Sari la conținut

Kim 0734833046


Mara99

Postări Recomandate

  • Oras:Timpuri noi
  • Oras:Timpuri noi

Hey group, 

mill write in English as it’s easier for me. I have been wanting to go to her for some time and today was the day. I booked my appointment for 3:00pm. She gave me the details and I went to her. Her apartment is very clean, she welcomed me me a bea and sexy underwear, offered me something to drink and then asked if I needed to shower. Since I came from home and not far away I said it was okay since I showered at home. 
she began with a massage that was incredible (best I’ve had so far) very well done and I’m sure I’ll be feeling it tomorrow ;) 

Whilst on my back she massaged me with her entire body and it was incredible. She then told me to turn over. 
she began to rub me slowly and erotically then turned over and put it between her magnificent breasts. I don’t recall having a better orgasm from a massage ever before. 
 

Mara - 10/10 on the way she looks, very beautiful young lady who is so kind and warm and makes you feel so special. 

massage - 10/10 best one so far. She is beyond fantastic. 

Appartment - 10/10 cleanliness the towels were clean and after I had showered she immediately put them in the washing machine  

200 lei per hour and the best money spent. 
 

1000% chance I’ll go see her again very soon. 
 

absolutely gorgeous and fantastic, very beautiful 😍 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, amak a spus:

Hey group, 

mill write in English as it’s easier for me. I have been wanting to go to her for some time and today was the day. I booked my appointment for 3:00pm. She gave me the details and I went to her. Her apartment is very clean, she welcomed me me a bea and sexy underwear, offered me something to drink and then asked if I needed to shower. Since I came from home and not far away I said it was okay since I showered at home. 
she began with a massage that was incredible (best I’ve had so far) very well done and I’m sure I’ll be feeling it tomorrow ;) 

Whilst on my back she massaged me with her entire body and it was incredible. She then told me to turn over. 
she began to rub me slowly and erotically then turned over and put it between her magnificent breasts. I don’t recall having a better orgasm from a massage ever before. 
 

Mara - 10/10 on the way she looks, very beautiful young lady who is so kind and warm and makes you feel so special. 

massage - 10/10 best one so far. She is beyond fantastic. 

Appartment - 10/10 cleanliness the towels were clean and after I had showered she immediately put them in the washing machine  

200 lei per hour and the best money spent. 
 

1000% chance I’ll go see her again very soon. 
 

absolutely gorgeous and fantastic, very beautiful 😍 

Thank you!!🥰❤ 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit ieri sa ajung la Kim dupa multe incercari nereusite din cauza programului amandurora. Este destul de ocupata asa ca am contactact-o cu o zi inainte si am stabilit pentru ziua urmatoare.

A intarziat putin intalnirea din motive obiective dar nu a fost nicio problema, nu mi-a taiat din timpul alocat.

Locatia este faina, ai tot ce iti trebuie, camera de actiune este intunecata iar atmosfera te imbie la relaxare.

Am ajuns, am stat putin de vorba in bucatarie. I-am adus o sticla de vin pentru ca saptamanile trecute a trebuit sa aman intalnirea programata cu ea si a fost destul de din scurt.

Am fost la dus, baia ok, apa calda vine in maxim cateva minute.

Intru in camera, ma astepta intinsa in pat pe burta, faina priveliste... 

A inceput cu un masaj de relaxare profund, astazi inca ma resimt dupa experienta. In timpul asta am si vorbit, fara sa fie vreo problema din partea mea. Ne-am simtit bine (amandoi zic eu) vorbind, stie sa mentina o discutie la nevoie. 

Masajul erotic a fost pe masura recenziilor anterioare insa nefiind terminat de ceva vreme nu a trebuit sa se chinuie ea foarte tare. In restul timpului am mai schimbat o vorba doua intinsi in pat, apoi am fost la dus, am mai stat putin de vorba in bucatarie si dus am fost. Nu am simtit nicio clipa ca m-ar grabi, si-a alocat timp berechet si poate a fost click-ul dintre noi dar m-am simtit exact ca si cum as fi petrecut tot timpul asta cu o iubita. 

De ametit ce sunt i-am lasat din greseala si banii pe care ii scosesem sa platesc intretinerea si nu mi-am dat seama initial. Mi-a scris sa ma intrebe daca vorbisem pentru 2 ore, ca i-am lasat prea mult si nu intelegea ce s-a intamplat, moment in care am realizat ce s-a intamplat si mi-a spus ca e ok sa ma intorc sa-mi recuperez banii :)))). A fost foarte dragut din partea ei si a ramas ca ne vom mai vedea cu siguranta. 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 24 minute, lucky1369 a spus:

Am reusit ieri sa ajung la Kim dupa multe incercari nereusite din cauza programului amandurora. Este destul de ocupata asa ca am contactact-o cu o zi inainte si am stabilit pentru ziua urmatoare.

