Sari la conținut

☺️Sara Noua in Oras☺️


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, saralove a spus:

Când vrei tu 🤗

Totul la superlativ - de la tinuta , atitudine , primire , privit , vorbit , tinut in brate ... am ramas insa dator cu un oral ! Esti de acord pentru o data viitoare ? Dar sa stai pe tocuri cui 🤫🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 35 minute, alexandru gabriel a spus:

Super..te gandesti la ..implanturile de care vb?

Nu acesta este motivul pentru care plec din oraș, momentan mai aștept am alte lucruri mai importante de facut🤗😘O zi frumoasa ❤️ 

Link spre comentariu

Bună 👀de miercuri sunt disponibila din nou în oras 😇 programul este același de la 10 dimineața până la 22 ❤️

Serv: 🛑Oral protejat (nu fac neprotejat indiferent de suma oferita)

 

              🛑Normal protejat obligatoriu

 

             🛑Accept mangaieri/sarutari corporale

             🛑Pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

              🛑Finalizare corporala

Preturile:🛑100 (1fin)

                    🛑 200 h(2 fin) 

                  

Nr de wtp :0734603356 (nu fac confirmari video si nu trimit poze)!☺️🤗

 

Va rog sa imi specificati pana la ce ora va pot raspunde la mesaje nu as vrea sa creez probleme!

Va pupic și ne vedem miercuri 🤗🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

 Disponibila pentru programari!🥰😘

Locatia este pe Blv Unirii

Serv: 🛑oral  protejat (nu fac neprotejat indiferent de suma oferita)

              🛑normal protejat obligatoriu

              🛑accept mangaieri/sarutari corporale

             🛑pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

             🛑fin corporala

Preturile: 🛑 100 fin

                     🛑 200 h

Nr de wtp :0734603356 (nu fac confirmari video si nu trimit poze)!☺️🤗Va rog sa nu insistati pe acest subiect!

Va rog sa imi specificati pana la ce ora va pot raspunde nu as vrea sa creez probleme!

Rog persoanele neserioase care nu isi respecta programarile sa nu ma deranjeze inutil/sau care nu stiu sa respecte o femeie!

Nu accept persoane in stare de ebrietate/cu bile!

Am dreptul de a imi selecta clientii!

O zi cat mai frumoasa sa aveti

Link spre comentariu

 Disponibila pentru programari!🥰😘

Locatia este pe Blv Unirii

Serv: 🛑oral  protejat (nu fac neprotejat indiferent de suma oferita)

              🛑normal protejat obligatoriu

              🛑accept mangaieri/sarutari corporale

             🛑pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

             🛑fin corporala

Preturile: 🛑 100 fin

                     🛑 200 h

Nr de wtp :0734603356 (nu fac confirmari video si nu trimit poze)!☺️🤗Va rog sa nu insistati pe acest subiect!

Va rog sa imi specificati pana la ce ora va pot raspunde nu as vrea sa creez probleme!

Rog persoanele neserioase care nu isi respecta programarile sa nu ma deranjeze inutil/sau care nu stiu sa respecte o femeie!

Nu accept persoane in stare de ebrietate/cu bile!

Am dreptul de a imi selecta clientii!

O zi cat mai frumoasa sa aveti

Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Disponibila
  • Oras:Here and there
  • Disponibila

Hola Sara 😘, salutare frați futăcioși!

 

Ieri am avut plăcerea să mă văd cu Sara. Am contactat-o pe WhatsApp și am avut noroc ca nu avea nicio programare așa că m-am pus pe drum iar în 30 de minute am fost la locația ei pe Unirii aproape de rond.

 

Locația este una curată, m-a invitat într-o camera unde peretele din fața patului era plin de oglinzi! ❤️

 

Pot confirma că e o fată frumoasă cu mult bun simț și de o calmitate ieșită din comun. Am stat puțin de vorbă, ne-am cunoscut puțin și apoi am trecut la treabă. 

Am făcut primul pas sărutând-o pe gât în timp ce îi mângâiam copsele apoi am început să-i gust sânii. M-am așezat lângă ea în pat și a început să mă sărute pe tot corpul în timp ce îmi mângâia soldatul. Nu a durat un minut că acesta s-a prezentat drepți la datorie iar Sara a montat un prezervativ pentru a începe sexul oral (aceasta îl face doar protejat).

 

Sexul oral a fost ok cu ruperi de ritm însă sunt fanul sexului oral neprotejat așa că nu a durat mult până am cerut-o deasupra. Aceasta se mișcă super bine în LOT, se udă natural și geme ușor dar frumos. A stat deasupra 2-3 minute până a dat semne de oboseală, am mai ajutat-o și eu 2-3 minute mișcând-o din bazin, pot spune că aș fi continuat așa pentru minute bune dar am zis că e păcat de oglinda aia. 

 

La scurt timp am cerut-o în poziția mama iedului ca să profităm de imaginile derulate în oglindă, niște imagini bombă 🔥!

 

Aceasta primește foarte bine și mi-a plăcut că în timp ce o futeam capra a început să se joace cu o mână la păsărică și am rugat-o să se uite și în oglindă în același timp, lucru care m-a excitat foarte tare. 

 

Am comunicat foarte bine, am început să îi dau din ce în ce mai tare, aceasta s-a prins efectiv cu ambele mâini de cearceaf și am dat acolo până am terminat în balon.

