Sari la conținut

Ofer cazare unei fete


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

Acum 7 ore, iloverealesc a spus:

Eu locuiesc doar in Wk in cursul saptamanii sunt plecat

Ma mincinosule ..... :D  .... cum esti tu plecat in timpul saptamanii , cand pe fata asta de mai jos ai vizitat-o intr-o luni?   :lol:  Sau cumva la tine weekendu tine pana luni ??? ....... :lol:  

La 15.02.2021 la 20:37, iloverealesc a spus:

 

  • Like 3
  • Haha 1

 

Link spre comentariu
Acum 45 minute, rechinu00 a spus:

 

Ma mincinosule ..... :D  .... cum esti tu plecat in timpul saptamanii , cand pe fata asta de mai jos ai vizitat-o intr-o luni?   :lol:  Sau cumva la tine weekendu tine pana luni ??? ....... :lol:  

 

🤫🤫🤫cocosel esti prea praf sa intelegi oamenii cu un job.tu stai si te joaca la tastatura facanduti singur o Manuela si lasa adultii sa se preocupe de probleme.mintea ta e scurta si invechita.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Vezi ce in inseamna frate Rechinu sa aibe fiecare dreptul la libera optiune? Pai daca nu era omu asta sa ajute despre multe pizde nu stiu ce faceam...cate drumuri faceam de-ampulea prin oras...binenteles pt aia care au tupeu sa refuze o pizda fata in fata...nu il cunosc personal,dar din partea mea are tot respectul pt ce face pt site-ul asta....care va treziti cu conturi peste noapte macar 10 la suta din ce a facut el sa faceti si voi sper...si eu si oricine poate sa se dea tare in spatele unei tastaturi...respect pt baietii care ajuta comunitatea de la Galați...

  • Like 3
Link spre comentariu

Juniorul (ma refer la cont..) care o arde mare futangiu p-aici si arunca si el cu manuela in stinga si dreapta :slap2e dubios rau.

Pentru mine e clar ca are interese. Nu orice curvar normal care fute, plateste si pleaca, se agita ca un pepsi pe diverse topice, balacarind curve, saltind alte curve (care nu au nevoie, dar nu strica sa le stirbeasca putin imaginea), dind cazare contra pizda altor curve ca el e la job :wink2... si din cind in cind vorbind singur cu contul propriu (pe care uitase sa il schimbe...).

Pentru mine, si nu numai pentru mine, are deja eticheta pusa.

PS. Sa-l vedeti cind o citi ce spume face si ce fel imi zice de manuela in fatza tastaturii ;). El nu stie ca am antrenament de la cel mai mare poet si barbatul fatal al tuturor curvelor din RO. Iar ala era cu muuult mai destept ca el.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, max6969 a spus:

Juniorul (ma refer la cont..) care o arde mare futangiu p-aici si arunca si el cu manuela in stinga si dreapta :slap2e dubios rau.

Pentru mine e clar ca are interese. Nu orice curvar normal care fute, plateste si pleaca, se agita ca un pepsi pe diverse topice, balacarind curve, saltind alte curve (care nu au nevoie, dar nu strica sa le stirbeasca putin imaginea), dind cazare contra pizda altor curve ca el e la job :wink2... si din cind in cind vorbind singur cu contul propriu (pe care uitase sa il schimbe...).

Pentru mine, si nu numai pentru mine, are deja eticheta pusa.

PS. Sa-l vedeti cind o citi ce spume face si ce fel imi zice de manuela in fatza tastaturii ;). El nu stie ca am antrenament de la cel mai mare poet si barbatul fatal al tuturor curvelor din RO. Iar ala era cu muuult mai destept ca el.

 

:)))))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Reputație: -127
  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D
La 07.03.2021 la 11:50, max6969 a spus:

El nu stie ca am antrenament de la cel mai mare poet si barbatul fatal al tuturor curvelor din RO. Iar ala era cu muuult mai destept ca el.

 

:animal_fish:

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...