Sari la conținut

EVA 0721935203‬


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0
1 oră în urmă, estrogen a spus:

Limbi accepți? 

 

Starleta asta când am întrebat-o dacă accepta FK, m-a înjurat și "mi-a trântit telefonul în nas", asa încât ma îndoiesc ca accepta limbi în pizda-i de "(h)aur". 

Aere de diva cu burta goala. 

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în EVA 0721935203‬
Vizitator ludovic_shpitz
Reputație: 0

Salutare.

Vad ca parerile-s impartite.

De obicei te duci la curve sa futi, nu ?

Fata face OP,NP,  mare plus AP.

Locatie curata, dush curat, prosoape de unica folosinta

Atitudine pro client, parerea mea

Am optat pt un numar, dupa-masa dupa serviciu.

Mi se pare normal in conditiile in care te fut zeci de oameni saptamanal sa aiba un pic de morcov si sa tina cu mana de preze.

Servicii:

Oral protejat, normal protejat - nimic special la ele, se straduie gagica. Am rugat-o sa faca deep - se conformeaza, se straduie, dar nu-i prea iese. E normal, nu toate-s Sasha Grey.

Anal: stramta, geme, e oarecum permisiva. Are lube, e curata.

Concluzie: mie mi-a placut, nu am fost zorit, nu m-am intalnit cu colega, mam simtit bine pt un numar cu finalizare anala.

Decartat 200, urat cele bune, plecat linistit acasa.

Probabil o sa mai revin ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
4 hours ago, ludovic_shpitz said:

Salutare.

Vad ca parerile-s impartite.

De obicei te duci la curve sa futi, nu ?

Fata face OP,NP,  mare plus AP.

Locatie curata, dush curat, prosoape de unica folosinta

Atitudine pro client, parerea mea

Am optat pt un numar, dupa-masa dupa serviciu.

Mi se pare normal in conditiile in care te fut zeci de oameni saptamanal sa aiba un pic de morcov si sa tina cu mana de preze.

Servicii:

Oral protejat, normal protejat - nimic special la ele, se straduie gagica. Am rugat-o sa faca deep - se conformeaza, se straduie, dar nu-i prea iese. E normal, nu toate-s Sasha Grey.

Anal: stramta, geme, e oarecum permisiva. Are lube, e curata.

Concluzie: mie mi-a placut, nu am fost zorit, nu m-am intalnit cu colega, mam simtit bine pt un numar cu finalizare anala.

Decartat 200, urat cele bune, plecat linistit acasa.

Probabil o sa mai revin ;) 

Cand ai fost? E in Cluj cumva? Mersi

Link spre comentariu

Dragii mei , in urma a câtorva criticii la adresa mea am renunțat o perioada de a mai posta pe forum . Dar voi începe din nou sa îmi postez programul și sa va aștept pe la mine . Un lucru am sa va mai spun și sa nu o luați in nume de rău , încercați sa nu mai criticati și sa jigniți o femeie , chiar dacă face aceasta meserie este și ea om 🤗
   Acum va voi lasa serviciile pe prețurile pe care le am si va voi ruga sa le încercați sa le respectați . 

Serviciile sunt :

 

sex ANAL 🍑

sex oral protejat ( pentru sănătatea mea și clienților mei ) 

sex normal doar PROTEJAT

mângâieri/sărutări corporale

masaj de relaxare

Prețul pentru o fin 30 min : 200 de lei

doua fin 60 de min : 300 de lei❤️

 

 

Nu fac : FINALIZARE ORALĂ / FACIALA

 

MA PUTEȚI GĂSI ȘI PE INSTAGRAM UNDE POSTEZ ZILNIC POZE ȘI VIDEOCLIPURI , PROGRAMUL

      evaivy.cluj 

      eva.ivyy

      eva.ivyyy 
 

Și pagina mea de ONLYFANS unde puteți găsi clipuri și poze nude !! 

https://onlyfans.com/onlyfaneevaivy

 Va pup și va doresc o seara minunata! 
  ❤️❤️❤️❤️❤️

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Mutantul a spus:

Salut Eva!
ne zici te rog pe ce numere te putem contacta?

pe  0736 148 961‬   nu te gasete whatsapp ca si cum ai avea cont

iar pe ‪0726 482 637‬  am trimits mesaj dar nu ai raspuns.

‪+40 721 935 203‬ Acesta este numărul de telefon și de whatsapp și de contact telefonic ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
La 24.07.2021 la 21:49, evagirl a spus:

Dragii mei , in urma a câtorva criticii la adresa mea am renunțat o perioada de a mai posta pe forum

Imi pare rau dar forumul pentru asta este de a discuta, dezbate fetele dar mai ales serviciile oferite, trebuie sa accepti si criticile si sa zici da ok o sa imbunatatesc serviciul sau serviciile oferite astfel incat valul de critici sa fie de lauda..

 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, danutzzzzzzzz a spus:

Imi pare rau dar forumul pentru asta este de a discuta, dezbate fetele dar mai ales serviciile oferite, trebuie sa accepti si criticile si sa zici da ok o sa imbunatatesc serviciul sau serviciile oferite astfel incat valul de critici sa fie de lauda..