 

Dupe ce a fost gata a zis că au luat-o toate căldurile și are nevoie să iasă la aer, s-a uitat în oglindă că i-am cam stricat machiajul, am mai râs puțin și am plecat. 

 

Am stat doar un număr pentru că mă grăbeam și oricum mai avea o altă programare. 

 

OP - 8

NP - 9

GFE - 9 

 

Halat: 100 lei / o finalizare / 30 de minute 

 

Cu siguranța de revenit pentru un nou film cu alte fantezii în oglindă în prezența un brunete apetisante.

 

Sara, te pup și ne mai vedem cu proxima ocazie! 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 6 minute, remyliciouz a spus:

Hola Sara 😘, salutare frați futăcioși!

 

Ieri am avut plăcerea să mă văd cu Sara. Am contactat-o pe WhatsApp și am avut noroc ca nu avea nicio programare așa că m-am pus pe drum iar în 30 de minute am fost la locația ei pe Unirii aproape de rond.

 

Locația este una curată, m-a invitat într-o camera unde peretele din fața patului era plin de oglinzi! ❤️

 

Pot confirma că e o fată frumoasă cu mult bun simț și de o calmitate ieșită din comun. Am stat puțin de vorbă, ne-am cunoscut puțin și apoi am trecut la treabă. 

Am făcut primul pas sărutând-o pe gât în timp ce îi mângâiam copsele apoi am început să-i gust sânii. M-am așezat lângă ea în pat și a început să mă sărute pe tot corpul în timp ce îmi mângâia soldatul. Nu a durat un minut că acesta s-a prezentat drepți la datorie iar Sara a montat un prezervativ pentru a începe sexul oral (aceasta îl face doar protejat).

 

Sexul oral a fost ok cu ruperi de ritm însă sunt fanul sexului oral neprotejat așa că nu a durat mult până am cerut-o deasupra. Aceasta se mișcă super bine în LOT, se udă natural și geme ușor dar frumos. A stat deasupra 2-3 minute până a dat semne de oboseală, am mai ajutat-o și eu 2-3 minute mișcând-o din bazin, pot spune că aș fi continuat așa pentru minute bune dar am zis că e păcat de oglinda aia. 

 

La scurt timp am cerut-o în poziția mama iedului ca să profităm de imaginile derulate în oglindă, niște imagini bombă 🔥!

 

Aceasta primește foarte bine și mi-a plăcut că în timp ce o futeam capra a început să se joace cu o mână la păsărică și am rugat-o să se uite și în oglindă în același timp, lucru care m-a excitat foarte tare. 

 

Am comunicat foarte bine, am început să îi dau din ce în ce mai tare, aceasta s-a prins efectiv cu ambele mâini de cearceaf și am dat acolo până am terminat în balon.

 

Dupe ce a fost gata a zis că au luat-o toate căldurile și are nevoie să iasă la aer, s-a uitat în oglindă că i-am cam stricat machiajul, am mai râs puțin și am plecat. 

 

Am stat doar un număr pentru că mă grăbeam și oricum mai avea o altă programare. 

 

OP - 8

NP - 9

GFE - 9 

 

Halat: 100 lei / o finalizare / 30 de minute 

 

Cu siguranța de revenit pentru un nou film cu alte fantezii în oglindă în prezența un brunete apetisante.

 

Sara, te pup și ne mai vedem cu proxima ocazie! 😘

Mulțumesc frumos te pup și cu siguranță ne mai vedem😍🤗oricând ai plăcerea 😘sa ma vizitezi

Link spre comentariu

 Buna dimineata!🤗

 Disponibila pentru programari!🥰😘

Locatia este pe Blv Unirii

Serv: 🛑oral  protejat (nu fac neprotejat indiferent de suma oferita)

              🛑normal protejat obligatoriu

              🛑accept mangaieri/sarutari corporale

             🛑pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

             🛑fin corporala

Preturile: 🛑 100 fin

                     🛑 200 h

Nr de wtp :0734603356 (nu fac confirmari video si nu trimit poze)!☺️🤗Va rog sa nu insistati pe acest subiect!

Va rog sa imi specificati pana la ce ora va pot raspunde nu as vrea sa creez probleme!

Rog persoanele neserioase care nu isi respecta programarile sa nu ma deranjeze inutil/sau care nu stiu sa respecte o femeie!

Nu accept persoane in stare de ebrietate/cu bile!

Am dreptul de a imi selecta clientii!

O zi cat mai frumoasa sa aveti!😘

19EB9B33-6169-4F76-9991-3A06536081C9.jpeg

Link spre comentariu

 Buna dimineata!🤗

 Disponibila pentru programari!🥰😘

Locatia este pe Blv Unirii

Serv: 🛑oral  protejat (nu fac neprotejat indiferent de suma oferita)

              🛑normal protejat obligatoriu

              🛑accept mangaieri/sarutari corporale

             🛑pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

             🛑fin corporala

Preturile: 🛑 100 fin

                     🛑 200 h

Nr de wtp :0734603356 (nu fac confirmari video si nu trimit poze)!☺️🤗Va rog sa nu insistati pe acest subiect!

Va rog sa imi specificati pana la ce ora va pot raspunde nu as vrea sa creez probleme!

Rog persoanele neserioase care nu isi respecta programarile sa nu ma deranjeze inutil/sau care nu stiu sa respecte o femeie!

Nu accept persoane in stare de ebrietate/cu bile!

Am dreptul de a imi selecta clientii!

O zi cat mai frumoasa sa aveti!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...