Sari la conținut

Playroom Temple of Spa 0733275669


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi in mod deosebit vom aveam program scurt. inchidem la 17:00. 

Ultima programare o vom lua la 16:00.

Astazi mai am locuri disponibile pt programari la 14 00, 15 00 si 16 00.

La 17 00 inchidem vom avea program scurt astazi.

Dar ca sa va ofer si ceva placut astazi vom mentine pentru toata ziua pana la ora 16 00 (ultima programare) oferta speciala de 120 lei / ora de masaj. Astazi oferta speciala va fi valabila pana la ultima programare pana la ora 16 00 deoarece astazi avem program scurt inchidem la 17 00.

Va asteptam cu mare drag la noi. Sa va relaxati alaturi de noi prin masajul nostru

Hot KISS

Mai am loc doar pentru 2-3 programari astazi 14 00 15 00 & 16 00

0733275669

0721765906

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor

Si astazi ati fost minunati. Astazi ne pregatim sa inchidem programul, astazi in mod deosebit o sa inchidem la 17 00.

Si ne reauzim maine

incepand cu 10 00 am - 11 00 am cu program normal. 

Va astept cu mare drag

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Maine dimineata frumoasa mea colega, Beatrice va poate face ziua mai buna daca veti alege sa va incepeti ziua alaturi de noi relaxandu-va prin masajul nostru

(Astazi in mod deosebit am terminat mai repede la 17 00) 

De maine dimineata va asteptam cu mare drag

HOT KISS

🥰😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va invit la noi sa ne incepem weekend ul impreuna inca de la prima ora

V-am pregatit pentru urmatoarele 3 zile

Un set de pachete promotionale ca sa va relaxati cum trebuie alaturi de noi

Pentru acest weekend

Oferta speciala de 120 lei pentru o ora de masaj o vom extinde pana in ora 16 00. 

Dupa ora 16 00

Vineri Sambata si Duminica acest weekend pretul pentru ora de masaj va fi doar de 150 lei. 

Timp in care in acest weekend va vom pregati si un set special de masaje cu elemente tehnice deosebite sau fantezii speciale.

De exemplu masajul cu doua finalizari va fi 200 lei. 

De maine vor fi disponibile si 

Pachetele de Masaj (de tip Fantasy

Lush Fantasy Massage

- Un masaj de relaxare si erotic deosebit in care maseuza la partea erotica a masajului va folosi un Lovense Lush si Role Play aferent pentru ca nivelul cotelor de erotism sa urce la culmi neatinse inca (pretul 300 lei pentru o ora). 

50 Shades Massage

- Un masaj de relaxare si erotic cu totul special in care maseuza completeaza erotismul masajului cu elemente de dominare soft plina de romantism (catuse, bici) ridicand nivelul de erotism si trairi printr-un role play special specific seriei 50 Shades. (pretul 300 lei pentru o ora). 

Ar fi bine sa ne anuntati cu o zi inainte de programarile pentru masajele fantasy ca maseuza sa fie pregatita cu tot ce trebuie si sa stie sa intre in rol.   

Va asteptam cu mare drag la noi sa va relaxati alaturi de noi prin masajele noastre in acest weekend, sa ne cunoastem mai bine legand astfel noi prietenii.

Nu uitati astazi maine si poimaine extindem oferta speciala de doar 120 lei pentru ora de masaj pana in ora 16 00. Tot special pentru voi dupa ora 16 00 va fi doar 150 lei.

HOT KISS

Si va astept cu mare drag, sa va relaxati alaturi de noi la noi la Spa unde incercam sa pregatim zilnic cadrul ca voi sa va relaxati cat mai bine.

😘

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
10 minutes ago, dianatouch said:

Pachetele de Masaj (de tip Fantasy

Lush Fantasy Massage

- Un masaj de relaxare si erotic deosebit in care maseuza la partea erotica a masajului va folosi un Lovense Lush si Role Play aferent pentru ca nivelul cotelor de erotism sa urce la culmi neatinse inca (pretul 300 lei pentru o ora). 

50 Shades Massage

- Un masaj de relaxare si erotic cu totul special in care maseuza completeaza erotismul masajului cu elemente de dominare soft plina de romantism (catuse, bici) ridicand nivelul de erotism si trairi printr-un role play special specific seriei 50 Shades. (pretul 300 lei pentru o ora). 

 

😘

In ultimul pachet .... in film se termina cu sex, la voi?

in rest multa vorbarie colorata si nimic nou

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, petrepetre02 said:

In ultimul pachet .... in film se termina cu sex, la voi?

in rest multa vorbarie colorata si nimic nou

La noi nu exista sex sau servicii sexuale

doar servicii de masaj, in timpul masajului finalizarea in cadrul masajului erotic se realizeaza prin tehnici specifice-prin masaj, nu exista contact sexual 

Cele doua pachete de tip Fantasy sunt tematice ambele au menirea sa ridice erotismul la alt nivel printr-un Role Play specific, dar nu exista sex.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, dianatouch said:

Va invit la noi sa ne incepem weekend ul impreuna inca de la prima ora

V-am pregatit pentru urmatoarele 3 zile

Un set de pachete promotionale ca sa va relaxati cum trebuie alaturi de noi

Pentru acest weekend

Oferta speciala de 120 lei pentru o ora de masaj o vom extinde pana in ora 16 00. 