 

Sunt total de acord cu criticile , sunt constructive . Doar ca m-am referit la modul jignitor de a critica  al unora dintre membri este deranjat . Poți critica fără a jigni 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
On 7/24/2021 at 9:49 PM, evagirl said:

Dragii mei , in urma a câtorva criticii la adresa mea am renunțat o perioada de a mai posta pe forum . Dar voi începe din nou sa îmi postez programul și sa va aștept pe la mine . Un lucru am sa va mai spun și sa nu o luați in nume de rău , încercați sa nu mai criticati și sa jigniți o femeie , chiar dacă face aceasta meserie este și ea om 🤗
   Acum va voi lasa serviciile pe prețurile pe care le am si va voi ruga sa le încercați sa le respectați . 

Serviciile sunt :

 

sex ANAL 🍑

sex oral protejat ( pentru sănătatea mea și clienților mei ) 

sex normal doar PROTEJAT

mângâieri/sărutări corporale

masaj de relaxare

Prețul pentru o fin 30 min : 200 de lei

doua fin 60 de min : 300 de lei❤️

 

 

Nu fac : FINALIZARE ORALĂ / FACIALA

 

MA PUTEȚI GĂSI ȘI PE INSTAGRAM UNDE POSTEZ ZILNIC POZE ȘI VIDEOCLIPURI , PROGRAMUL

      evaivy.cluj 

      eva.ivyy

      eva.ivyyy 
 

Și pagina mea de ONLYFANS unde puteți găsi clipuri și poze nude !! 

https://onlyfans.com/onlyfaneevaivy

 Va pup și va doresc o seara minunata! 
  ❤️❤️❤️❤️❤️

Da, sunt doar un om corect... Vedeti linkul catre o pagina unde sa platiti pt poze cu mine - care trebuiau sa fie aici, la liber.

Ce sa zic, foarte de treaba esti :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Adica tu ai supt mii de puli neprotejat și acum dintr odată fci figuri. Nu zice nimeni sa o sugi celui nespălat, neepilat, etc.... Dar nici sa generalizezi.... Din partea mea ești la "DE EVITAT" din moment ce practici astfel de tarife iar serviciile sunt slabe

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

vreau sa precizez un lucru. am fost la domnisoara si nu am scris inca recenzie... cu toate ca am ajuns la ea foarte nerabdator si grabit ... nu aveam mult timp la dispozitie si a trebuit sa astept in fata scarii ca nu mai raspundea cand am ajuns... in fine, am asteptat si m-a sunat inapoi sa imi spuna la ce numar sun la interfon.

sincer sa va spun a meritat sa astept desi eram cat pe ce sa renunt si sa plec...

pozele sunt ale ei. arata foarte bine. 

eu am vrut sa trec pe la ea ca avea in meniu AP. si la pretul oferit doream sa incerc.

cum zicea si un coleg mai sus, pentru serviciile oferite eu spun ca merita.

poate nu e cea mai priceputa si nu ofera fk sau alte magarii... pai dar eu nu de aceea am ales sa merg la ea. 

aici depinde si ce asteptari aveti.

scuze de offtopic dar am vrut sa lamuresc lucrul acesta. 

eu pentru ce am mers, am primit si am fost foarte multumit. fata e faina, se lasa dupa dorintele mele si e tot ce am vrut.

faptul ca tine prezervativul cu mana este aproape insesizabil si nu a deranjat deloc.

eu ma bucur ca am fost la ea si tocmai acuma facusem o programare din nou.

te pup Eva, pe maine .

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe
  • Oras:Când pun gura pe pălincă, realizez lucruri mărețe

Sâmbăta seara fiind în tranzit prin Cluj, am oprit pentru o scurtă întâlnire cu Eva. 

Pentru mine a fost o ,,reușită" , domnișoara e pe gustul meu atât ca atitudine, temperament și fizic. Corp frumos, fund bestial și o ,,păsărică" minunată , igienă perfectă.

Am optat pentru o singură finalizare cu Op și Np, am incercat un anal dar nu ne-a reușit, per total eu am fost foarte mulțumit de timpul petrecut cu ea. Cadou 200 . 

Locația e curată și plăcută.

Eu aș revenii oricând cu mare plăcere la ea.

Eva dacă citești , te pup și ai grija de tine! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, maugym a spus:

Sâmbăta seara fiind în tranzit prin Cluj, am oprit pentru o scurtă întâlnire cu Eva. 

Pentru mine a fost o ,,reușită" , domnișoara e pe gustul meu atât ca atitudine, temperament și fizic. Corp frumos, fund bestial și o ,,păsărică" minunată , igienă perfectă.

Am optat pentru o singură finalizare cu Op și Np, am incercat un anal dar nu ne-a reușit, per total eu am fost foarte mulțumit de timpul petrecut cu ea. Cadou 200 . 

Locația e curată și plăcută.

Eu aș revenii oricând cu mare plăcere la ea.

Eva dacă citești , te pup și ai grija de tine! 

Mulțumesc frumos ! Te mai aștept ! ❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...