Sari la conținut

Sânnicolau Mare


Postări Recomandate

  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 19 ore, flors0326 a spus:

La Jimbolia sa treacă de 20.000 de locuitorii.  Poate avem noroc și o sa avem ceva aproape !

Dacă ar fii una pe acolo, eu zic ca ar fii destul de mulți clienți, pentru ca eu nu știu nici una!Tu nu ai găsit? 

Link spre comentariu
La 26.08.2021 la 0:59, sarita a spus:

Dacă ar fii una pe acolo, eu zic ca ar fii destul de mulți clienți, pentru ca eu nu știu nici una!Tu nu ai găsit? 

Nu am aflat nimic colegu ! Tot ce am găsit or fost de 17-18 ani.... și numa belele ai cu ele dupacea! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
Acum 3 minute, flors0326 a spus:

Nu am aflat nimic colegu ! Tot ce am găsit or fost de 17-18 ani.... și numa belele ai cu ele dupacea! 

Unde le-ai gasit pe astea?

Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 4 minute, flors0326 a spus:

Nu am aflat nimic colegu ! Tot ce am găsit or fost de 17-18 ani.... și numa belele ai cu ele dupacea! 

Eu ma bag la astea cu belele, pe unde le găsesc? 

Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 4 minute, flors0326 a spus:

Tu sti colegu!  În zona gării le găsești cum mergi spre futoc ! Unde este o mica fabrica între blocuri!  

Gară din Jimbolia nu e în Futok, sau imi scăpa mie ceva! Poți fii mai exact! 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, sarita a spus:

Gară din Jimbolia nu e în Futok, sau imi scăpa mie ceva! Poți fii mai exact! 

Cum mergi spre gara , ultima strada pe stânga acolo sunt niște blocuri care da spre o fabrica ! Eu acolo am fost trimis ! Calea Mărășești colegu .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 11 minute, flors0326 a spus:

Cum mergi spre gara , ultima strada pe stânga acolo sunt niște blocuri care da spre o fabrica ! Eu acolo am fost trimis ! Calea Mărășești colegu .

OK, mulțumesc! Dacă cumva ajungi pe la ele, da de știre, sau altcineva dacă ajunge, eu acum sunt peste hotare și nu știu dacă ajung prea curand, când voi merge o sa le caut, numai sa le găsesc!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, sarita a spus:

OK, mulțumesc! Dacă cumva ajungi pe la ele, da de știre, sau altcineva dacă ajunge, eu acum sunt peste hotare și nu știu dacă ajung prea curand, când voi merge o sa le caut, numai sa le găsesc!! 

Mult noroc colegu !! Spor la belele și futai 🤣🤣🙋‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 4 minute, flors0326 a spus:

Mult noroc colegu !! Spor la belele și futai 🤣🤣🙋‍♂️

Totul în afara de belele😂, știi cumva pe la cât le găsesc, sau? Acum chiar sunt curios dacă găsesc ceva acolo 😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
Acum 23 ore, sarita a spus:

eu acum sunt peste hotare și nu știu dacă ajung prea curand, când voi merge o sa le caut, numai sa le găsesc!! 

Pana ajungi tu au facut si majoratul, sa ne tii la curent.

Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 18 minute, flors0326 a spus:

Cam după hora 21 colegu ... 

După ora 21 am fost și nimic, nu am văzut pe nimeni, nimic, nu ai un număr de telefon sau ceva? Sau dute tu poate ai mai mult noroc și dacă găsești ceva dă-mi de știre, eu nu am găsit nimic... 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Fi mai explicit te tog..calea marasesti intradevar apartine cartierului futok..insa gara nu.. despre ce fete e vorba? Is cumva gipsi? Eu cunosc destul de bine orasul..lucrez pe distributie un nr de tel cred ca ar fi cel mai util..dar totusi ma gandesc la faptul ca inca is minore..si parca nu mas incurca....

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 8 ore, sarita a spus:

Hai sa vedem dacă sunt minore!! Am fost și acuma seara pe la 23:00 și nimic nu am văzut nimic 😬

Nu as crede ca intr-un oras asa de mic sa le gasesti stand pe strada.. daca sunt sigurat tre sa iei legatura cu cineva..zic si eu🙂 si daca is minore nu te puna necuratul sa te incurci...daca esti din Jimbolia  mai intereseazate cineva trebuie sa stie..vezi ce afli..🍻

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...