Sari la conținut

Playroom Temple of Spa 0733275669


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ARIA MASAJ EROTIC LA MINE

💋😘😍🤗

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu

💕💋💓🤗😘🐰💕

My personal whatsapp 0763366432 (tot pe acest numar ma puteti si suna) este numarul meu personal

🤗💓💋💕💖💘🐰

Preturi pentru o sesiune de masaj este de 200 lei. 

 

Va invit la mine sa ne relaxam impreuna prin arta masajului, sa ne cunoastem mai bine si sa legam o prietenie noua. 
Hot KISS


**Alte oferte speciale:

pachete speciale de masaj  (pentru ca stiu ca pentru unii din voi 60 min pur si simplu nu sunt de ajuns - Sedinte de masaj cu 2 finalizari)
**90 min - 250 lei 
**120 min - 300 lei (2 ore) 

🐰 OFERTA SPECIALA 

*ATENTIE se ofera SERVICII DOAR DE MASAJ EROTIC NU OFER NICI UN FEL DE SERVICII SEXUALE SAU ALTCEVA***

**NU MA SUNATI PENTRU SEX NU FAC ASTA NU OFER ASTA

***DOAR MASAJ EROTIC (Asta imi place sa fac si incerc sa o fac cat mai bine pentru voi)

Whatsapp Aria 0763366432 (tot pe acest numar ma puteti si suna) este numarul meu personal (Aria)

Va sarut

😘🤗💓💋💕💖💘🐰

coffee , massage, me?  💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Aria,

ce trebuie sa fac daca doresc un masaj cu tine?

te am trimis cateva mesaje pe Whatsapp dar nu am primit niciun raspuns, nu inteleg daca in zilele asta nu esti la munca, esti ocupata sau nu doresti sa vin la tine…🙄

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 7/7/2021 at 10:54 PM, spablo35 said:

Buna Aria,

ce trebuie sa fac daca doresc un masaj cu tine?

te am trimis cateva mesaje pe Whatsapp dar nu am primit niciun raspuns, nu inteleg daca in zilele asta nu esti la munca, esti ocupata sau nu doresti sa vin la tine…🙄

 

Buna, dragul meu! 

In ultima perioada nu am lucrat, te rog sa imi mai scrii inca un mesaj ca sa putem stabili o programare. Pup, astept mesajul tau 🤗💋❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
On 6/17/2021 at 3:47 PM, Aria_U_Relax said:

Intotdeauna :)

repet cine nu a inteles nu este menit sa ajunga la mine la masaj 🔥🔥

😉😈💋

 

Adica combinat cu erotismul, se "umbla" si la veverita???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara, dragii mei! 🤩

Revin după o mică vacanță cu forțe proaspete, pentru a ne simți bine împreună. 💪💆‍♂️😋

De mâine voi fi disponibilă pentru programări. 🤗🤩

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu! ⬇️

 

Am umblat puțin și la prețuri 🥳
 
De mâine prețurile vor fi...

( 120 lei până în ora 16 00 ) 

( 150 după ora 16 00 ) 

 

**Alte oferte speciale:

 

pachete speciale de masaj (pentru ca stiu ca pentru unii din voi 60 min pur si simplu nu sunt de ajuns - Sedinte de masaj cu 2 finalizari)

**90 min - 200 lei 

**120 min - 300 lei (2 ore) 

My personal whatsapp (0763366432) 

Să aveți o seară minunată! ❤️

GN! 😴🤩💋

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 1 oră, Aria_U_Relax a spus:

Bună seara, dragii mei! 🤩

Revin după o mică vacanță cu forțe proaspete, pentru a ne simți bine împreună. 💪💆‍♂️😋

De mâine voi fi disponibilă pentru programări. 🤗🤩

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu! ⬇️

 

Am umblat puțin și la prețuri 🥳
 
De mâine prețurile vor fi...

