Sari la conținut

Sarrah 0756858786


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 24 minute, nimfomanul6969 a spus:

Pai in asternuturi nu ai prea prestat ca erai la ciclu si in rest cu noi la ..frectie. E naspa  cand o persoana e atat de retardata ca nu intelege ca e luata la misto. Noi frectie pentru tine tu pentru noi fraiera de serviciu si pe gratis. Doar ca nu ai inteles. Nu intelegi nici acum. Lasa ca te faci tu mare!

Tu o cauți..și până la urmă o vei găsi.

😂

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 46 minute, sarrah a spus:

Tu o cauți..și până la urmă o vei găsi.

😂

😱 Ma asteptam la ceva mai hard. hai ca poti!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Poze (sau filmulețe) deocheate... Cu titulara topicului 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 3/8/2021 at 3:05 PM, sarrah said:

Pe WhatsApp trimit poze,

însă la cum scrii nu cred că avem șanse să ne întâlnim! 

Si daca vin trebuie sa aduc vreo diploma de facultate, master? Sau numai cu doctorat pot ajunge la tine? :)

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:laba
  • Oras:laba

 Asa, cum am zis, cum pula mea e posibil sa faci utilizatorul lunii, un troll care se preface ca e curva, fara nicio recenzie, in 3 orase diferite, care nu are poze, si care din octombrie 2020, cere poze personale cu utlizatorii de pe forum, prin whatsapp?

HYAAAA HYAAAA HYYYYYYYY!!!!🤠 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 52 minute, porares78 a spus:

Bună Sarrah. La ce ora te pot "deranja" mâine? 

 

Pai după ce te înregistrezi în baza "ei" de date cu:

-poza (actuala, validata fiind ca atare);

-CNP (poți șterge ultima cifra, "cifra de control");

-adresa actuala și reala, dacă se poate confirmarea video este un plus. 

După acești mici pași parcurși de tine ... aștepți (cât vrei tu) și ea te va suna să-ți spună ca ești eligibil. 

Eligibil fiind va trebui sa te programezi. 

Pentru programare repeți pașii de mai sus. 

Dacă ai trecut în nivelul trei, în care ai posibilitatea de a te programa e foarte bine. Ești unul care aduce un plus, mare plus. 

Pasul următor pentru tine e sa te relaxezi și sa aștepți. Stai relaxat pana când ea (pardon, "EA") te va suna. Nu contează pentru ce te va suna ... dar te va suna. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264413456
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0264413456
  • Oras:Cluj
Acum 8 ore, altu2 a spus:

 

Pai după ce te înregistrezi în baza "ei" de date cu:

-poza (actuala, validata fiind ca atare);

-CNP (poți șterge ultima cifra, "cifra de control");

-adresa actuala și reala, dacă se poate confirmarea video este un plus. 

După acești mici pași parcurși de tine ... aștepți (cât vrei tu) și ea te va suna să-ți spună ca ești eligibil. 

Eligibil fiind va trebui sa te programezi. 

Pentru programare repeți pașii de mai sus. 

Dacă ai trecut în nivelul trei, în care ai posibilitatea de a te programa e foarte bine. Ești unul care aduce un plus, mare plus. 

Pasul următor pentru tine e sa te relaxezi și sa aștepți. Stai relaxat pana când ea (pardon, "EA") te va suna. Nu contează pentru ce te va suna ... dar te va suna. 

😀😀😀

Salut,

Asa triaj de amploare nu am parcurs de la vaccinarea Pfizer din luna ianuarie,

Este de inteles ca Sarrah  tine la siguranța ei dar din pct meu de vedere o face mai misterioasa întâlnirea.

Este strict parerea mea.

Spor Si sanatate!

Link spre comentariu
Acum 8 ore, altu2 a spus:

 

Pai după ce te înregistrezi în baza "ei" de date cu:

-poza (actuala, validata fiind ca atare);

-CNP (poți șterge ultima cifra, "cifra de control");

-adresa actuala și reala, dacă se poate confirmarea video este un plus. 

După acești mici pași parcurși de tine ... aștepți (cât vrei tu) și ea te va suna să-ți spună ca ești eligibil. 

Eligibil fiind va trebui sa te programezi. 

Pentru programare repeți pașii de mai sus. 

Dacă ai trecut în nivelul trei, în care ai posibilitatea de a te programa e foarte bine. Ești unul care aduce un plus, mare plus. 

