Sari la conținut

Alexandra 0721588384


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare futaciosilor,acum 1 săptămâna am trecut și eu pe la Alexandra si ce pot sa zic numai decat ca a fost o întâlnire bestiala m am simțit foarte bine în prezența ei chiar îți da un vibe foarte bun si relaxant,eu cand am vazut o in costumul Evei i am zis OAU de ce nu pui poze pe forum ca o sa ai mare succes si de nota ca mi a ascultat sfatul ca am vorbit câteva zeci de minute pe acest subiect.

Bun si acum ce pot sa zic de Actul sexual care a fost foarte bun început cu un oral destul de bun mai ales ca are acele buze care se muleaza bestial pe Călăreț si il trezește instant din somn,si după trecut la un normal care mi sa părut destul de strâmtă si gemea frumos.

Oral 9

Normal 8,5

Gfe 9

Locația 10 (curata si acees ușor la parcare)

Corpul ei- 10 (niște sani bestiali)

Ps-eu am optat pentru o finalizare care costul a fost de 150 de lei o investiție bună chiar o sa ma mai intorc la ea si chiar mi a creeat dependenta! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, razvan1l a spus:

Salutare futaciosilor,acum 1 săptămâna am trecut și eu pe la Alexandra si ce pot sa zic numai decat ca a fost o întâlnire bestiala m am simțit foarte bine în prezența ei chiar îți da un vibe foarte bun si relaxant,eu cand am vazut o in costumul Evei i am zis OAU de ce nu pui poze pe forum ca o sa ai mare succes si de nota ca mi a ascultat sfatul ca am vorbit câteva zeci de minute pe acest subiect.

Bun si acum ce pot sa zic de Actul sexual care a fost foarte bun început cu un oral destul de bun mai ales ca are acele buze care se muleaza bestial pe Călăreț si il trezește instant din somn,si după trecut la un normal care mi sa părut destul de strâmtă si gemea frumos.

Oral 9

Normal 8,5

Gfe 9

Locația 10 (curata si acees ușor la parcare)

Corpul ei- 10 (niște sani bestiali)

Ps-eu am optat pentru o finalizare care costul a fost de 150 de lei o investiție bună chiar o sa ma mai intorc la ea si chiar mi a creeat dependenta! 

Mulțumesc!

Te mai aștept cu mare drag și altădată!

Pupici !

😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...