( 120 lei până în ora 16 00 ) 

( 150 după ora 16 00 ) 

 

**Alte oferte speciale:

 

pachete speciale de masaj (pentru ca stiu ca pentru unii din voi 60 min pur si simplu nu sunt de ajuns - Sedinte de masaj cu 2 finalizari)

**90 min - 200 lei 

**120 min - 300 lei (2 ore) 

My personal whatsapp (0763366432) 

Să aveți o seară minunată! ❤️

GN! 😴🤩💋

 

Bine ai revenit, de obicei, la ce oră îți începi programul? 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
15 minutes ago, sabinmeeee said:

Bine ai revenit, de obicei, la ce oră îți începi programul? 😘

Buna, dragul meu! Si multumesc! 💋

De obicei incep la ora 12 00

Dar asta in functie de programari, daca mi se scrie cu o seara inainte, incep si mai devreme, dupa preferinte. 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Chiar acum, Aria_U_Relax a spus:

Buna, dragul meu! Si multumesc! 💋

De obicei incep la ora 12 00

Dar asta in functie de programari, daca mi se scrie cu o seara inainte, incep si mai devreme, dupa preferinte. 🤗

Mulțumesc frumos pentru răspuns, te voi contacta săptămâna viitoare pentru o întâlnire matinală. As vrea sa beneficiez de această ofertă de neiertat :) 2 ore de masaj dimineața, îți dau energie pentru toată ziua :) mai tare decât cafeaua. Pupici 😘 seară faină

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
10 hours ago, sabinmeeee said:

Mulțumesc frumos pentru răspuns, te voi contacta săptămâna viitoare pentru o întâlnire matinală. As vrea sa beneficiez de această ofertă de neiertat :) 2 ore de masaj dimineața, îți dau energie pentru toată ziua :) mai tare decât cafeaua. Pupici 😘 seară faină

Te astept cu drag oricand doresti sa ma vizitezi 🤗❤️

Link spre comentariu

Salutare! dupa o lunga perioada revin cu o recenzie. E adevarat ca trebuia sa o scriu imediat dupa vizita la domnisoara ( inceputul lui iunie )  dar am uitat asa ca azi cand am vazut topicul mi-am adus aminte. Vizitat domnisoara in jurul pranzului. Locatia este in strada Boteanu int-un imobil vechi in apropiere de Bibleoteca. Am sunat cand am ajuns in fata imobilului si am fost rugat de o alta persoana ( sex feminin) sa astept inca 10 min  ca domnisoara e lipsa la apel. am revenit in 10 si m-a poftit inauntru. 

Un apartament destul de vechi si in care mirosul de tigara era destul de pregnant. Actiunea se petrece in dormitorurul cu acces din living. Baia destul de invechita si nu f curata.  Domnisoara este  dupa parerea mea mult prea slabuta pt masajul erotic. Sani aproape inexistenti la fel si fese. Singurul lucru ce salveaza aparentele sunt atitudinea ei.  Am ramas mai mult din curiozitate. Masajul este slab ( nu are forta la cat de slabuta e) iar eroticul desi se implica nu convinge. In plus e agasant de cate ori intreaba daca e ok ce face? In schimb  are grija sa te roage sa ii scri o recenzie favorabila. Din pacate nu prea am ce scrie . De revenit ? Eu unul nu ! Sper ca v-am fost de folos.

Note...

Locatie 6-7

Maseuza fizic 5-6

Atitudine 8

Masaj 5

Erotic 6

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 36 minute, mikyshadow a spus:

Salutare! dupa o lunga perioada revin cu o recenzie. E adevarat ca trebuia sa o scriu imediat dupa vizita la domnisoara ( inceputul lui iunie )  dar am uitat asa ca azi cand am vazut topicul mi-am adus aminte. Vizitat domnisoara in jurul pranzului. Locatia este in strada Boteanu int-un imobil vechi in apropiere de Bibleoteca. Am sunat cand am ajuns in fata imobilului si am fost rugat de o alta persoana ( sex feminin) sa astept inca 10 min  ca domnisoara e lipsa la apel. am revenit in 10 si m-a poftit inauntru. 

Un apartament destul de vechi si in care mirosul de tigara era destul de pregnant. Actiunea se petrece in dormitorurul cu acces din living. Baia destul de invechita si nu f curata.  Domnisoara este  dupa parerea mea mult prea slabuta pt masajul erotic. Sani aproape inexistenti la fel si fese. Singurul lucru ce salveaza aparentele sunt atitudinea ei.  Am ramas mai mult din curiozitate. Masajul este slab ( nu are forta la cat de slabuta e) iar eroticul desi se implica nu convinge. In plus e agasant de cate ori intreaba daca e ok ce face? In schimb  are grija sa te roage sa ii scri o recenzie favorabila. Din pacate nu prea am ce scrie . De revenit ? Eu unul nu ! Sper ca v-am fost de folos.

Note...

Locatie 6-7

Maseuza fizic 5-6

Atitudine 8

Masaj 5

Erotic 6

 

 

Cu ce fata ai intrat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu am cautat pe Aria de multe ori dar nu am avut success: dupa multe zile in care le am scris in fin am reusit sa primesc un raspuns de la ea, am programat pentru ziua urmatoare dupa amiaza cu rugamintea ei de a confirma de dimineata.

