Sari la conținut

Sarrah 0756858786


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 26 minute, johnvarvatos a spus:

Nu băga in seama pe toată lumea....

I'm chill man. 

Știu că voi, clujenii sunteți pita lui Dumnezeu așa că nu îmi fac nicio grijă! 😘

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
3 hours ago, sarrah said:

Voi anunța pe forum, încă sunt indecisă în privința câtorva aspecte însă voi ajunge 💯%.

Your emoji game is 🔥🔥🔥

Sper doar sa nu ajunga lockdown-ul inaintea ta 😉

Link spre comentariu
6 minutes ago, sarrah said:

Să sperăm că nu 😘 

 

Nu e ca si cum e mare pierdere, au pus o gramada de prosti botul la vrajeala ta ieftina si ai vreo 5 "iubiti" pe circuit inchis, carora le zici ca esti unica lor iubita care le iubeste si decarteaza 3000 lei pe luna fiecare

chiar, cum te imparti la atatia prosti? intreb in calitate de un prost care si el este prostit de o curva ca ar fi iubitul ei, doar ca saraca de ea, spre deosebire de tie, nu este o alba privilegiata, este de etnie si chiar a avut o viata grea si o iubesc si o ajut din mila mai mult, decat din dragoste, eram curios, daca ar avea si ea mai multi prosti ca mine, cum se descurca, intreb ca pari desteapta.... cel putin aparent

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 9 minute, immortality a spus:

Nu e ca si cum e mare pierdere, au pus o gramada de prosti botul la vrajeala ta ieftina si ai vreo 5 "iubiti" pe circuit inchis, carora le zici ca esti unica lor iubita care le iubeste si decarteaza 3000 lei pe luna fiecare

chiar, cum te imparti la atatia prosti? intreb in calitate de un prost care si el este prostit de o curva ca ar fi iubitul ei, doar ca saraca de ea, spre deosebire de tie, nu este o alba privilegiata, este de etnie si chiar a avut o viata grea si o iubesc si o ajut din mila mai mult, decat din dragoste, eram curios, daca ar avea si ea mai multi prosti ca mine, cum se descurca, intreb ca pari desteapta.... cel putin aparent

Mai inventezi multe povesti ?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 8 minute, immortality a spus:

Nu e ca si cum e mare pierdere, au pus o gramada de prosti botul la vrajeala ta ieftina si ai vreo 5 "iubiti" pe circuit inchis, carora le zici ca esti unica lor iubita care le iubeste si decarteaza 3000 lei pe luna fiecare

chiar, cum te imparti la atatia prosti? intreb in calitate de un prost care si el este prostit de o curva ca ar fi iubitul ei, doar ca saraca de ea, spre deosebire de tie, nu este o alba privilegiata, este de etnie si chiar a avut o viata grea si o iubesc si o ajut din mila mai mult, decat din dragoste, eram curios, daca ar avea si ea mai multi prosti ca mine, cum se descurca, intreb ca pari desteapta.... cel putin aparent

Vorbești mult, prost și fără rost. Cântă la altă masă că nu te-a băgat nimeni în seamă. 😘 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
5 minutes ago, sarrah said:

Vorbești mult, prost și fără rost. Cântă la altă masă că nu te-a băgat nimeni în seamă. 😘 

Zic si eu ca aici vad ca m-ai bagat in seama..

apropo vedeti futaciilor ca e rasista, va cere poze pe whatsapp cu voi, daca sunteti prea creoli va da bloc

si e si tepara si daca gaseste un prost cu bani, o sa il suga de toti banii pana il duce la suicid

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Îmi inspiri milă! 

Sărăcuțul de tine, oare cât de nefericit și evitat te poți simți zi de zi încât să torni astfel de acuzații nefondate la adresa unor persoane pe care nu le cunoști? 

Înțeleg că toți avem câte o "păsărică" la mansardă, dar tu mai băiete..ai un stol! 

Tschüss

 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
4 minutes ago, sarrah said:

Îmi inspiri milă! 

