Sari la conținut

Drăgălașa! ♥️0720106205


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 minute, ionica2000 a spus:

O lista cu servicii/preturi, se poate?

OP/ON... bineînțeles igiena este prioritară !

🔴Sex normal...îmi plac aproape toate pozițiile !

🔴Uro...level de începătoare,dar doritoare de creștere în grad !

🔴Footfetish...

Masaj relaxare/erotic ...aici va las să descoperiți cat de bun și relaxant îl fac ! 

🔴Fiind bisexuală,binevenite sunt și cuplurile, respectiv femeile alaturi de mine !

Exclus anal

Va pot aștepta costumată in lenjerii intime .. goală..sau in pijamale,după bunul plac.. bineînțeles discutând acest aspect in prealabil !

Cadoul oferit

200 de lei finalizarea

( 30 de minute / preludiu ,sex oral si sex normal )

350 de lei h

( 2 finalizări / o finalizare + masaj,sex oral ,sex normal și restul fetișurilor menționate mai sus )

400 de lei 

(O ora / Cupluri )

500 de lei 

( Deplasarea doar la hotel )

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare. Afland ca a revenit in oras, nu am putut sa ratez ocazia de a o revedea. Ca de obicei, aceeasi fata dragalasa, calma, fara graba, sociabila. Stie sa te faca sa te simti bine si sa vrei sa o cauti iar. Despre note nu cred ca mai poate fi nevoie, tinand cont ca am foat la ea de fiecare data cand a revenit in oras. Personal o recomand si astept cu nerabdare urmatoarea revedere. 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
2 hours ago, AndreDee said:

OP/ON... bineînțeles igiena este prioritară !

🔴Sex normal...îmi plac aproape toate pozițiile !

🔴Uro...level de începătoare,dar doritoare de creștere în grad !

🔴Footfetish...

Masaj relaxare/erotic ...aici va las să descoperiți cat de bun și relaxant îl fac ! 

🔴Fiind bisexuală,binevenite sunt și cuplurile, respectiv femeile alaturi de mine !

Exclus anal

Va pot aștepta costumată in lenjerii intime .. goală..sau in pijamale,după bunul plac.. bineînțeles discutând acest aspect in prealabil !

Cadoul oferit

200 de lei finalizarea

( 30 de minute / preludiu ,sex oral si sex normal )

350 de lei h

( 2 finalizări / o finalizare + masaj,sex oral ,sex normal și restul fetișurilor menționate mai sus )

400 de lei 

(O ora / Cupluri )

500 de lei 

( Deplasarea doar la hotel )

Succes!

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

inca nu am reusit sa o cunosc pe domnisoara care ne delecteaza pe acest topic, insa am schimbat cateva idei si pot spune ca este o fata cu un bun simt iesit din comun care multora le lipseste... 

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 1 oră, AndreDee a spus:

photoCollageMaker_20220224_113002530.jpg.caa6a49c6ae20a3c195d51b0f2a5017a.jpg

Hello💞 

Va doresc sa aveți o zi plăcută de Dragobete! Sper sa va iubiți cat mai mult azi alături de cine va bucura sufletul♥️🙈

 

 

Mișto caprioara,merita un pic alergata😏

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 12 minute, madaa69 a spus:

asa e ,in poze e misto :) 

Pai și în realitate nu este?Vroiam sa ajung și eu dar...am o reținere,prima e prețul,200...cam iute și nu știu dacă se merita

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 12 minute, madaa69 a spus:

in realitate io zic ca in poze ie misto :) 

Tine tare se 200 aia,mai bine ii dau lu Lia că o cunosc,aici îmi e teama sa nu pling după ei la sfârșit😭😭😭

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 4 ore, AndreDee a spus:

P.s

Daca nu ați găsit încă persoana cu care sa sărbătoriți azi, eu o sa fiu disponibila pana la ora 23💞

 

Dacă era 150 fin poate era mai bine,sau poate este și la 200 ptr tine,dar eu unul as da 200 daca as mai fi fost la tine și să știu că îi meriti,scuze...🤭

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
Acum 17 ore, JustAss a spus:

Tine tare se 200 aia,mai bine ii dau lu Lia că o cunosc,aici îmi e teama sa nu pling după ei la sfârșit😭😭😭

Lasă că nici cu Lia nu mi-e rușine...Desființează telefonul că oricum nu răspunzi la el