Dupa ora 16 00

Vineri Sambata si Duminica acest weekend pretul pentru ora de masaj va fi doar de 150 lei. 

Timp in care in acest weekend va vom pregati si un set special de masaje cu elemente tehnice deosebite sau fantezii speciale.

De exemplu masajul cu doua finalizari va fi 200 lei. 

De maine vor fi disponibile si 

Pachetele de Masaj (de tip Fantasy

Lush Fantasy Massage

- Un masaj de relaxare si erotic deosebit in care maseuza la partea erotica a masajului va folosi un Lovense Lush si Role Play aferent pentru ca nivelul cotelor de erotism sa urce la culmi neatinse inca (pretul 300 lei pentru o ora). 

50 Shades Massage

- Un masaj de relaxare si erotic cu totul special in care maseuza completeaza erotismul masajului cu elemente de dominare soft plina de romantism (catuse, bici) ridicand nivelul de erotism si trairi printr-un role play special specific seriei 50 Shades. (pretul 300 lei pentru o ora). 

Ar fi bine sa ne anuntati cu o zi inainte de programarile pentru masajele fantasy ca maseuza sa fie pregatita cu tot ce trebuie si sa stie sa intre in rol.   

Va asteptam cu mare drag la noi sa va relaxati alaturi de noi prin masajele noastre in acest weekend, sa ne cunoastem mai bine legand astfel noi prietenii.

Nu uitati astazi maine si poimaine extindem oferta speciala de doar 120 lei pentru ora de masaj pana in ora 16 00. Tot special pentru voi dupa ora 16 00 va fi doar 150 lei.

HOT KISS

Si va astept cu mare drag, sa va relaxati alaturi de noi la noi la Spa unde incercam sa pregatim zilnic cadrul ca voi sa va relaxati cat mai bine.

😘

Va invit la noi sa ne relaxam impreuna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Astazi si maine

Va stau la dispozitie sa ne cunoastem si sa ne relaxam impreuna la noi la Spa. 

Oferta Speciala pentru voi o avem si astazi si maine de doar 120 lei pentru o sedinta de masaj pana in ora 16 00 si doar 150 lei dupa aceasta ora.

Pentru programari call us / whatsapp us

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

Sper sa ne cunoastem si sa ne relaxam impreuna. 

Mai am loc pentru programari pentru oferta speciala astazi la 14 50 si la 16 00.

Va astept cu mare drag si va invit la noi sa va relaxez prin arta masajului erotic. 

Playroom este un salon nou in zona Baneasa - Jandarmeriei. 

Hot KISS 

🥰😘

1b9c852c-3702-41d3-b775-c02a5cb888ca.jpg

56454152-980a-44b5-896c-d18f6808a834.jpg

c80de605-3918-410d-98a0-1212a77aa426.jpg

da7b9111-7d4f-4c93-beaa-ccc13701f864.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna

sunt disponibila pentru programari

va invit la mine sa va fac duminica mai buna

nu o sa stau pana seara tarziu deoarece este duminica

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

Incercati masajul nostru o solutie buna de relaxare pentru astazi

Hot Kiss

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor

Astazi am deschis mai tarziu dupa pranz

asa ca va puteti bucura de oferta speciala de doar 120 lei pentru ora de masaj pana in ora 18 00 

si dupa ora 18 00 va fi un pret special de doar 150 lei

Oferta speciala in aceasta forma este valabila astazi si maine

Eu si frumoasa si tanara mea colega Beatrice va asteptam impreuna sa ne relaxam impreuna si sa ne cunoastem mai bine

Incercati masajul nostru

Hot KISS

 

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

Suntem aici pana la 20 00 - 21 00 seara pentru voi

Maine incepem la 10 00 am programarile

Va astept la noi cu mare drag

56454152-980a-44b5-896c-d18f6808a834.jpg

aacb7cc4-0caa-46b7-a9ba-099af97e9bfc.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va multumesc pentru astazi

ati fost deosebiti

maine incepem pe la 10 00 am - 11 00 am va astept alaturi de colega mea fermecatoare.

Va invit sa incercati masajul nostru. 

Ofertele speciale de astazi in aceeasi forma le vom pastra si maine. Ca voi sa va puteti bucura de masajul nostru in conditii cat mai bune. 

Hot KISS

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu si frumoasa mea colega Beatrice

Va invitam la noi sa ne incepem ziua impreuna sa incercati masajul nostru. O formula frumoasa de relaxare.

Va asteptam cu mare drag

Oferta speciala de doar 120 lei pentru sesiunea de masaj o avem astazi pana in ora 18 00 si apoi va fi doar 150 lei.

Va invitam la noi sa descoperiti placerile masajului si astfel sa legam o prietenie noua.

Hot KISS

 

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

56454152-980a-44b5-896c-d18f6808a834.jpg

a3b8b1ae-4d8e-4546-8c39-b6e56b68d15a.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Ati fost foarte speciali astazi. Va multumesc mult pentru vizita.

