Sari la conținut

Buna sunt Karina!


Vizitator Karina07

Postări Recomandate

Vizitator Karina07
Reputație: 0
5 hours ago, alexandruvasile said:

Bună Karina, 

O lista cu preturile și serviciile pe care le practici,  se poate?

Mulțumesc. 

Buna, 150 o finalizare, 300 ora, ca servicii oral neprotejat depinde de igiena ta, sex sub dus,Sex Normal,69,Finalizare Orala,Finalizare Faciala,Finalizare Corporala,Sarutari,Girlfriend Experience,Sex in diferite pozitii,Masaj de relaxare,Deepthroat,Sex intre sani,Handjob,Cunnilingu,Footfetish,Dildo/Jucarii Erotice,te astept dragule 😘

Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
4 hours ago, Karina07 said:

Buna, 150 o finalizare, 300 ora, ca servicii oral neprotejat depinde de igiena ta, sex sub dus,Sex Normal,69,Finalizare Orala,Finalizare Faciala,Finalizare Corporala,Sarutari,Girlfriend Experience,Sex in diferite pozitii,Masaj de relaxare,Deepthroat,Sex intre sani,Handjob,Cunnilingu,Footfetish,Dildo/Jucarii Erotice,te astept dragule 😘

Finalizarea orala si faciala este contra cost 100 de lei in plus😘

Link spre comentariu
  • Oras:osorhei
  • Oras:osorhei

Hello fost la Karina. Nu fac mult comentar. Fata Corp OK 9.fata 8 nu urita nu top. Oral np cum mecanic. Normal pro. OK fata face cum vrei tu

Nota global pentru mine. 8 jumat. I forget fata e cum mut. 150.o zi buna

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
On 3/24/2021 at 3:53 PM, francis said:

Hello fost la Karina. Nu fac mult comentar. Fata Corp OK 9.fata 8 nu urita nu top. Oral np cum mecanic. Normal pro. OK fata face cum vrei tu

Nota global pentru mine. 8 jumat. I forget fata e cum mut. 150.o zi buna

 

Multumesc 😘❤️

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 24.03.2021 la 10:25, Karina07 a spus:

Buna, 150 o finalizare, 300 ora, ca servicii oral neprotejat depinde de igiena ta, sex sub dus,Sex Normal,69,Finalizare Orala,Finalizare Faciala,Finalizare Corporala,Sarutari,Girlfriend Experience,Sex in diferite pozitii,Masaj de relaxare,Deepthroat,Sex intre sani,Handjob,Cunnilingu,Footfetish,Dildo/Jucarii Erotice,te astept dragule 😘

am inteles ca cim si cof se platesc extra... am ramas oleaca surprins cand am intrebat politicos daca pot sa ma termin pe ea si a zis NU 😥😥 .... noroc ca a compensat in alte chestii....  ar trebui clarificat putin treaba!!

 

o sa fac o recenzie mai amanuntita, o recomand cu drag pana atunci!!! este o fata frumoasa si amabila 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
31 minutes ago, ttm said:

am inteles ca cim si cof se platesc extra... am ramas oleaca surprins cand am intrebat politicos daca pot sa ma termin pe ea si a zis NU 😥😥 .... noroc ca a compensat in alte chestii....  ar trebui clarificat putin treaba!!

 

o sa fac o recenzie mai amanuntita, o recomand cu drag pana atunci!!! este o fata frumoasa si amabila 

Multumesc frumos😘

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... avand-o de ceva vreme pe lista pe domnisoara karina, am zis ieri ca e momentul sa trec la actiune, dupa incercari nereusite de dimineata (tel, w.app), cu greu a raspuns intr-un final (motiv: la 12 incepe programul), am reusit pana la urma...

 

note:

locatie: 8, ap. curat pe onestilor, un minus pentru patul care scartaie, si pentru faptul ca nu ai un scaun sau o noptiera sa iti pui hainele...

aspect: foarte frumoasa, si la fata si la corp, sanii mari, fund super fain

on: 8, bunicel asa, putin umed, adanc, incercari de dt, se cam simt putin dintisorii, fara atentie la oO

np: 10, nimic de obiectat, nu te grabeste, nu comenteaza la poztii, se excita (chiar pare sa ii placa), iese un futai oke!!!

gfe: 8, fk la greu, strans in brate, 69, se face placuta, nu te grabeste... minus ca te invita direct in capera de actiune (drept e ca eram si pe graba), nu am fost servit cu ceva de baut, si un minus si mai mare e ca m-a refuzat la finalizare corporala (desi in meniu scrie ca ofera)

igiena: 9, nu a facut dus cat am fost acolo, dar nici nu am simtit nimic suspect!

cadou: 150L/fin    ...    rap. c/p: bunicel

recomand: da       ...     revin: da (nu o sa fie prima pe lista, dar e de revenit)

bafta!!!!

ps, karina poti sa ma lamuresti de ce m-ai refzat la finalizare corporala!? din moment ce ai scris ca doar fin orala si faciala se plateste extra!

