Sari la conținut

❤️❤️SUPER BETTY ❤️ DEEPTROATH❤️0728189019 ❤️❤️❤️


Vizitator Bety.superxx

Postări Recomandate

Acum 42 minute, Bety.superxx a spus:

Nu am nevoie sa mi specificati de unde sunteti, singurul lucru care ma fascineaza si ma face sa ma comport frumos este bunul simt si simpatia voastra 🥰🥰

Pe mine ma fascinează gestul tău fata de Bianca. Sincer nu credeam ca va ajutați între voi. Tu însă m ai contrazis și vreau să te asigur de toată simpatia mea și ca te consider un om de calitate. Sa fii iubita și să ai noroc în toate. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 10 ore, ariovist a spus:

Pe mine ma fascinează gestul tău fata de Bianca. Sincer nu credeam ca va ajutați între voi. Tu însă m ai contrazis și vreau să te asigur de toată simpatia mea și ca te consider un om de calitate. Sa fii iubita și să ai noroc în toate. 

Din momentul ce cineva are nevoie de ajutor si nu ma costa nimic sa il ofer, o fac cu mare drag, multumesc pentru aprecierile tale . Te pup 😘

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

dragutii, voi fii dispinibila si maine de la 10:00 la 15:00 ❤️
Puteti face programari din seara asta pentru maine pe whatsapp 0727456329 ❤️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor! Disponibila pentru programari pana la 17:30! ❤️0727456329❤️
 

Va voi lasa din nou lista de preturi :

•100 lei/1 fin - sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena,normal protejat, sex intre sani, 69, sarutari pe corp,finalizare corporala,diferite pozitii. 

•150 lei /1 fin/30-35 min - sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena,normal protejat, sex intre sani, 69, sarutari pe corp,finalizare corporala,diferite pozitii (CIM sau FK inclus) 

•250 ora/2 fin/60-65 min - sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena,normal protejat, sex intre sani, 69, sarutari pe corp,finalizare corporala,diferite pozitii (CIM sau FK inclus) + masaj ! 

️CER SI OFER IGIENA TOTALA,LA DISPOZITIA VOASTRA AVETI SI DUȘUL,PROSOAPE CURATE,GEL DE DUS ETC…

Lucrez cu programari! Acestea trebuie confirmate cu minim 30 min inainte!  
 
Pozele sunt 100% reale, cei care m-au mai vizitat stiu acest lucru , unii chiar au si confirmat aici ! Nu dau poze pe whatsapp si nu confirm video ! 

Locatia este situata pe bulevardul Republicii in zona Trattoria Prestij (mai multe detalii cand ajungeti prin zona)! 
 

️IMI REZERV DREPTUL DE A-MI SELECTA CLIENTII

Va pup si va astept cu drag ❤️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Dragutii , voi fii disponibila si maine , cateva ore de dimineata ❤️❤️🤗🤗 va pup si va astept cu programari ❤️😍

Link spre comentariu
Acum 5 ore, Bety.superxx a spus:

Buna dimiii

disponibila ❤️

😘😘😘👍Am marcat ca de fiecare dată, mulțumesc Bety, am fost pe fugă dar se merită, mergeți cu încredere băieți, nu fac recenzie.. Bety știe, până în 11:30. 😘🥰

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

Salutare. Tocmai ce m-am întors de la Bety. Fata asta merită toți bani. Am stat o ora la ea dar nu regret bani investiți. Arata exact ca în poze, niște pistrui foarte drăguți pe fata, tinerică  și știe sa te facă sa te simți bine. Oralul neprotejat, m-a întrebat cum vreau forte bun eu i-aș da 9 ca nota(mie mi-a plăcut)destul de susținut până m-a întrebat când vreau sa trecem la normal.din nou m-a întrebat cum vreau am optat pt lady on top și aici se implica te săruta pe gat te ia în brațe și te fute bine de tot. După primul nr m-a servit cu un pahar de apa și în timp ce își revenea micuțul mi-a făcut un masaj. Apoi l-a trezit pe micuț cu guriță și am trecut la treaba, de data asta pe la spate, poziția capriță,apoi i-am cerut sa se lase pe burtă și am continuat tot pe la spate. Micuțul a început sa dea semne de oboseală și m-am pus eu pe spate și a mai continuat cu un oral pana a început sa dea semne de viata din nou. A venit ea deasupra a dat ce a dat și am văzut ca sunt slabe șanse sa termin asa am luat-o iar pe la spate unde am și terminat a doua oară. Ea a mers la dus m-a invitat și pe mine dar am zis pas, am și eu dus acasă😜normalul protejat tot 9.de revenit oricând cu placere

 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
1 oră în urmă, ionutbvun a spus:

