Sari la conținut

Lavinia 0725439830


Postări Recomandate

Vizitator EdduardDM
Reputație: 0

Ma pregateam sa mor fericit in valul 3 cu 3 tulpini de coronavirus rezistente la vacinurile actuale si sa ma consolez cu doua fetite frumoase si dulci. Cand colo ditamai 2 printese pline de fite. Cand cele 3 tulpini de coronavirus o sa distruga plamanii si o sa va inece sa tineti bine minte cum s-a ajuns la aceasta situatie. Multa sanatate la toti!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 3/6/2021 at 8:22 PM, lavinia88 said:

Buna :) o sa mai stau in oraș 

Asa este "scenariul"

Am vorbit si eu cu ele pe whatsapp, dar raspunsuri scurte, monosilabice si "Ok" la intrebari unde trebuia sa fie da sau ba. Cred ca nici nu citeau, nici ea, nici colega. Ori aveau secretara comuna. Mie unul nu mi-au dat mare incredere. Cei care au fost si au avut experiente faine, sunt invitati sa lase macar 2 cuvinte, de incurajare sau de descurajare a vreunei vizite.

Link spre comentariu
Acum 11 minute, pussylovver a spus:

Asa este "scenariul"

Am vorbit si eu cu ele pe whatsapp, dar raspunsuri scurte, monosilabice si "Ok" la intrebari unde trebuia sa fie da sau ba. Cred ca nici nu citeau, nici ea, nici colega. Ori aveau secretara comuna. Mie unul nu mi-au dat mare incredere. Cei care au fost si au avut experiente faine, sunt invitati sa lase macar 2 cuvinte, de incurajare sau de descurajare a vreunei vizite.

Doua purcele grase venite din sud sa le dau la muie 😂😂 ei și colegei

Link spre comentariu
Acum 2 ore, lavinia88 a spus:

Va pup 💋 disponibilă la 0736158539

109EA9CD-B9D8-4933-9486-F30C5C6FDDD7.jpeg

Pana cand stai la Cluj? Saptamana viitoare aveam si eu drum pe acolo... la Craiova nu te-am prins, voiam sa LOVEsc si eu bucile alea neaparat 😂😂

Faci si anal? 

Zi frumoasa sa ai, pup!

Link spre comentariu
Acum 5 ore, raul131 a spus:

Pana cand stai la Cluj? Saptamana viitoare aveam si eu drum pe acolo... la Craiova nu te-am prins, voiam sa LOVEsc si eu bucile alea neaparat 😂😂

Faci si anal? 

Zi frumoasa sa ai, pup!

Buna, nu fac anal :)) te aștept 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 37 minute, lavinia88 a spus:

Buna dragii mei , țin sa va anunț ca este ultima mea zi in Cluj , nu o sa mai revin in oraș , mi-a părut bine sa va cunosc 💋 

Păcat. Cu ce ți-am greșit?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...