Link spre comentariu

Recenzie...Am luat legatura in cursul zilei de ieri cu domnisoara , citind topicul ei si mai ales dupa parerea unui user , nu dau nume dar isi va da seama singur cine este ca  e spus citez aproximativ , , fata asta are mult bun simt ceea ce ar trebuii sa aiba multi, , daca am gresit exprimarea mea culpa..revenind ..am schimbat mai multe idei, pareri..initial nu era in plan sa ajung ieri la ea dar a fost ceva de moment .ma bucur ca am luat decizia cu toate ca nu accepta finalizare orala si nici fk..stabilim ce si cum imi da adresa..nu greu de gasit dar eu ma m invartit cam 20 de minute pana am gasit o😁😁😁..locatia moderna, bloc nou...ma intimpina o fatuca frumoasa, , in tinuta sexy..daca nu avea o camasuta alba pe ea credeam ca este scufita rosie😁😁lenjerie intima rosie. Tot ce trebuie desi nu vb cu ea despre asta..un mare plus..stam la o cafea , o tigare..ps. Este fumatoare😊😊..dupa ce am savurat tigarea recte si jumatate din cafea ..merg la baie. .dotata cu geluri de dus..prosopul ma astepta cald..inca un mare plus ..revenind  in camera ostilitatilor ..a inceput un un oral soft, umed , asa cum imi doream .cu mici atentii si la sateliti ..imi facea cu ochiul si pasarica asa ca am cerut un 69..igiena impecabila , nimic de reprosat..fiind dupa o zi de munca am cerut sa terminam prima data la oral. Lucru care sa si intamplat , terminand pe sani glorios😊.  Pauza de refresh , tigara , cafea, barfa..cu niscai sfaturi pe care le primeste cu drag si pare ca va tine cont de ele, .accepta sfaturi si e deschisa sa invete ce va fi bine..acum depinde de fiecare ce click are cu ea..eu unul chiar am facut click cu ea....number two, 😊😁😁..acelasi oral numai ca de data asta putin mai mult..dar nu comenteaza, vrea ca tu sa te simti bine .dupa care pus caciulita si trecut la un LOT in care se misca binisor..dupa care care un reverse Lot in care din pacate sa terminat totul finalizand in balonas...mers la dus..igienizat o mica barfa de final si go home..time...1 ora si ceva..nu se uita la ceas sa te grabeasca..cotizatia..350 plus ceva cand am venit...Ca asa e normal..acum notele...Locatie 9 (scad un punct ca am gasit o mai greu_😁) fata , aspect 9 frumusica, sexy..Gfe...9 (lipsa fk ..oral 9..( lipsa cim) normal 9..se misca bine , se pare ca ii place si daca stii cum si ce ii poti oferi si orgasm😊😊..de revenit..Din partea mea DA..are de gand sa ramana in Constanta..daca e asa..si sper asta ..e un plus pt noi..ciocane tari si..😊😊ms Ade💋

 

  • Like 4
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 4 ore, Ilan.D a spus:

Lasă că nici cu Lia nu mi-e rușine...Desființează telefonul că oricum nu răspunzi la el

Fratiorul meu,azi la 17.00 am programare la Lia,scris pe WAP și raspuns in 5 min....deci...

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 1 oră, lexluthor a spus:

Recenzie...Am luat legatura in cursul zilei de ieri cu domnisoara , citind topicul ei si mai ales dupa parerea unui user , nu dau nume dar isi va da seama singur cine este ca  e spus citez aproximativ , , fata asta are mult bun simt ceea ce ar trebuii sa aiba multi, , daca am gresit exprimarea mea culpa..revenind ..am schimbat mai multe idei, pareri..initial nu era in plan sa ajung ieri la ea dar a fost ceva de moment .ma bucur ca am luat decizia cu toate ca nu accepta finalizare orala si nici fk..stabilim ce si cum imi da adresa..nu greu de gasit dar eu ma m invartit cam 20 de minute pana am gasit o😁😁😁..locatia moderna, bloc nou...ma intimpina o fatuca frumoasa, , in tinuta sexy..daca nu avea o camasuta alba pe ea credeam ca este scufita rosie😁😁lenjerie intima rosie. Tot ce trebuie desi nu vb cu ea despre asta..un mare plus..stam la o cafea , o tigare..ps. Este fumatoare😊😊..dupa ce am savurat tigarea recte si jumatate din cafea ..merg la baie. .dotata cu geluri de dus..prosopul ma astepta cald..inca un mare plus ..revenind  in camera ostilitatilor ..a inceput un un oral soft, umed , asa cum imi doream .cu mici atentii si la sateliti ..imi facea cu ochiul si pasarica asa ca am cerut un 69..igiena impecabila , nimic de reprosat..fiind dupa o zi de munca am cerut sa terminam prima data la oral. Lucru care sa si intamplat , terminand pe sani glorios😊.  Pauza de refresh , tigara , cafea, barfa..cu niscai sfaturi pe care le primeste cu drag si pare ca va tine cont de ele, .accepta sfaturi si e deschisa sa invete ce va fi bine..acum depinde de fiecare ce click are cu ea..eu unul chiar am facut click cu ea....number two, 😊😁😁..acelasi oral numai ca de data asta putin mai mult..dar nu comenteaza, vrea ca tu sa te simti bine .dupa care pus caciulita si trecut la un LOT in care se misca binisor..dupa care care un reverse Lot in care din pacate sa terminat totul finalizand in balonas...mers la dus..igienizat o mica barfa de final si go home..time...1 ora si ceva..nu se uita la ceas sa te grabeasca..cotizatia..350 plus ceva cand am venit...Ca asa e normal..acum notele...Locatie 9 (scad un punct ca am gasit o mai greu_😁) fata , aspect 9 frumusica, sexy..Gfe...9 (lipsa fk ..oral 9..( lipsa cim) normal 9..se misca bine , se pare ca ii place si daca stii cum si ce ii poti oferi si orgasm😊😊..de revenit..Din partea mea DA..are de gand sa ramana in Constanta..daca e asa..si sper asta ..e un plus pt noi..ciocane tari si..😊😊ms Ade💋

 

Te felicit,eu nu am zis că nu ar avea servicii ok,numai că în vremurile astea 200 e cam mult ptr ce oferă,LIA are niste servicii in plus,și în afara de-asta am fost la ea de vreo 3 ori și știu ce mă așteaptă.

Link spre comentariu

Acum 1 minut, JustAss a spus:

Te felicit,eu nu am zis că nu ar avea servicii ok,numai că în vremurile astea 200 e cam mult ptr ce oferă,LIA are niste servicii in plus,și în afara de-asta am fost la ea de vreo 3 ori și știu ce mă așteaptă.

Iti dau cu minus ca nu este corect sa vb de alta fata pe topicul altei fete. Nu contest calitatile altcuiva numai ca eu am spus parerea mea STRICT PT FATA DESPRE CARE E VB IN ACEST TOPIC...ps ..Lia are alt topic , numai bine

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...