Sari la conținut

Antonia Bliss - 0732.598.483


Postări Recomandate

Chiar acum, marian iancu 0507 a spus:

Si eu o  recomand cu incredere ,pe Antonia la concursul petru cel "mai bun sex oral 2021"

Antonia are centura neagra in sex oral !!!!!

Confirm si eu. Este ce trebuie. Pacat doar ca e greu de dat de ea si nu si anunta programul. Dca ar rezolva si asta ar fi de top

Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 44 minute, marian iancu 0507 a spus:

Si eu o  recomand cu incredere ,pe Antonia la concursul petru cel "mai bun sex oral 2021"

Antonia are centura neagra in sex oral !!!!!

Mulțumesc frumos  ,tu sti mai bine cum sta treaba ahaha ,te pup 😍💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 47 minute, Mocior a spus:

Confirm si eu. Este ce trebuie. Pacat doar ca e greu de dat de ea si nu si anunta programul. Dca ar rezolva si asta ar fi de top

Buna ,stiu ,din cauza multor programari nu am timp sa impac pe toata lumea ,programul meu a fost mereu dupa ora 12 pana la 22 seara,o sa plec maine o perioada dar cand ma intorc se va rezolva si cu programările deoarece imi voi selecta clienti si se va rezolva si locatia ,te pup 

Link spre comentariu
3 minutes ago, AntoniaAntto said:

Buna ,stiu ,din cauza multor programari nu am timp sa impac pe toata lumea ,programul meu a fost mereu dupa ora 12 pana la 22 seara,o sa plec maine o perioada dar cand ma intorc se va rezolva si cu programările deoarece imi voi selecta clienti si se va rezolva si locatia ,te pup 

lucrezi azi?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

P teai sa spui de la început  ca nu lucrezi astăzi sa nu mai pierd timp , tot dând  telefoane. Așa este când ești lăudată,       am o premoniție  , sa vedeți când se întoarce ,  ce sa vezi ?  cresc preturile și scade calitatea serviciilor  !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu pe la Antonia și este o fata tânără, frumoasa, cu servicii bune și chiar face un oral de nota mare, dar sa spui ca este cel mai bun oral dintre toate fetele de pe forum, înseamnă că nu prea ai fost pe la fete. 🙂 PS : scuze Antonia dar asta e adevărul. 🙂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 2 ore, Vasilex a spus:

P teai sa spui de la început  ca nu lucrezi astăzi sa nu mai pierd timp , tot dând  telefoane. Așa este când ești lăudată,       am o premoniție  , sa vedeți când se întoarce ,  ce sa vezi ?  cresc preturile și scade calitatea serviciilor  !!!!

In primul rand am avut wapp ul deschis mereu ,si am anuntat plecarea mea ,am avut ziua programata de la ora 1 ,pana in seara asta cand voi pleca ,cand sa mulțumesc pe toata lumea ca mai am in dm inca 80 de mesaje necitite tot din cauza tipului asa ca nu oblig pe nimeni sa vina la mine asa cum nu mi se pare corect sa iti dai cu parerea inainte sa ma cunosti ,si e normal sa se creasca putin pretul la intoarcere ,trebuia sa o fac inca de la inceput , iar ca sa ii impac pe toti nu se poate chiar daca as face o si eu sunt om la fel ca si voi ,am zis si am repetato nu e obligatoriu sa ma placa toata lumea ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 2 ore, gicacontra2012 a spus:

Am fost și eu pe la Antonia și este o fata tânără, frumoasa, cu servicii bune și chiar face un oral de nota mare, dar sa spui ca este cel mai bun oral dintre toate fetele de pe forum, înseamnă că nu prea ai fost pe la fete. 🙂 PS : scuze Antonia dar asta e adevărul. 🙂

Eu nu am de ce sa ma supar ,sunt pareri si pareri stiluri si stiluri uni ma adora suta la suta alti nu ,iar eu sa fiu sincera cred in evolutia mea;) nu sunt de mult timp pe aici ,si nu m am considerat eu personal niciodata peste nimeni ,iti mulțumesc foarte frumos pt sinceritate ,si e normal sa mai fie si chesti pro si contra oricum ai vorbit foarte frumos la adresa mea ,mulțumesc frumos o zi buna 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
21 minutes ago, AntoniaAntto said:

La final de sezon :(

Pana atunci...sex on the beach (bitch), la costinangeles...ne vdm !

