Sari la conținut

Iuliana 0727109429


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, Cozonac7 a spus:

Hai nu fi rău... E sâmbătă 😜

Și eu îmi beau cafeaua acuma :251x

"Nu stiu altii cum sunt, dar eu, ".... (gata cu Creanga) ... daca ma trezesc in fiecare zi de lucru la 5:30 (chiar daca la lucru ajung pe la 😎 am ramas cu "defectul" asta si in zilele libere ... la maxim 7 sunt in picioare (azi a fost 6.30). Aaa, si la mine niciodata nu suna ceasul.

Ma si gandeam ca trebuie sa caut fete matinale ca pana mai dupa-masa cand ajung eu deobicei pe la ele sunt cu "telefonul" descarcat.😂😂 Sau in pauza de masa sa iau cate un desert. Oricum, analizez.

S-auzim de bine!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 21 minute, jocrep1 a spus:

Care dimineata? Ca mananc pranzul acum!

Sau ai inca ora pe alta țara?

S-auzim de bine!

Fiecare are un program anume , automat dacă ma pun sa dorm la 5 dimineața nu am cum sa ma trezesc mai devreme de atât 🙂

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
21 minutes ago, jocrep1 said:

"Nu stiu altii cum sunt, dar eu, ".... (gata cu Creanga) ... daca ma trezesc in fiecare zi de lucru la 5:30 (chiar daca la lucru ajung pe la 😎 am ramas cu "defectul" asta si in zilele libere ... la maxim 7 sunt in picioare (azi a fost 6.30). Aaa, si la mine niciodata nu suna ceasul.

Ma si gandeam ca trebuie sa caut fete matinale ca pana mai dupa-masa cand ajung eu deobicei pe la ele sunt cu "telefonul" descarcat.😂😂 Sau in pauza de masa sa iau cate un desert. Oricum, analizez.

S-auzim de bine!

Hai să "ne conversăm" uMpicuț :)

Și eu m-am trezit astăzi (fără ceas) pe la 7 și ceva, chiar mă gândeam să merg la lucru și să mai fac câte una-alta să-mi ușurez sarcinile de săptămâna viitoare. Apoi cum stăteam eu așa bine'n pat am zis că mai bine las pe mâine... Dar cum mâine e duminică, las pe luni. Poate nu mai trebuie făcut. 

Astăzi cre'că fac altceva 😜

18 minutes ago, Alexandranew said:

Mulțumesc frumos ! 🥰

Nu ai pentru ce Alexandra cea nouă (fostă sau actuala Iuliana). 

Ia spune tu... Ce'ai făcut az'noapte până la ora 5?? Eu mi-am consumat bateria pe TIK TOK, tu ce scuză ai?? 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 6 minute, Cozonac7 a spus:

Hai să "ne conversăm" uMpicuț :)

Și eu m-am trezit astăzi (fără ceas) pe la 7 și ceva, chiar mă gândeam să merg la lucru și să mai fac câte una-alta să-mi ușurez sarcinile de săptămâna viitoare. Apoi cum stăteam eu așa bine'n pat am zis că mai bine las pe mâine... Dar cum mâine e duminică, las pe luni. Poate nu mai trebuie făcut. 

Astăzi cre'că fac altceva 😜

Nu ai pentru ce Alexandra cea nouă (fostă sau actuala Iuliana). 

Ia spune tu... Ce'ai făcut az'noapte până la ora 5?? Eu mi-am consumat bateria pe TIK TOK, tu ce scuză ai?? 

Am terminat programul la ora 3 😝 și la fel ca și tine am stat pe TikTok pana la ora 5 😂😂😜 tot este în top tiktokul 😎

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Opa... Hai că avem pasiuni comune 😜

Aseară pe la ora 1, mi-am consumat (și) creditul aiurea... De știam din timp poate îmi descărcam bateria la tine. 

Făceam ș'un TikTok împreună... 😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 38 minute, Cozonac7 a spus:

Opa... Hai că avem pasiuni comune 😜

Aseară pe la ora 1, mi-am consumat (și) creditul aiurea... De știam din timp poate îmi descărcam bateria la tine. 

Făceam ș'un TikTok împreună... 😜

Da 🤣 facem cum sa nu facem tiktok 😜😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator bull94
Reputație: 0
La 05.03.2021 la 14:23, Alexandranew a spus:

Buna. Nu este deschis de mine , îmi pare rău pentru toppingul de mai sus , uite sa îți spun ceva când vrei sa Cunoști o persona cu adevărat nu te iei după părerea la altcineva , eram la început in meseria asta , este normal sa nu ne pricepem sa nu fim experte in domeniu , nu cred ca sa născut careva învățat sa facă anumite servici , , și pentru tine decizia acces este făcută de o persoana care ma văzut mai timida , și a abuzat de mine , la modul ca a dat in mine , și mi-a vorbit foarte urat , nu cred ca tu ai putea sa te mai comporți frumos cu o persoana când te jignește când trage de tine ? O zii plăcută 

Fata mea, cine a dat in tine? Vezi ca minti cu nerusinare, exact cum ai facut si prima data, atunci ai spus ca m-am purtat urat, dar niciodata nu ai spus cum. Acum spui ca te-am lovit, asta daca “a dat in mine” nu inseamna futut, abuzat, tras de tine, wtf? De ce sa trag de tine, tu te dezbraci singura si astepti sa fii fututa, nici macar nu am fortat cand te-ai plans ca te doare si sa schimbam, am zis ok, asumandu-mi esecul, eu prin tras de cineva inteleg fortat, cat despre jignit... am fost la multe fete de pe aici, daca faceam asta te asigur ca se afla. 
 

Daca nu minteai in mod repetat, nu ma aveai pe cap atat, insa nu suport minciuna si neasumarea faptelor. 
 

Poate prin teatru o sa dai impresia unora ca esti altfel, ce sa si faci, e pandemie, criza economica bate la usa, mai putini clienti si mna... trebui sa produci si tu ceva si pacalitul “fraierilor” e la moda, un zambet, o gluma, un pupic, insa faptul ca nu-ti asumi comportamentul din seara respectiva denota adevaratul tau comportament.

 

btw, dupa modul in care vorbeai cu clientii nu parea sa fii incepatoare. 
 

O seara minunata tuturor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...