Sari la conținut

0734 258 154 _ MARIA


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
17 hours ago, robsex said:

Salutare! Am vizitat-o pe Maria azi si pot spune ca e fata super. Igiena e maxima la fel si curatenia. ON executat super la fel si NP. Cu siguranta e de revenit...vorba aia " Ce tie nu iti place altuia nu-i face" ca sa stii cine sunt. Te pup 😘

😊 😘 Multumesc! te pup!

Link spre comentariu

Vizitat Maria azi, experienta foarte plăcută, atitudine pro client, aspect aproape perfect, igienă impecabila acțiune cum au descris și ceilalți. Oralul np făcut acceptabil și puțin c_am scurt, normal protejat bine executat nu comentează la poziții și se mișcă destul de bine. Merită vizitată Maria.              On 8.        Np 9 fără sunete. O să mai revin., până atunci mulțumesc Maria! 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
11 hours ago, iulboy said:

Vizitat Maria azi, experienta foarte plăcută, atitudine pro client, aspect aproape perfect, igienă impecabila acțiune cum au descris și ceilalți. Oralul np făcut acceptabil și puțin c_am scurt, normal protejat bine executat nu comentează la poziții și se mișcă destul de bine. Merită vizitată Maria.              On 8.        Np 9 fără sunete. O să mai revin., până atunci mulțumesc Maria! 

Cu drag! Multumesc si eu petru recenzie!

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Nu am treaba cu igienizarea la chiuveta,oribil a fost cind am incercat sa o imbratisez in pat,si a facut ca toti dracii că ni s-au atins organele genitale 😂😂😂.Cred ca unele deja exagereaza cu paranoia asta....

Link spre comentariu
Acum 1 oră, badboy6969 a spus:

Nu am treaba cu igienizarea la chiuveta,oribil a fost cind am incercat sa o imbratisez in pat,si a facut ca toti dracii că ni s-au atins organele genitale 😂😂😂.Cred ca unele deja exagereaza cu paranoia asta....

Postare din 16 Martie 2021 de alt vizitator ..... “ 

Vizitat si ramas un pic dezamagit de infatisare , corp si atitudine ... 

primire in lenjerie intima ...mers impreuna la baie unde m-a invitat la chiuveta ...incepe ea sa imi spele ‘ instrumentul ‘ ...apoi mers in pat ..se dezbraca...supt 1 min .. pune caucic ..ia lubrifiant ...sus pe mine ...se misca cu ochii inchisi fara sa scoata un sunet ... incerc ca vorbesc cu ea sa o ating ..ea tot lemn ... ma chinui sa termin ...o fac ...  

atitudine client - 0 

zici ca era mama cand eram mic si ma spala la .... 

rece , fara chef , grabita , zgarcita in servetele dupa .. etc ! “” 

 

Am vizitat recent insa e de evitat si din punctul meu de vedere - o aroganta sclifosita ! 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
2 hours ago, badboy6969 said:

Nu am treaba cu igienizarea la chiuveta,oribil a fost cind am incercat sa o imbratisez in pat,si a facut ca toti dracii că ni s-au atins organele genitale 😂😂😂.Cred ca unele deja exagereaza cu paranoia asta....

Buna! Apreciez ca ai punctat acest subiect,asa nu mai este nevoie sa ma repet. Mie nu mi.se pare normal sa te las sa iti pui penisul fara prezervativ pe clitoris/ labii,nu accept si  nu este paranoie, eu o numesc precautie.. In al dilea rand , nu am facut (ca toti dracii) pur si simplu am spus, ca nu ma ating fara, cu un simplu (te rog , nu!). Asta a fost tot dialogul despre acest subiect. Daca ai fi mentionat acest aspect de la telefon , ca tu iti doresti acel serviciu din partea mea ti.asi fi spus de la început si nu s.ar mai fi ajuns la aceasta discutie. O zi buna iti doresc!

Link spre comentariu
Vizitator Attilaa
Reputație: 0

Vizitat recent, ce să zic e ok adică cam de un 8 la general.

slim înaltă la fel cum au descris colegii,

oral ok

normal ok

atitudine ok 

Plusul ei este că  nu te grăbește și încearcă să te facă să te simți bine. 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 hour ago, Attilaa said:

Vizitat recent, ce să zic e ok adică cam de un 8 la general.

slim înaltă la fel cum au descris colegii,

oral ok

normal ok

atitudine ok 

Plusul ei este că  nu te grăbește și încearcă să te facă să te simți bine. 

 

 

Multumesc pentru aprecieri!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...