Sari la conținut

Erica 0752453554


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 minute, spopescu a spus:

Și eu vreau să o ling pe Erica dar vreau să îți supun și ție doua vorbe vis a vis de potopul de referiri la o groaza de teorii conspiraționiste. Nu ți se pare ciudat ca timp de 100 de ani nu s a spus nimic despre gripa spaniola (cu Gates sau fără Gates) și acum brusc se afla tot "adevărul"?. Au murit totuși între 50 și 150 de milioane pe tot globul (nu numai cei vaccinați de Gates). Nimeni nu a știut nimic 100 de ani!!!! 

A interesat pe cineva? 

Normal că nu au murit doar ăia infectați direct, dacă e contagioasă... 50-150 milioane în condițiile în care populația era estimată la 1 miliard, aspect foarte important. 

Ia citește cărțile lui Antony Sutton, înainte să ai opinii despre "teorii conspiraționiste". Nu au nici o legătură cu nici o gripă, ci cu o problemă de fond mult mai gravă. 

Nu ți se pare ciudat cum a fost descoperit Penkovsky? 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, Ericaa18 a spus:

Bună iubiricile mele!! 

Astăzi va fi ultima zi în orașul vostru !! 🙈

Disponibilate intre orele 12:00 si 20:00 !! 

O zi frumoasă va doresc tuturor și sa ne revedem cu bine !! ❤💋💌

Ce ma oftic ca nu te-am prins inca odata tura asta.....asta e, te pupam si te asteptam cu bratele deachise sa ne intaresti pulile...poate cu buze noi cine stie.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0

Salutare,

In seara aceasta am fost la Erica. Am facut programarea pe telefon si am primit detaliile necesare ca sa ajung in locatie. Erica este o fata foarte frumoasa, tanara, cu mult bun simt si cu care ai ce discuta. Locatia este foarte curata, si este dotata cu prosoape curate si geluri de dus. Chiar am fost surprins de prezenta ei si m-am inteles foarte bine cu ea. A fost o experienta foarte placuta si va recomand sa mergeti la ea.

Note: OP - 10

NP - 10

GFE - 10

Halat : 250 lei

Multumesc mult Erica pentru tot.

Cu drag,

Oslo

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrei tu
  • Oras:Unde vrei tu
Acum 3 ore, sinner21 a spus:

Salutare,

In seara aceasta am fost la Erica. Am facut programarea pe telefon si am primit detaliile necesare ca sa ajung in locatie. Erica este o fata foarte frumoasa, tanara, cu mult bun simt si cu care ai ce discuta. Locatia este foarte curata, si este dotata cu prosoape curate si geluri de dus. Chiar am fost surprins de prezenta ei si m-am inteles foarte bine cu ea. A fost o experienta foarte placuta si va recomand sa mergeti la ea.

Note: OP - 10

NP - 10

GFE - 10

Halat : 250 lei

Multumesc mult Erica pentru tot.

Cu drag,

Oslo

 

 

Te sărut 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 5 ore, sinner21 a spus:

Salutare,

In seara aceasta am fost la Erica. Am facut programarea pe telefon si am primit detaliile necesare ca sa ajung in locatie. Erica este o fata foarte frumoasa, tanara, cu mult bun simt si cu care ai ce discuta. Locatia este foarte curata, si este dotata cu prosoape curate si geluri de dus. Chiar am fost surprins de prezenta ei si m-am inteles foarte bine cu ea. A fost o experienta foarte placuta si va recomand sa mergeti la ea.

Note: OP - 10

NP - 10

GFE - 10

Halat : 250 lei

Multumesc mult Erica pentru tot.

Cu drag,

Oslo

 

 

E o mare smecherita, știe cum să se poarte de cum intri pe ușă. Nu zic ca nu se fute excelent dar la GFE din punctul meu de vedere este de excepție. Ultima data când am fost la ea, m a întâmpinat ca și cum ar fii fost iubita care nu ma văzuse demult. Și a chemat și colega sa i arate cine a venit la ele. Sincer să fiu nu mi am dat seama dacă era real sau juca teatru, dar m a dat pe spate din primele minute. Nici nu îmi mai aduc aminte de rest, dar felul în care s a purtat nu îl voi uita niciodată. E tare deșteaptă deși este atât de tânără. Mulțumesc Erica ești nemaipomenita. Cred ca ar trebui să te faci psiholog. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrei tu
  • Oras:Unde vrei tu

Bună seara iubiricile mele !! 

De maine îmi voi relua activitatea în orașul vostru !! 

Programarile se fac pe wattapp la numărul de telefon 0762439562 !! 

Va pup și va doresc o seara minunată!! 💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...