Sari la conținut

Alexandra 0721588384


Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 12.04.2022 la 16:58, QAlexandra a spus:

Dacă te-aș fi rugat să îți pui singur prezervativul deoarece am unghii lungi și ascuțite: De ce ar fi cu supărare pt că doar încerc sa fiu precauta și să nu riscam un accident .. ? 🤔

Ori dacă poate " băgai limba nu știi cum zici tu "  : De ce ar fi cu supărare sa îți spun cum îmi place și mie încât sa nu doară/ sa nu ma lovești cu dinții ori cum o fi fost situația.. ,eu una nu îmi amintesc despre ce a fost vorba ..

Cu siguranță,  nu zic niciodată:

" hai nu mai termini odată! " 😉

Așa că  : Să te creadă cine vrea ... ✌

Poate că,  ce ai făcut chiar nu a fost bine ... , asta nu ma face pe mn vinovată  ... 🤷‍♀️

😘

Este loc de mai bine și la case mai mari 🤷‍♂️🙂 . Totul se învăță😀

Poți învăța sa pui prezervativul cu gura🤷‍♂️🙂 

Mie unul îmi place cum o sugi ... deci sunt mulțumit per total🤷‍♂️🙂🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
La 12.03.2021 la 14:52, Vizitator ai vrea sa stii? a spus:

Cititi pana la capat si luati-va ceva frumos de aia 200 de lei de care va salvez. 

 

Fara recenzii am decis sa fiu viteaz. Am zis ca daca pozele sunt ok ce am de pierdut? Sun...vorbim la telefon si dupa intonatie si felul de a vorbi nu mi-a inspirat mare incredere. Era alerta in loc sa fie relaxata. In fine, stabilim ca in 40 de min o fut. 

 

In drum spre ea ii dau mesaj:,,vezi ca ajung in 20 de min, e aglomerat'' si ea raspunde,, am stabilit la ora x''. 

 

In fine, am intarziat 5 minute. Ba, 5 minute, ma jur. Sun, si ii spun care-i blocu? Si incepe sa ma cicaleasca xa ii fut programu ai ca nu am respectat programarea, etc, s.a.m.d. 

Pfoa...ajung sus, o vad, mda...nimic spectaculos. Machiata, buzele pana la urechi, mari, prea mari, figura ei oricum nu era prea faina. Si incepe...aceeasi chestie, ca am intarziat, ca ea are programari, ca mai bn ziceam in 50 de min daca stiam ca..

 

Ho... Ho... Scuze, putem sa schimbam subiectu? O rog... 

Vorbea asa repede si deja incepeam sa ma enervez. Ii pun 200 de lei pe masa si zice hai sa facem finalizarea. Se dezbraca, sanii s-au lasat la fel ca speranta mea ca va fi ceva misto. Ma asez in pat si incepe sa faca oral, si o rog mai usor si fara mana. Zice ca abea ma atinge. I-am zis a doua oara, nimic. M-am terminat repede in gura ei. 

 

In fine, voiam sa plec, merg la baie unde ea a fugit sa scuipe (n-are importanta) si o intreb de un prosop. Zice ca nu are prosop, sincer la cum arata cabina de dus cred ca oricum nu m-as fi incumetat, dar aveam pe talpi jeg de la covor... Ca si covoru era plin de jeg. 

 

Ok, ma sterg cu servetele umede si fug sa ma imbrac. Ma intorc in bucatarie la ea si ii spun calm ca plec. Si incepe... Nu trebuie sa te superi dar asa e cand faci o programare si intarziii si fisc n he xkkdicrjcfkcofkdkxrkfdka blablabla nu aud, am dat sonoru pe mut, nu mai puteam. 

 

Pa, cobor, si in fata scarii era un baiat, se uita in toate directiile. As fi facut pariu pe tot ce am ca e urmatoru client. Stai asa putin... Eu aveam programare la xx:10... Am ajuns la xx:15. Cat e ceasu? Xx:28. Wow.... Tipa nu pierde timpu. Ma indepartez de scara si ma uit la baiat, parca voiam sa merg sa ii zic,, mergi la alexandra? Mai bine nu, nu e ce trebuie''. Se tot uita pe pereti si suna la interfon si intra in scara. Mda... Imi pare rau flacau. 

 

Deci...200 de lei aruncati pe geam, da-ti foc, irositi, facuti kaput. Nu vreau sa jignesc, sa par badaran dar ma gandesc la toate cuvintele care incep cu,, du-te'' si se termina cu,, dracu' ' si au printre ele un,, sa-mi s### pl' '. 

 

Note? Nu s-au invetat numere atat de nule ca experienta asta. 

 

Foarte adevarat ce scrie aici.

Sper sa citeasca cat mai multi si sa inteleaga ca aceasta femeie-persoana este de evitat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, Unchiultau a spus:

Foarte adevarat ce scrie aici.

Sper sa citeasca cat mai multi si sa inteleaga ca aceasta femeie-persoana este de evitat.

Ai mai scris ...

Ai o obsesie sa scrii pe pagina mea 

:)))

Vezi-ti de viata ta , ai trai o viață mai frumoasa  !

🤭

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...