La ora 10 am confirmat programarea si am trimis mai multe mesaje pana la ora 14 dar nu am primit niciun raspuns.

Imi pare rau dar nu se me pare corect si o atitudine serioasa.

Pot sa inteleg ca se intempla ceva, dar un mesaje pe WhatsApp nu cred ca costa foarte mult.

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iti multumesc pentru vizita

colega mea Beatrice nu mai este alaturi de mine - ma gasiti singura la mine

 

legat de programari am avut o perioada in care nu prea am luat programari (fiind vara ma bucur de ea) lucrez rar si putin zilele acestea

nu iau multe programari

cred ca nu ne-am sincronizat bine cu programarea sau confirmarea ei dar poti fi sigur ca nu a fost rea intentie daca programez pe cineva imi respect programarea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, Aria_U_Relax a spus:

iti multumesc pentru vizita

colega mea Beatrice nu mai este alaturi de mine - ma gasiti singura la mine

 

legat de programari am avut o perioada in care nu prea am luat programari (fiind vara ma bucur de ea) lucrez rar si putin zilele acestea

nu iau multe programari

cred ca nu ne-am sincronizat bine cu programarea sau confirmarea ei dar poti fi sigur ca nu a fost rea intentie daca programez pe cineva imi respect programarea

inteleg ca este vara si ma bucur pentru tine, dar ar fi fost apreciat macar un raspuns, nu te am rugat altceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, Aria_U_Relax said:

iti multumesc pentru vizita

colega mea Beatrice nu mai este alaturi de mine - ma gasiti singura la mine

 

legat de programari am avut o perioada in care nu prea am luat programari (fiind vara ma bucur de ea) lucrez rar si putin zilele acestea

nu iau multe programari

cred ca nu ne-am sincronizat bine cu programarea sau confirmarea ei dar poti fi sigur ca nu a fost rea intentie daca programez pe cineva imi respect programarea

am gresit m-am incurcat in nume

Isa nu mai este alaturi de mine

din aceasta cauza sunt singurica acum

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ARIA MASAJ EROTIC LA MINE

💋😘😍🤗

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu

💕💋💓🤗😘🐰💕

Bună dimineata, dragii mei! 🤩

Revin după o mică vacanță cu forțe proaspete, pentru a ne simți bine împreună. 💪💆‍♂️😋

Sunt disponibilă pentru programări. 🤗🤩

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu! ⬇️

 

Am umblat puțin și la prețuri 🥳
 
Pentru urmatoarele 2 saptamani prețurile vor fi...

( 120 lei până în ora 16 00 ) 

( 150 după ora 16 00 ) 

 

**Alte oferte speciale:

 

pachete speciale de masaj (pentru ca stiu ca pentru unii din voi 60 min pur si simplu nu sunt de ajuns - Sedinte de masaj cu 2 finalizari)

**90 min - 200 lei 

**120 min - 300 lei (2 ore) 

💕💋💓🤗😘🐰💕

My personal whatsapp 0763366432 

(tot pe acest numar ma puteti si suna) este numarul meu personal

Să aveți o zi minunată! ❤️

Good morning! 😴🤩💋

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, Aria_U_Relax a spus:

ARIA MASAJ EROTIC LA MINE

💋😘😍🤗

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu

💕💋💓🤗😘🐰💕

Bună dimineata, dragii mei! 🤩

Revin după o mică vacanță cu forțe proaspete, pentru a ne simți bine împreună. 💪💆‍♂️😋

Sunt disponibilă pentru programări. 🤗🤩

Va astept cu mare drag la mine sa incercati masajul meu! ⬇️

 

Am umblat puțin și la prețuri 🥳
 
Pentru urmatoarele 2 saptamani prețurile vor fi...

( 120 lei până în ora 16 00 ) 

( 150 după ora 16 00 ) 

 

**Alte oferte speciale:

 

pachete speciale de masaj (pentru ca stiu ca pentru unii din voi 60 min pur si simplu nu sunt de ajuns - Sedinte de masaj cu 2 finalizari)

**90 min - 200 lei 

**120 min - 300 lei (2 ore) 

💕💋💓🤗😘🐰💕

My personal whatsapp 0763366432 

(tot pe acest numar ma puteti si suna) este numarul meu personal

Să aveți o zi minunată! ❤️

Good morning! 😴🤩💋

Din păcate e cam dificil de luat legătura cu tine în ultimul timp...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...