Sari la conținut

Antonia Bliss - 0732.598.483


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, BBY44 a spus:

 S a rezolvat , mulțumesc frumos. 

Colegu ziceai ca te opresti. Suna sau scrie pe whatsapp si sunt sigur ca vei primi informatiile dorite. Hai sa nu mai facem off-topic.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Programat la Antonia ,a răspuns pe what up,programare respectată fără probleme. Aspect Antonia o fata frumoasa ,in jur de 170 cm ,și vreo 55 kg,are o problema cu niste pete pe piele de la ficat pe sistem nervos,nederanjant însă. Locație 7, o garsoniera daca o poți numi așa,care arata jalnic din multe puncte de vedere,pe Boteanu.    ORAL - 10 foarte bun ,cu deep,atenție pe zonele adiacente,neprotejat.      NORMAL 9 știe fata asta sa se futa ,îi și place ,emana o energie pozitivă foarte buna,chiar te face sa te simți bine cu felul ei de a fi,exersat câteva poziții ,te trage in ea ,da contre,te ține în brațe ,e cu tine acolo.  GFE 9 lipsa fk,in rest ar fi fost de 10 ,chiar nu ai ce sa ii reprosezi,debordează de feminitate,voie buna,pozitivitate.Chiar te relaxezi lângă ea.nu te grăbește deloc.Acum na, până la urmă e o puștoaică plina de viață,careia îi place să se futa,face și bani ,îmbină utilul cu plăcutul. Cadou 150 lei o finalizare.Fata e de recomandat pentru felul ei de a fi și cum prestează. Daca ar schimba locația ,ar fi mai atenta cu programarile ,la serviciile care le are ar fi fără probleme la TOP .

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 3 minute, ravenxrazvan a spus:

Programat la Antonia ,a răspuns pe what up,programare respectată fără probleme. Aspect Antonia o fata frumoasa ,in jur de 170 cm ,și vreo 55 kg,are o problema cu niste pete pe piele de la ficat pe sistem nervos,nederanjant însă. Locație 7, o garsoniera daca o poți numi așa,care arata jalnic din multe puncte de vedere,pe Boteanu.    ORAL - 10 foarte bun ,cu deep,atenție pe zonele adiacente,neprotejat.      NORMAL 9 știe fata asta sa se futa ,îi și place ,emana o energie pozitivă foarte buna,chiar te face sa te simți bine cu felul ei de a fi,exersat câteva poziții ,te trage in ea ,da contre,te ține în brațe ,e cu tine acolo.  GFE 9 lipsa fk,in rest ar fi fost de 10 ,chiar nu ai ce sa ii reprosezi,debordează de feminitate,voie buna,pozitivitate.Chiar te relaxezi lângă ea.nu te grăbește deloc.Acum na, până la urmă e o puștoaică plina de viață,careia îi place să se futa,face și bani ,îmbină utilul cu plăcutul. Cadou 150 lei o finalizare.Fata e de recomandat pentru felul ei de a fi și cum prestează. Daca ar schimba locația ,ar fi mai atenta cu programarile ,la serviciile care le are ar fi fără probleme la TOP .

Mulțumesc frumos pt recenzie ,pt timpul acordat !

Ma bucur ca te am facut sa te simti putin putin mai bine ,zi frumoasa sa ai ❤❤

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 6 minute, giancarlofis a spus:

Ni le da cu portzia ca pe urma ne invatam prost

Bingoooo....

  • Like 1
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 47 minute, Maa5fu1.v2 a spus:

Lasa, speram ca in inima ta e loc si pt noi 🤣

Asea e...

...valabil si pentru mine, si pentru alti colegi "cardiologi" de pe forum!

Speram sa (mai) prindem loc....😉

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...