Pasul următor pentru tine e sa te relaxezi și sa aștepți. Stai relaxat pana când ea (pardon, "EA") te va suna. Nu contează pentru ce te va suna ... dar te va suna. 

Aveam o bănuială, dar nu eram sigur 😁

Cam "prea complicat"... 

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 1 oră, sarrah a spus:

Nu vă convine? Treceți mai departe, nu vă obligă nimeni să îndepliniți cerințele mele. 

 

 

Sarrah, cerinta ta cu confirmare whatsup  e deplasata, mai ales ca sunt persoane casatorite sau cu joburi sensibile care tin la intimitatea lor. La urma urmei ce faci e o practica ilegala. Probabil intentia ta nu e rea, dar in societatea asta in care apar inregistrari compromitatoare peste tot cu santaj si alte mizerii, multe pers vor evita sa te viziteze. Eu  sunt freelancer si nu ma stresez dar am amici decenti care nu vor sa se expuna. 

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 oră, mititean a spus:

Sarrah, cerinta ta cu confirmare whatsup  e deplasata, mai ales ca sunt persoane casatorite sau cu joburi sensibile care tin la intimitatea lor. La urma urmei ce faci e o practica ilegala. Probabil intentia ta nu e rea, dar in societatea asta in care apar inregistrari compromitatoare peste tot cu santaj si alte mizerii, multe pers vor evita sa te viziteze. Eu  sunt freelancer si nu ma stresez dar am amici decenti care nu vor sa se expuna. 

Nu e nevoie sa vină toată lumea la mine, cei care nu vor să se expună pot merge în altă parte.

Eu doresc să mă întâlnesc doar cu persoane care sunt măcar la același nivel intelectual și fizic cu mine și persoanele care se gândesc la teorii conspiraționiste, cum că aș folosi confirmarea video împotriva lor chiar nu au loc în agenda mea. 

Sănătate! 

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 3 ore, sarrah a spus:

Nu e nevoie sa vină toată lumea la mine, cei care nu vor să se expună pot merge în altă parte.

Eu doresc să mă întâlnesc doar cu persoane care sunt măcar la același nivel intelectual și fizic cu mine și persoanele care se gândesc la teorii conspiraționiste, cum că aș folosi confirmarea video împotriva lor chiar nu au loc în agenda mea. 

Sănătate! 

Ce figuri ai 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
1 oră în urmă, josephseed a spus:

E greu sa ajungi la nivelul tau...mai ales ca acuma esti UL ...fizic, nu pot sa apreciez ca nu stim cum arati... intelectual nu vreau sa ma cobor.

Despre UL este vorba sau despre faptul că am dreptul să aleg cu cine mă întâlnesc? 

Acestea nu se numesc figuri dragilor, doar prefer să mă feresc de oameni care îmi pot crea un disconfort oricât de mic și cred că este destul de normal dat fiind domeniul. 

Nu trăiesc doar din prestarea serviciilor așa că nu e nicio problemă dacă nu se face coadă kilometrică la ușa mea fiindcă exact acest lucru vreau să îl evit, mai pe românește: selectez "spuma" .

 

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 5 ore, sarrah a spus:

Pentru astăzi și mâine nu mai am locuri disponibile!

Doar începând cu luni după amiază și marți. 😘 

Vă pup! 

 

Duduca Sarrah pare-se ca are succes la Cluj, asa încât ... sa curgă recenziile ... nenumarate, atâta timp cât pentru programare trebuie apelat și la "Lista de așteptare". 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 7 ore, sarrah a spus:

Pentru astăzi și mâine nu mai am locuri disponibile!

Doar începând cu luni după amiază și marți. 😘 

Vă pup! 

Am vazut tarziu ca deja s-au ocupat locurile 😃😃😃 Ar trebui sa invete sa fie sincera, sa nu mai minciuneasca, pentru ca ii creste nasul ca lui Pinochio. Ar putea sa ia cateva lectii de la adelle2020 cum trebuie sa fie. 😃

La 02.12.2020 la 17:50, adelle2020 a spus:

Cam pe liber astazi😅

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 1 oră, marti13 a spus:

Am vazut tarziu ca deja s-au ocupat locurile 😃😃😃 Ar trebui sa invete sa fie sincera, sa nu mai minciuneasca, pentru ca ii creste nasul ca lui Pinochio. Ar putea sa ia cateva lectii de la adelle2020 cum trebuie sa fie. 😃

 

Dacă ai fost asa ocupata și esti, așteptăm și noi o recenzie de le cine o fost la ea poate ne schimbam părerea despre ia 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...