Sărăcuțul de tine, oare cât de nefericit și evitat te poți simți zi de zi încât să torni astfel de acuzații nefondate la adresa unor persoane pe care nu le cunoști? 

Înțeleg că toți avem câte o "păsărică" la mansardă, dar tu mai băiete..ai un stol! 

Tschüss

 

Te pup, succes la fraierti fatalai beta cucks de tot salariu ala lunar 😘

Ai vazut ca pe Cluj se fac mai multi bani decat pa Bucale, pentru ca e plin de IT-isti retardati autisti fatalai care abea asteapta sa isi sparga salariu da 5000 euro lunar pe o bucata de pizda, doar doar ce ii vrajeste cu cuvinte dulci si promisiuni de o relatie lunga de viitor?  🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 3 minute, extraterestru78 a spus:

De data asta eu stau in tribuna, i-am promis✌️

Eu stau la peluza ca sunt fumator! Ma bucur ca scrie, de cand a plecat din capitala viata e pustiu fara ea! Miss her a lot!

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, nimfomanul6969 a spus:

Eu stau la peluza ca sunt fumator! Ma bucur ca scrie, de cand a plecat din capitala viata e pustiu fara ea! Miss her a lot!

Chiar ca nu mai este miscare la testate Buc de cand a plecat Sarrah 🙂...dar trebuie sa recunostem ca este o fata care stie sa se faca auzită... si pe lânga multele sicanari ce am aburit cu totii pe acolo la Buc, cred ca si ea s-a distrat alaturi de noi. ✌️

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 3 minute, extraterestru78 a spus:

Chiar ca nu mai este miscare la testate Buc de cand a plecat Sarrah 🙂...dar trebuie sa recunostem ca este o fata care stie sa se faca auzită... si pe lânga multele sicanari ce am aburit cu totii pe acolo la Buc, cred ca si ea s-a distrat alaturi de noi. ✌️

Sincer? M-am distrat mai tare in așternuturi cu cei care m-au vizitat..voi ați fost ca o frecție la picior de lemn 😂 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0
Acum 4 minute, sarrah a spus:

Sincer? M-am distrat mai tare in așternuturi cu cei care m-au vizitat..voi ați fost ca o frecție la picior de lemn 😂 

Pai in asternuturi nu ai prea prestat ca erai la ciclu si in rest cu noi la ..frectie. E naspa  cand o persoana e atat de retardata ca nu intelege ca e luata la misto. Noi frectie pentru tine tu pentru noi fraiera de serviciu si pe gratis. Doar ca nu ai inteles. Nu intelegi nici acum. Lasa ca te faci tu mare!

Link spre comentariu
14 minutes ago, sarrah said:

Sincer? M-am distrat mai tare in așternuturi cu cei care m-au vizitat..voi ați fost ca o frecție la picior de lemn 😂 

ce asternuturi ca esti singuru troll de pe forum care dupa 6 luni nu a fost banat, si te ascunzi in spatele unui cont de curve, care nu a fost niciodata rosu si cumva handicapatul de bogdan belescu, adminu forumuli ti-a dat si ca premiu UL, pentru ca la fel ca restul idiotiilor de aici a pus botu si a mancat cu pofta cacaturile tale si vrajeala ta ieftina...

Felicitari, nu stiu cine e mai realziat @tanya_baby care a luat UL cand avea 16 spre 17 ani, sau tu, un troll transexual, care se da curva, fara sa fi avut in 6 luni de zile cont rosu si sa fi castigat UL!

Link spre comentariu

Vizitator silviudulce
Reputație: 0

Vad ca in orasele parcurse de fata asta tot bla-bla-uri se discuta despre ea de parca ne-am facut conturi pe nimfomane sa futem topic-uri nu femei; imi amintesc cu nostalgie ca la fel era si cand presta Diva Anita in oras: putine recenzii dar erau pagini intregi de discutii in contradictoriu, in fine...#LetsGo

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...