Sari la conținut

❌❌❌Super Betty 0734957515 ❌❌❌


Vizitator Bety.superxx

Postări Recomandate

Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 8 minute, BabanuReload a spus:

Nu se uita în ochii tai ca se uita cruciș și ii este rușine 

Am început sa îmi dau singur minusuri sunt tare supărat pe mine sunt cel mai prost din curtea scolii

Si aici ai aparut circ de om?

@pisicuts te rog sa iti faci datoria si sa opresti acest user.

Este un cont fals care se drept mine. 

Nu inteleg asemenea specimene de oameni!

Link spre comentariu
Vizitator cristii94
Reputație: 0

Nu il blocheaza nimeni pe individ pe adresa de IP? Pana si eu m-am sarurat ,care nu mai am activitate de 2 luni.Nu putem sa ne batem capul cu el atat,si nu are nimic bun de adus forumului.Asta e ca pasarea Phoenix 😂😡

@pisicuts te rugam din suflet să intervii din nou 😁

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 3 ore, menumorut1 a spus:

Salutare futaciosi. Azi am reusit sa ajung si eu la Betty. Am facut in prealabil o programare pe whatsapp, confirmata inainte cu jumate de ora. Adresa e usor de gasit. 

Betty m-a intampinat intr-un halat si m-a intrebat daca raman.. am ramas..nu puteam rata buzele alea asa frumoase. 

Am optat pt o ora cu masaj erotic inclus. Banii i-am pus eu inainte fara ca ea sa imi ceara. 

Dupa ce m-am dezbracat, a inceput sa ma dea cu ulei la prestator si s-a apucat de treaba. 

S-a miscat binisor si desi se vedea ca nu are expwrienta prea mare chiar isi dadea silinta sa ma faca sa ma simt bine.. lucru de altfel reusit. 

Dupa o finalizare pe sanii ei a fumat o tigara si am trecut la partea a doua. 

Ei.. Aici e altceva.. Un oral facut pe gustul meu cu tendinte de deep dar fara atentie la "prieteni" (nu m-a deranjat). Cand s-a ridicat martalogu' mi-a pus caciulita ( cu gura) si s-a pus deasupra ( la cerea mea). Privelistea e superba, sanii micuti si fermi, ochii superbi si buzele si mai si. Aici nu am rezistat si am inceput sa o sarut. 

Am schimbat pozitia in caprita, ea s-a intins cu mainile inainte, si cu spatele arcuit ( o alta priveliste superba) iar eu am dat pana am finalizat glorios. 

Trebuie sa mentionez ca geme( natural  cred eu) si s-a umezit chiar de cand a inceput sa imi faca masaj. 

In concluzie pot spune o experienta placuta. 

Locatie 10

GFE       10

Oral       9 (asta pt ca nu prea se uita in ochii mei) 

NP.       10 (pozitia capra superba) 

Decartat 300 (asta pt ca nu am mai rezistat si am sarutat-o) 

De revenit cu siguranta 

Multumesc pentru vizita ! Te astept cu drag oricand !!! Multi pupici ❤️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Neata futaciosii mei !

ULTIMA ZI IN ORAS

Ma intorc marti/miercuri ! va voi anunta. 
pupici, sa aveti o zi minunata si un paste fericit ! 😘🥰

disponibila pana la 21:00 

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Buna dimineațaaa s-a trezit dulceațaaa

Disponibila de la 11:00 pana la 22:00 

pentru programari : ❤️0727456329❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut, am fost la titulara topicului si pot spune ca am cheltuit 100 lei cu folos.oral np bine facut adanc cat a putut si ea sa straduit,la normal stramta si cu implicare din partea ei pana la finalizarea in balonos .merci bety si la baieti spor la banuti 

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 37 minute, maximilian87 a spus:

Salut, am fost la titulara topicului si pot spune ca am cheltuit 100 lei cu folos.oral np bine facut adanc cat a putut si ea sa straduit,la normal stramta si cu implicare din partea ei pana la finalizarea in balonos .merci bety si la baieti spor la banuti 

Iti multumesc si eu pentru vizita ! Te pup ! 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o pe Betty, zona centru langa catedrala... scorul 100 lei finalizarea, la oral neprotejat executa mai deep de o face sa scoale instant... la normal protejat este stramta in pasarica si fierbinte. Se implica in timpul actiunii, este ca si Roxana colega ei, amandoua fac echipa buna. De revenit cu siguranta da.

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 9 ore, inginerul_xxx a spus:

Am vizitat-o pe Betty, zona centru langa catedrala... scorul 100 lei finalizarea, la oral neprotejat executa mai deep de o face sa scoale instant... la normal protejat este stramta in pasarica si fierbinte. Se implica in timpul actiunii, este ca si Roxana colega ei, amandoua fac echipa buna. De revenit cu siguranta da.

Multumesc pisii ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0

Va atasez din nou lista de preturi :

•100 lei/1 fin :sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena, sex normal protejat (orice pozitie), sex intre sani, sarutari corporale, finalizare corporala, cunni/anni (pasiv) ,69.

•150 lei /1 fin/30 min : DUȘ IMPREUNA, MASAJ DE RELAXARE ,:sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena, sex normal protejat (orice pozitie), sex intre sani, sarutari corporale, finalizare corporala, cunni/anni (pasiv) ,69.

•200 lei/2 fin/1H: DUȘ IMPREUNA,masaj de relaxare, sex oral protejat/neprotejat in functie de igiena, sex normal protejat (orice pozitie), sex intre sani, sarutari corporale, finalizare corporala, cunni/anni (pasiv) ,69.

SERVICII EXTRA:

*finalizare faciala +50 de lei

*finalizare orala +50 de lei 

*french kiss +50 de lei !

 

Disponibila si pentru deplasari la *hotel/pensiune* in Ploiesti:

400 de lei ora (o finalizare orala inclusa) !

 

Locatia este pe Republicii langa Prestij! 

Lucrez cu programare, programarea se confirma cu 30 de minute inainte de ora stabilita, in caz contrar voi intelege ca nu puteti ajunge si aceasta va fii anulata ! 
 
Ma gasiti pe whatsapp sau la telefonul 

☎️0727456329☎️

Link spre comentariu
Vizitator Bety.superxx
Reputație: 0
Acum 2 ore, futadores 91 a spus:

Pana la urma care e Betty și care e Roxy? 😅😅😅Ca nu înțeleg, cea cu piercing e Roxi sau Betty? 🤷‍♂️😅🥰

Am si eu piercing doar in sani 🙈🙈❤️ 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...