Salutare. Tocmai ce m-am întors de la Bety. Fata asta merită toți bani. Am stat o ora la ea dar nu regret bani investiți. Arata exact ca în poze, niște pistrui foarte drăguți pe fata, tinerică  și știe sa te facă sa te simți bine. Oralul neprotejat, m-a întrebat cum vreau forte bun eu i-aș da 9 ca nota(mie mi-a plăcut)destul de susținut până m-a întrebat când vreau sa trecem la normal.din nou m-a întrebat cum vreau am optat pt lady on top și aici se implica te săruta pe gat te ia în brațe și te fute bine de tot. După primul nr m-a servit cu un pahar de apa și în timp ce își revenea micuțul mi-a făcut un masaj. Apoi l-a trezit pe micuț cu guriță și am trecut la treaba, de data asta pe la spate, poziția capriță,apoi i-am cerut sa se lase pe burtă și am continuat tot pe la spate. Micuțul a început sa dea semne de oboseală și m-am pus eu pe spate și a mai continuat cu un oral pana a început sa dea semne de viata din nou. A venit ea deasupra a dat ce a dat și am văzut ca sunt slabe șanse sa termin asa am luat-o iar pe la spate unde am și terminat a doua oară. Ea a mers la dus m-a invitat și pe mine dar am zis pas, am și eu dus acasă😜normalul protejat tot 9.de revenit oricând cu placere

 

Multumesc de vizita! Esti binevenit oricand !! Te pup , un sfarsit de saptamana minunat sa ai ! ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Verificând oferta pieței din Ploiești,fiind una cam sărăcăcioase perioada asta. M-am oprit la posesoare topicului pe care o aveam mai de mult timp în vizor.Luat legatura pe wathapp,stabilit ora,  respectată de ambele părții.Locatia usor de găsit.Am stat un pic de vorbă, m-a întrebat dacă doresc la duș,acolo având toate cele necesare.Actiunea a început cu un oral neprotejat (m-a întrebat cum prefer)m- ia spus ca face si finalizare orală asa ca am lasat- o sa își facă de cap și ia ieșit foarte bine.Dupa m-a servit cu un pahar de apă, m-ia facut un masaj apoi am trecut la repriza a doua, care a început tot cu oral și apoi normal vreo două poziții dar căldura si oboseala m au făcut sa renunț.Ca note :locație 8 ușor de ajuns,cu tot ce iti trebuie.             Fata drăguță, sociabilă, sanii frumoșii nu este genul slim,are corpul bine proporționat nota 8.La ON ii dau un 9,a fost pe placul meu.NP 8 a fost destul de implicat te ia în brațe,te mângâie.Pretul a fost de 250 ptr o oră. De revenit da,raportul calitate preț este ok dpmv.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 29 minute, Mrwarrior a spus:

Verificând oferta pieței din Ploiești,fiind una cam sărăcăcioase perioada asta. M-am oprit la posesoare topicului pe care o aveam mai de mult timp în vizor.Luat legatura pe wathapp,stabilit ora,  respectată de ambele părții.Locatia usor de găsit.Am stat un pic de vorbă, m-a întrebat dacă doresc la duș,acolo având toate cele necesare.Actiunea a început cu un oral neprotejat (m-a întrebat cum prefer)m- ia spus ca face si finalizare orală asa ca am lasat- o sa își facă de cap și ia ieșit foarte bine.Dupa m-a servit cu un pahar de apă, m-ia facut un masaj apoi am trecut la repriza a doua, care a început tot cu oral și apoi normal vreo două poziții dar căldura si oboseala m au făcut sa renunț.Ca note :locație 8 ușor de ajuns,cu tot ce iti trebuie.             Fata drăguță, sociabilă, sanii frumoșii nu este genul slim,are corpul bine proporționat nota 8.La ON ii dau un 9,a fost pe placul meu.NP 8 a fost destul de implicat te ia în brațe,te mângâie.Pretul a fost de 250 ptr o oră. De revenit da,raportul calitate preț este ok dpmv.

Multumesc frumos pentru aceste cuvinte ! 
te puuup ❤️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 17 ore, emyjojo123 a spus:

Masaj erotic mai ai in lista de servicii ? Ai aer conditionat ? 

Pana la cat esti disponibila ? 

Interogatoriu :)

Buna, in general nu stiu exact ora 

Dar azi voi fi pana pe la 15:30 

Din pacate atat pentru voi cat si pentru mine, nu am aer conditionat… imi pare rau … 

Si nu mai am masajul erotic pe lista datorita faptului ca mi am dat seama ca nu ma descurc prea bine, cand voi invata mai multe, il voi adauga din nou ! 
Te pup si sa ai o zi minunata ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere in Romania
  • Oras:everywhere in Romania

Salutare tuturor , 

Betty-XXX , 

Detasat cu munca iar pe la orasul lui I.L Caragiale , departe de casa  , 

Vizitat Betty , desi eu sunt adeptul 1h , all - inclusive , de data aceasta nu a fost cazul ea fiind pe picior de plecare , 

Locatie - usor sau nu , am gasit loc de parcare foarte aproape ,  

Apartament ok - curat , dormitor curat ,  

Despre Betty - 

E o fata cam la 1;60 nu am stat sa o masor , tatuaje dragute , mai ales cel de pe fund ,  pistruiata dar dragut , un corp pe care ai ce pune mana  

-actiunea :  a inceput cu un masaj placut  , relaxant - n10

-oral N ; placut cu tente de deep )fara atentie la vecinatati0 - n9

-normal p - caprita , geme frumos   stie sa se faca auzita 

-finalizare - orala N-10

Halat  -200 la cererea mea (timp petrecut aprx.30 de min)

De revenit DA 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 6 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...