe la spate cu ea pe burta, si binenteles LOT unde se misca foarte bine, si i-am putut admira si saruta sanii frumosi iar presarat cu Fk te face sa te simti excelent. O intalnire reusita din nou cu aceasta mandra care sper sa stea cat mai mult pe la noi.

Locatie: 10 ap nou, Prima Nufarul, baia cu de toate si prosop curat.

Aspect: blonda draguta, slim&fit, sanii medii frumosi perfecti pt corpul ei, pt iubitorii de fete slim e exact ce recomanda medicul.

On: 7.5 soft, are tehnica ei cu limba dar nu e prea adanc, acorda atentie si la oO.

Np: 10 aici se implica, se misca bine, se umezeste natural, nu comenteaza la pozitii.

Igiena: 10 nimic de obiectat.

Gfe: 10 cum ziceau si alti colegi punctul forte, Fk, mangaieri, saruturi pe corp, te face sa te simti excelent in compania ei.

Pret: 250/h.

De revenit si de recomandat: Da

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 20 ore, roxy_roxy a spus:

Disponibila pentru programari pana la 21 la numarul de telefon 0759652554 

IMG_20210331_124715.jpg

Neața! Multe amintiri îmi trezești frumoaso! Iar, așa când apari ca o leoaică grațioasă retrăiesc acele momente de neuitat pe care le-am trăit alături de tine. 

O zi frumoasă! 🐼

Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
1 oră în urmă, therocky a spus:

Ceau Roxy, liniștește-mă că săptămâna viitoare mai ești la noi. Neaparat vreau să mă întâlnesc cu tine 😉

Dragule, nu promit nimic, am deja o luna de cand sunt venita aici, imi trebuie si mie o vacanta, dar vom vedea😉😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...