Sari la conținut

Salutare


Postări Recomandate

 Am ajuns la Sexxxylarisa nr tel 0731102991 am vorbit la tel, am ajuns la domnișoară Larisa este calma, vorbești de toate cu ea, este cu forme ai pe ce pune mîna,sîni funduleț percing la buric, piesa de rezistență este LINDICU, ON NP schimbat 2 poziții finalizare în balonaș și acuma îmi tremura picioarele, cadou 250 o să merg la ea de fiecare dată cînd vine, este prima recenzie dacă am greșit cu ceva îmi cer scuze. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Militari Rezidence
  • Oras:Militari Rezidence
Acum 3 ore, pizdulina24 a spus:

 Am ajuns la Sexxxylarisa nr tel 0731102991 am vorbit la tel, am ajuns la domnișoară Larisa este calma, vorbești de toate cu ea, este cu forme ai pe ce pune mîna,sîni funduleț percing la buric, piesa de rezistență este LINDICU, ON NP schimbat 2 poziții finalizare în balonaș și acuma îmi tremura picioarele, cadou 250 o să merg la ea de fiecare dată cînd vine, este prima recenzie dacă am greșit cu ceva îmi cer scuze. 

Ms frumos pt recenzie! 😘te pup si te mai astept pe la mine cu drag😘

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra-Neamt
  • Oras:Piatra-Neamt
Acum 7 ore, pizdulina24 a spus:

 Am ajuns la Sexxxylarisa nr tel 0731102991 am vorbit la tel, am ajuns la domnișoară Larisa este calma, vorbești de toate cu ea, este cu forme ai pe ce pune mîna,sîni funduleț percing la buric, piesa de rezistență este LINDICU, ON NP schimbat 2 poziții finalizare în balonaș și acuma îmi tremura picioarele, cadou 250 o să merg la ea de fiecare dată cînd vine, este prima recenzie dacă am greșit cu ceva îmi cer scuze. 

Salut! Cum avea LINDICU?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...