Sari la conținut

Small Sara 0734304391 sau 0734303391


Postări Recomandate

  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
Acum 43 minute, lucasman a spus:

Salut! De mai multă vreme aveam intenția dar numai azi am reușit să prind "verde" să o cunosc pe Small Sara. Dacă își alegea numele de Sweet Sara era la fel de valabil. Cei care au cunoscut-o înaintea mea și au scris și aici pe forum, pot confirma. 

Așadar, cu un pic de insistențe și răbdare, am prins programare 🤗, respectată întocmai. Ajuns la locație, zona Zamfirescu, îmi deschide Sara. În ținută sexy-eros de culoare neagră, care evidențiază un corp atractiv, plăcut privirii, cu tatuaje cu gust ce-i sporesc senzualitatea, perfect proporționat. Are meritul că și-a ajustat sânii, care sunt piesele de rezistență 😍😍😍. Dar dincolo de aspect, Sara excelează prin privirea și zâmbetul ei, zâmbet cald, conturat de buze senzuale, care au și ele parte de atenție în saloanele de înfrumusețare. Nota 10 cu felicitări pentru că se îngrijește de aspect. ❤️

Am făcut prezentările, este serviabilă, voce plăcută, pe care am remarcat-o și la telefon, pe măsură ce ne cunoaștem devine mai deschisă și vorbăreață. Eu m-am simțit foarte bine. 

Acțiunea am început-o eu activ, deoarece la așa corp și piele fină nu ai cum sa nu o dezmierzi 🥰. Piersicuța pufoasă, excelent întreținută, să te tot joci cu ea, mai ales că și Sara geme plăcut, fapt ce mă incită și mai mult. După aceea s-a activat ea 💋, cu ON super, exact pe preferințele mele, cu artificii, și cu senzații ce m-au făcut să tresar. Nota 10.

Trecut la NP, care a debutat cu LOT. Mi-a plăcut că s-a lăsat peste mine, sânii - ohhh, sânii aceia superbi cu piele fină se simt demențial 💋💋. Doar pentru acest aspect merită încă un 10. Mai merită și un plus, deoarece am schimbat și am trecut eu deasupra, cu Sara culcată pe burtica ei, astfel că am putut să-i simt și fundulețul obraznic, cu bucuțe ferme și netede. Așa am și finalizat, excitația spunându-și cuvântul 👍. Și acum că scriu și îmi aduc aminte, mă apucă 😃

Mulțumesc mult, Sara, pentru experiența plăcută, eu sigur voi reveni, totul e să prind liber 😀. Îți doresc succes în continuare și să revii la noi, eu aștept cu drag să ne revedem ❤️

Multumesc ❤️❤️❤️❤️❤️Pupici și sa ne revedem cu bine 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, SmallSara202 said:

BUNĂ DIMINEAȚA 🥰au mai rămas două zile in care ne putem cunoaște sau revedea 🥰🥰🥰🥰programări pana la 22:00

5BBE7F87-C952-438B-A34D-545E21C09AA3.jpeg

Ciao Sara!

Vineri seara (pe la 22:00 - 23:00) am drum prin Deva. O să mai iei programări, sau e prea târziu? Nu te-aș rata, ca să fiu sincer, ești în categoria femeilor după care mi se învârte capul - și ăla mare, și ăla mic. :))

Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
Acum 48 minute, agentsmith20 a spus:

Ciao Sara!

Vineri seara (pe la 22:00 - 23:00) am drum prin Deva. O să mai iei programări, sau e prea târziu? Nu te-aș rata, ca să fiu sincer, ești în categoria femeilor după care mi se învârte capul - și ăla mare, și ăla mic. :))

Eu mâine seara o sa plec deci vineri din păcate nu o sa mai fiu 🥲Multumesc 

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Astăzi ,am revizitat pe Sara💋,o domnişoară minunată,senzuală,şi o atitudine plăcută,un corp frumos conturat,,e o plăcere să o ți în brațe🙃,timpul petrecut cu Sara este minunat,atingeri suave,o piele fină şi catifelata,iar servicile ei sunt super de plăcute,,cei care au fost pot confirma,,Merită vizitată cu toată încrederea,notele ar fi cu mulţi +++,pentru servicile şi atitudinea lui Sara🌹,,Mulțumesc Sara pt.timpul acordat,a fost o plăcere să fiu cu tine,data viitoare voi sta cu tine m-ai mult,chiar merită să fi alături de tine💓

Vacanţă frumoasă,🌞şi la o frumoasă revedere💋💋😘😘.

Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
Acum 28 minute, calatorul00 a spus:

Salutare.

Astăzi ,am revizitat pe Sara💋,o domnişoară minunată,senzuală,şi o atitudine plăcută,un corp frumos conturat,,e o plăcere să o ți în brațe🙃,timpul petrecut cu Sara este minunat,atingeri suave,o piele fină şi catifelata,iar servicile ei sunt super de plăcute,,cei care au fost pot confirma,,Merită vizitată cu toată încrederea,notele ar fi cu mulţi +++,pentru servicile şi atitudinea lui Sara🌹,,Mulțumesc Sara pt.timpul acordat,a fost o plăcere să fiu cu tine,data viitoare voi sta cu tine m-ai mult,chiar merită să fi alături de tine💓

Vacanţă frumoasă,🌞şi la o frumoasă revedere💋💋😘😘.

Multuu ❤️❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fiind în zona i-am făcut o vizita domnisoarei Sara. E o tânără foarte lipicioasă, corp frumos, primitoare. Per total o experiență plăcută,  o recomand și probabil am sa revin când au sa se alinieze astrele.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
Acum 2 ore, angel_tm a spus:

Fiind în zona i-am făcut o vizita domnisoarei Sara. E o tânără foarte lipicioasă, corp frumos, primitoare. Per total o experiență plăcută,  o recomand și probabil am sa revin când au sa se alinieze astrele.

Multumesc ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
La 30.07.2021 la 19:32, aladero a spus:

O fata bine proportionata “imi place ceea ce vad “ un ON si 2 poziti si m am relaxat pare mai tanara decat zice :P 21 de ani asa hug. . take care 

de recomandat si revenit 

Thank you ❤️❤️❤️Pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
La 04.08.2021 la 18:18, john80 a spus:

De revenit la Deva,pe când? mulțumesc anticipat pentru răspunsul tău Sara

Pe data de 11 o sa ajung in Deva pentru câteva zile ,de abia aștept sa ne revedem ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 3 ore, SmallSara202 a spus:

Pe data de 11 o sa ajung in Deva pentru câteva zile ,de abia aștept sa ne revedem ❤️❤️

💋 O veste minunată,te aşteptăm cu drag💓💓

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
1 oră în urmă, SmallSara202 a spus:

In apx o ora ajung ,o sa ma găsiți in aceeași locație pe Aleea Viitorului ,nou dotata și cu clima ❤️❤️❤️

Bine ai revenit! programările, până la ce oră vei activa după masa?? mulțumesc pentru răspunsul tău

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...