Sari la conținut

Small Sara 0734304391 sau 0734303391


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ziua buna colegi, fiind in trecere prin Deva,  trimis un mesaj pe wapp, la care a raspuns si am facut o programare..

Locatie, usor de gasit daca "belesti" ochii la numarul blocului, garsoniera curata si primitoare, la baie cu de toate, Sara, exact ca in poze, dulce, sexy, bine proportionata, sani mari dar placuti.

Fiind cam pe fuga am trecut direct la baie ptr igienizare, ea era deja, si am optat ptr o finalizare.

Serviciile si preturile sunt deja bine cunoscute, experienta a fost una placuta, nu m-am simtit grabit, nu am sa intru in detalii, sper sa ma mai sincronizez cu ea si sa o mai vizitez, te pup Sara💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aleea Viitorului
  • Oras:Aleea Viitorului
1 oră în urmă, sprinter blue a spus:

Ziua buna colegi, fiind in trecere prin Deva,  trimis un mesaj pe wapp, la care a raspuns si am facut o programare..

Locatie, usor de gasit daca "belesti" ochii la numarul blocului, garsoniera curata si primitoare, la baie cu de toate, Sara, exact ca in poze, dulce, sexy, bine proportionata, sani mari dar placuti.

Fiind cam pe fuga am trecut direct la baie ptr igienizare, ea era deja, si am optat ptr o finalizare.

Serviciile si preturile sunt deja bine cunoscute, experienta a fost una placuta, nu m-am simtit grabit, nu am sa intru in detalii, sper sa ma mai sincronizez cu ea si sa o mai vizitez, te pup Sara💋

Multumesc ❤️❤️O zi frumoasa îți doresc 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 32 minute, SmallSara202 a spus:

Hey dragutilor sunt disponibilă pentru programări 🌸🌸

O duminecă frumoasă Sara,aş cum eşti şi tu ,o frumoasă şi Superbă domnişoară,👄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...