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
On 3/28/2021 at 10:26 AM, ttm said:

salutare...

 

... avand-o de ceva vreme pe lista pe domnisoara karina, am zis ieri ca e momentul sa trec la actiune, dupa incercari nereusite de dimineata (tel, w.app), cu greu a raspuns intr-un final (motiv: la 12 incepe programul), am reusit pana la urma...

 

note:

locatie: 8, ap. curat pe onestilor, un minus pentru patul care scartaie, si pentru faptul ca nu ai un scaun sau o noptiera sa iti pui hainele...

aspect: foarte frumoasa, si la fata si la corp, sanii mari, fund super fain

on: 8, bunicel asa, putin umed, adanc, incercari de dt, se cam simt putin dintisorii, fara atentie la oO

np: 10, nimic de obiectat, nu te grabeste, nu comenteaza la poztii, se excita (chiar pare sa ii placa), iese un futai oke!!!

gfe: 8, fk la greu, strans in brate, 69, se face placuta, nu te grabeste... minus ca te invita direct in capera de actiune (drept e ca eram si pe graba), nu am fost servit cu ceva de baut, si un minus si mai mare e ca m-a refuzat la finalizare corporala (desi in meniu scrie ca ofera)

igiena: 9, nu a facut dus cat am fost acolo, dar nici nu am simtit nimic suspect!

cadou: 150L/fin    ...    rap. c/p: bunicel

recomand: da       ...     revin: da (nu o sa fie prima pe lista, dar e de revenit)

bafta!!!!

ps, karina poti sa ma lamuresti de ce m-ai refzat la finalizare corporala!? din moment ce ai scris ca doar fin orala si faciala se plateste extra!

Finalizare faciala sau orala se plateste extra 100 de lei, pentru ca se face din oral, am gresit eu cu finalizarea corporala pentru ca fac normalul numai protejat. Multumesc pentru atentionare! Te pup si te mai astept 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 32 minute, Karina07 a spus:

Finalizare faciala sau orala se plateste extra 100 de lei, pentru ca se face din oral, am gresit eu cu finalizarea corporala pentru ca fac normalul numai protejat. Multumesc pentru atentionare! Te pup si te mai astept 😘😘

Pei pana la urma faci COB sau nu!?ca nu mai inteleg nimic😂😂😂ce legatura are cu NP😅😁 ii extra??😁

Te pwp😘

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
1 oră în urmă, Karina07 a spus:

Finalizare faciala sau orala se plateste extra 100 de lei, pentru ca se face din oral, am gresit eu cu finalizarea corporala pentru ca fac normalul numai protejat. Multumesc pentru atentionare! Te pup si te mai astept 😘😘

cum zicea si rechinii.... mai tare ne-ai bagat in ceata! ce treaba are finalizarea corporala cu faptul ca faci normalul protejat!??? deci pana la urma faci sau nu finalizare corporala (asta include sani, abdomen, fund, etc... nu are nici o lagatura cu vaginul)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
4 hours ago, ttm said:

cum zicea si rechinii.... mai tare ne-ai bagat in ceata! ce treaba are finalizarea corporala cu faptul ca faci normalul protejat!??? deci pana la urma faci sau nu finalizare corporala (asta include sani, abdomen, fund, etc... nu are nici o lagatura cu vaginul)

Da, se plateste extra 50 corporal 😘

Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
4 hours ago, rechinii77 said:

Pei pana la urma faci COB sau nu!?ca nu mai inteleg nimic😂😂😂ce legatura are cu NP😅😁 ii extra??😁

Te pwp😘

Fac, dar este contra cost 50 de lei boy😘

Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
On 5/22/2021 at 9:12 AM, Robert700 said:

Buna Karina, cand mai vii la Oradea?

Buna!! Azi am ajuns stau 2 zile, pup😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Karina07
Reputație: 0
On 5/27/2021 at 10:27 PM, rechinii77 said:

Bine ai revenit girl💋💋

Iti era dor de mine boy? Am mai ramas pana luni la ora 3 dupamasa in oradea 😘😘 te astept 💋

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
On 3/29/2021 at 5:06 PM, ttm said:

cum zicea si rechinii.... mai tare ne-ai bagat in ceata! ce treaba are finalizarea corporala cu faptul ca faci normalul protejat!??? deci pana la urma faci sau nu finalizare corporala (asta include sani, abdomen, fund, etc... nu are nici o lagatura cu vaginul)

Finalizarea Corporala e în prezervativ. 😀 Ce nu pricepi? 🙄

  • Haha 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...