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Deci am avut dreptate (ca de obicei ), curva o sa crească prețurile  ( cum singura a recunoscut )  !!! Când revine , bine , nu se știe exact când,  nici serviciile  nu vor fii cum erau înainte ,  tot o premoniție de-a mea ! Aviz pt cei care nu au văzut  multe pizde la viața lor ,  sa fie mai ponderati  în recenziile lor excesiv de laudative  😃

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, gicacontra2012 a spus:

Am fost și eu pe la Antonia și este o fata tânără, frumoasa, cu servicii bune și chiar face un oral de nota mare, dar sa spui ca este cel mai bun oral dintre toate fetele de pe forum, înseamnă că nu prea ai fost pe la fete. 🙂 PS : scuze Antonia dar asta e adevărul. 🙂

Chiar daca nu este cel mai bun oral, totusi e de top si merita o nominalizare. Mai departe ... ramane sa numaram voturile   😉 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 1 oră, Vasilex a spus:

Deci am avut dreptate (ca de obicei ), curva o sa crească prețurile  ( cum singura a recunoscut )  !!! Când revine , bine , nu se știe exact când,  nici serviciile  nu vor fii cum erau înainte ,  tot o premoniție de-a mea ! Aviz pt cei care nu au văzut  multe pizde la viața lor ,  sa fie mai ponderati  în recenziile lor excesiv de laudative  😃

Sex free ,sa nu mai fie Vasilex suparat 😂😂

Hai sa ai o seara buna ca vad ca tare suparat esti ,ofofof

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
1 oră în urmă, witcher a spus:

Chiar daca nu este cel mai bun oral, totusi e de top si merita o nominalizare. Mai departe ... ramane sa numaram voturile   😉 

Mulțumesc frumos apreciez maxim un gand bun 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, 71laciport a spus:

Pana atunci...sex on the beach (bitch), la costinangeles...ne vdm !

Colegu, oare stii mai multe decat restul lumii?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,
Atras de oralul foarte mult lăudat, am sunat de câteva ori la Antonia.
Cu greu am reușit sa prind o semi programare la ea, programul ei fiind foarte încărcat si eu fiind mereu pe fuga, am reușit într-un final sa ajung in weekend.
Am ajuns foarte ușor la locație si am găsit loc de parcare fix in fata, m-a rugat sa aștept si ce puteam sa fac ?! Am tras mult sa reușesc sa ajung la ea si va spun, A MERITAT:D
M-a așteptat sus, trebuia sa ajungă un curier cu o comanda așa ca am stat Putin de vorba. locația este ok, țin minte ca nu avea prosoape curate si am ales sa ma usuc cu un hanorac de al meu, prefer asta decât sa folosesc un prosop folosit de altcineva, faptul ca mi-a spus asta in loc sa îmi dea pur si simplu prosopul altcuiva este un lucru pe care eu îl apreciez mult.
Este o tipa frumoasa, tânăra, are niște ochi superbi, o fire timida, un fund ferm.
Am ales oral protejat si începutul a fost wow! deep throat, spit, privirii... după care s-a urcat Putin peste mine, mișcări lente si am terminat Digg style.
Cadoul a fost 100 lei.
Locația: 8
GFE: 8
OP: 10
NP: 8
Aspect: 8
Eu o sa mai revin, sau o sa încerc daca reușesc!


 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a
Acum 6 ore, zuhu a spus:

Salutare,
Atras de oralul foarte mult lăudat, am sunat de câteva ori la Antonia.
Cu greu am reușit sa prind o semi programare la ea, programul ei fiind foarte încărcat si eu fiind mereu pe fuga, am reușit într-un final sa ajung in weekend.
Am ajuns foarte ușor la locație si am găsit loc de parcare fix in fata, m-a rugat sa aștept si ce puteam sa fac ?! Am tras mult sa reușesc sa ajung la ea si va spun, A MERITAT:D
M-a așteptat sus, trebuia sa ajungă un curier cu o comanda așa ca am stat Putin de vorba. locația este ok, țin minte ca nu avea prosoape curate si am ales sa ma usuc cu un hanorac de al meu, prefer asta decât sa folosesc un prosop folosit de altcineva, faptul ca mi-a spus asta in loc sa îmi dea pur si simplu prosopul altcuiva este un lucru pe care eu îl apreciez mult.
Este o tipa frumoasa, tânăra, are niște ochi superbi, o fire timida, un fund ferm.
Am ales oral protejat si începutul a fost wow! deep throat, spit, privirii... după care s-a urcat Putin peste mine, mișcări lente si am terminat Digg style.
Cadoul a fost 100 lei.
Locația: 8
GFE: 8
OP: 10
NP: 8
Aspect: 8
Eu o sa mai revin, sau o sa încerc daca reușesc!


 

Mulțumesc frumos pt ca ti ai rupt putin timp pt a imi scrie o recenzie ,apreciez maxim ,sa ai o zi buna  💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Boteanu 3 a
  • Oras:Boteanu 3 a

Buna tuturor voiam sa va anunt plecarea mea de la locatie ,voi lua o micuța pauza dupa care voi pleca in Costinești, ceea ce nu era un secret ,o sa mai postez si o sa va mai tin la curent cu ce am de gand sa fac pe viitor ,wapp ul va ramane ,deci ne vedem in Costinești in cateva zile ,zi frumoasa tuturor si bafta in orice pupiciii

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
On 7/4/2021 at 10:11 PM, AntoniaAntto said:

Te astept Mr muahh 😍😘

Pai???? Ai ajuns la Costinesti.?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...