Sari la conținut

Off topic pattaya


Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Acum 3 ore, Jhon22 a spus:

Oare dintre toți membri futacioși de pe aici sa gândit cineva la un city break in tailanda.

Ma tot gandesc la treaba asta de câțiva ani dar încă nu am avut curaj sa ii dau curs.la prima vedere pare foarte ieftin.

Din ce am auzit în pattaya e foarte ieftin. Nu am fost eu dar o discuție între ceva prieteni care au fost la ei în concediu acum 2 ani se vorbea și despre prostituția de acolo. Ca și turist ai grijă că te simte/văd/cunosc. Vezi cum ții buzunarele. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pare ieftin, de fapt chiar este, singurul lucru scump este avionul (cam 1000 euro). N-am fost, e pe lista, mi-a povestit un cunoscut. 

Pentru 10 zile cica ar fi de ajuns 2500-3000 euro, adica banii pentru futut, transport, cazare, mancare.

Si da, cica te simti rege cu asiaticele alea. Dar grija noaptea in caz ca dormi cu ele in camera de hotel, ca ar cotrobai dupa banuti. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vatra Dornei
  • Oras:Vatra Dornei

Sa nu îți stric elanul. Eu am fost de multe ori, și la Bangkok și la Pattaya. Dar din păcate acum, trebuie sa stai 2 săptămâni in carantina, și Pattaya e pustie. Este posibila sa deschidă de la 1 Iunie fără carantina, dar numai pentru cei vaccinați.

Link spre comentariu

  • Oras:Vatra Dornei
  • Oras:Vatra Dornei

Sa facem ceva util. Eu ma duceam 9-10 zile, Bangkok combinat cu Pattaya. Imi ajungeau 3000 de euro, niciodata nu i-am spart toti. Bilet de avion iei cu 2400 lei mai din timp, 6-8 luni, sau 2800 Ron mai aproape. Turkish Airlines, daca pleci din Cluj cu escala in Istanbul, Aeroflot cu escala in Moscova, sau Qatar Airlines daca vrei din Bucuresti. In Bangkok iti trebuiau poze inainte pentru visa on arrival, acum nu stie nimeni cum o sa fie cand redeschid. 

La visa on arrival, completezi rapid formularul, si mergi drept inainte la giseul rapid, spui ca ai escala la Phutek, te asteapta de la hotel, etc. Trebuie sa ai 2000 de bath, rezervare la hotel si bilet de intoarcere. Dupa ce treci de aia, iti iei bagajul, si iti un sim de vizitator de la gheretele din aeroport. Apoi te duci cu trenul spre Phaya thai. De acolo schimbi spre oras. Poti schimba bani la curs bun la Super Rich exchange chiar in statie. 
Daca vrei sa mergi la Pattaya, schimbi la Phaya Thai, iei spre Elkamai, si acolo chiar langa statia de tren, ai autogara cu plecari spre Pattaya.

In Bangkok iti recomand in zona Sukumvit saloane de masaj:
Show White, Cherry, Mango, sau Doki Doki.

Au si blowjob Baruri ca Wood bar, 7Heaven, Kasalong, etc

Ca si fete, Focus si BB la Cherry sunt legendare, Candy de Snow White, etc, rimming, deep, tot ce vrei, masaj.

Tuplip e un pic departe, dar au si ei, Golp, June, etc

La blowjob, Pim de la Kasalong e legendara, Joy de la Wood bar tot.

In Pattaya imi luam cate o fatuca, si ma duceam la plaja, nu prea am fost impresionat de nici un salon :) 

Te descurci tu daca mergi.

Bafta la ciocan, si sper sa redeschida cat mai repede ca imi e dor

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...