Sari la conținut

Antonia Bliss - 0732.598.483


Postări Recomandate

  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 7 ore, eskape a spus:

Buna. Care este numarul la care te putem contacta pe WhattsApp? Numarul din titlu nu are WhattsApp si nici celalalt care apare pe topic.

Buna ,numarul de wapp e asta 0737695091 te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 15 minute, laury a spus:

Program de lucru?

Buna ,azi mai am liber dupa ora 16 00 pana la 23 00 ,multumesc ca ai intrebat pup zi buna 

In general de la 12 00 pana la 23 00 astept de seara sau dimineata mesaj cu programări pupic 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a

buna 150 finalizarea 250 ora normal si oral ,oralul neprotejat in functie de igena cu finalizare orala din nou daca igena corespunde , sau corporala, orice pozitie ,masaj relaxare ,nu fac deloc anal sau france kiss ,daca nu doriti finalizare orala putem face 100 lei finalizarea si 200 ora !

daca nu m am exprimat ok intreaba ma fara ezitare 

Acum 51 minute, maa5fu1.v1 a spus:

@AntoniaAntto ar fi bine sa faci o lista cu preturile si serviciile! 😎

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, AntoniaAntto said:

buna 150 finalizarea 250 ora normal si oral ,oralul neprotejat in functie de igena cu finalizare orala din nou daca igena corespunde , sau corporala, orice pozitie ,masaj relaxare ,nu fac deloc anal sau france kiss ,daca nu doriti finalizare orala putem face 100 lei finalizarea si 200 ora !

daca nu m am exprimat ok intreaba ma fara ezitare 

 

O ultima sugestie. Instaleaza whatsapp! 😎

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
37 minutes ago, maa5fu1.v1 said:

O ultima sugestie. Instaleaza whatsapp! 😎

Pai are whatsspp, nu pe numarul din titlu insa, este specficat oricum...azi la examen s a prezentat iar cu lectiile aprofundate. Nu a lipsit azi cunni , ocazie cu care s a excitat grav, deee trebuie sa i intorc favoarea unui oral de exceptie, in rest 2 pozitii, foarte paticipativa si cu chef de a fi satisfacuta, sper sa fi contribuit si eu. Te simti in al noulea cer in compania ei, poate ajuta difaptul ca este la ultimul nivel al cladirii. Nu a fost sa fie sex pe masa si nici pe terasa cum imi propusesem...dar cu ploaia asta.Poate cu alte ocazii. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...