Si va astept cu mare drag alaturi de frumoasa mea colega incepand de maine dimineata de la 10 00 AM.

Intotdeauna vom incerca sa fim pentru voi atente placute si pasionale sa va puteti bucura cum trebuie de un masaj alaturi de noi

Oferta speciala de 120 lei pentru sesiunea de masaj o vom avea si maine pana in orele 18 00 PM. 

Hot KISS

😘

Si va astept cu mare drag maine la noi. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va recomand sa ne incepem ziua impreuna sa incercati masajul meu de relaxare si erotic.

Va astept cu mare drag

Oferta speciala de doar 120 lei pentru sesiunea de masaj o avem toata saptamana pana in ora 18 00 si apoi va fi doar 150 lei.

Va invitam la noi sa descoperiti placerile masajului si astfel sa ne cunoastem mai bine.

Hot KISS

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

3f3781de-462c-4805-9423-45c1f5679edf.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va astept la noi

In acest mod va invit la noi sa ne bucuram impreuna de placerile unui masaj

Oferta speciala de doar 120 lei pentru sesiunea de masaj o avem toata saptamana pana in ora 18 00 si apoi va fi doar 150 lei.

Va invitam la noi sa descoperiti placerile masajului si astfel sa ne cunoastem mai bine.

Hot KISS

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

Astazi sunt alaturi de Beatrice, colega de o frumusete rara, aici pentru voi 

50f91d75-a986-4eaa-ba42-cc5280938353.jpg

785fcf50-0d9f-41ea-b0f1-6fb1a562c937.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Beatrice (photos) este disponibila iar in 65-75 min

Va asteptam cu mare drag

Oferta speciala de doar 120 lei pentru sesiunea de masaj o avem toata saptamana pana in ora 18 00 si apoi va fi doar 150 lei.

 

Hot KISS

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va invitam la noi sa incercati masajul nostru

Va asteptam cu mare drag

Oferta speciala de doar 120 lei pentru sesiunea de masaj o avem toata saptamana pana in ora 18 00 si apoi va fi doar 150 lei.

 

Hot KISS

0733275669

0721765906 (nr meu personal) 

Eu si Beatrice suntem aici sa va facem weekend ul mai placut

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O experienta extraordinara!!

am sa va scriu in linii mari cu rezultat : “ de revenit garantat”. Programare facuta pe whatsp cu detalii, prompt, foarte profi din partea lor. Am ajuns la locatie ( jandarmeriei) la spa, unde m a intampinat simpatica beatrice care m- a invitat in  receptie, am servit o apa si am stat la o tigara. Am facut un dus( conditii f f ok, ti se ofera prosop f curat, papuci, geluri de dus destule) si apoi m am dus in camera nebuniilor. Ambianta super misto, parf de camera, lumina difuza, muzica faina, asternuturi curate. Am beneficiat de un masaj super bun, beatrice este o super fata, este slim, 19-20 de ani, simpatica foc, mereu zambitoare, comunicativa, atenta la detalii si dorintele clientului, chiar ai ce sa vb cu ea, eu cel putin am legat o chimie repede. Desi este f slim, mainile ei sunt f fine, iar pilea este soft, chiar am avut o experienta misto alaturi de ea.cine este fan slim, recomand. Preturile sunt cele mentionate de diana, plus ca au si niste pachete de masaje misto (de incercat).

nota 10 pentru tot!de revenit!..... recunosc ca data viitoare as vrea sa fiu si pe mainile dianei sau chiar amandoua, de ce nu?🤣

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, wesco said:

O experienta extraordinara!!

am sa va scriu in linii mari cu rezultat : “ de revenit garantat”. Programare facuta pe whatsp cu detalii, prompt, foarte profi din partea lor. Am ajuns la locatie ( jandarmeriei) la spa, unde m a intampinat simpatica beatrice care m- a invitat in  receptie, am servit o apa si am stat la o tigara. Am facut un dus( conditii f f ok, ti se ofera prosop f curat, papuci, geluri de dus destule) si apoi m am dus in camera nebuniilor. Ambianta super misto, parf de camera, lumina difuza, muzica faina, asternuturi curate. Am beneficiat de un masaj super bun, beatrice este o super fata, este slim, 19-20 de ani, simpatica foc, mereu zambitoare, comunicativa, atenta la detalii si dorintele clientului, chiar ai ce sa vb cu ea, eu cel putin am legat o chimie repede. Desi este f slim, mainile ei sunt f fine, iar pilea este soft, chiar am avut o experienta misto alaturi de ea.cine este fan slim, recomand. Preturile sunt cele mentionate de diana, plus ca au si niste pachete de masaje misto (de incercat).

nota 10 pentru tot!de revenit!..... recunosc ca data viitoare as vrea sa fiu si pe mainile dianei sau chiar amandoua, de ce nu?🤣

iti multumesc mult

si pentru noi esti foarte special (beatrice a spus ca esti un tip foarte misto si te mai asteapta)

iti multumim mult si te mai asteptam cu mare drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...