A intarziat putin intalnirea din motive obiective dar nu a fost nicio problema, nu mi-a taiat din timpul alocat.

Locatia este faina, ai tot ce iti trebuie, camera de actiune este intunecata iar atmosfera te imbie la relaxare.

Am ajuns, am stat putin de vorba in bucatarie. I-am adus o sticla de vin pentru ca saptamanile trecute a trebuit sa aman intalnirea programata cu ea si a fost destul de din scurt.

Am fost la dus, baia ok, apa calda vine in maxim cateva minute.

Intru in camera, ma astepta intinsa in pat pe burta, faina priveliste... 

A inceput cu un masaj de relaxare profund, astazi inca ma resimt dupa experienta. In timpul asta am si vorbit, fara sa fie vreo problema din partea mea. Ne-am simtit bine (amandoi zic eu) vorbind, stie sa mentina o discutie la nevoie. 

Masajul erotic a fost pe masura recenziilor anterioare insa nefiind terminat de ceva vreme nu a trebuit sa se chinuie ea foarte tare. In restul timpului am mai schimbat o vorba doua intinsi in pat, apoi am fost la dus, am mai stat putin de vorba in bucatarie si dus am fost. Nu am simtit nicio clipa ca m-ar grabi, si-a alocat timp berechet si poate a fost click-ul dintre noi dar m-am simtit exact ca si cum as fi petrecut tot timpul asta cu o iubita. 

De ametit ce sunt i-am lasat din greseala si banii pe care ii scosesem sa platesc intretinerea si nu mi-am dat seama initial. Mi-a scris sa ma intrebe daca vorbisem pentru 2 ore, ca i-am lasat prea mult si nu intelegea ce s-a intamplat, moment in care am realizat ce s-a intamplat si mi-a spus ca e ok sa ma intorc sa-mi recuperez banii :)))). A fost foarte dragut din partea ei si a ramas ca ne vom mai vedea cu siguranta. 

Îți mulțumesc mult și pentru sticla de vin și pentru cuvintele frumoase🥰

Și eu m-am simtit foarte bine si ma bucur sa întâlnesc oameni faini❤

Te aștept oricând cu drag💓

Link spre comentariu
Vizitator vazelos
Reputație: 0

Salut

Eu inca incerc sa-mi dau seama cum de nu am ajuns la aceasta domnisoara draguta, frumusica foc, amuzanta si multe alte cuvinte ce o pot descrie 😊

 Astazi am avut ocazia de a o cunoaste si de a beneficia de asa laudatul masaj. La cat de subtirica este recunosc ca am simtit din plin forta bratelor ei puternice si probabil maine nu voi putea merge din cauza febrei musculare 😁.

Este cu siguranta in top 3 fete care fac masaj , podiumul fiind completat de doua colege din care doar una inca activizeaza 😜.

Nu voi descrie "actiunea" intrucat totul este subiectiv insa nota pe care o pot acorda este 10 pe toate liniile

Multi pupici,Kim! O sa mi fac abonament la tine 🥰

PS: Sunt cel cu punga verde de cadou 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 38 minute, vazelos a spus:

Salut

Eu inca incerc sa-mi dau seama cum de nu am ajuns la aceasta domnisoara draguta, frumusica foc, amuzanta si multe alte cuvinte ce o pot descrie 😊

 Astazi am avut ocazia de a o cunoaste si de a beneficia de asa laudatul masaj. La cat de subtirica este recunosc ca am simtit din plin forta bratelor ei puternice si probabil maine nu voi putea merge din cauza febrei musculare 😁.

Este cu siguranta in top 3 fete care fac masaj , podiumul fiind completat de doua colege din care doar una inca activizeaza 😜.

Nu voi descrie "actiunea" intrucat totul este subiectiv insa nota pe care o pot acorda este 10 pe toate liniile

Multi pupici,Kim! O sa mi fac abonament la tine 🥰

PS: Sunt cel cu punga verde de cadou 😅😅😅

Îți mulțumesc pentru vizita si ma bucur enorm ca te-ai simțit bineee❤ 

Ești un tip tare fain și te aștept oricând cu drag la relaxare si vorba 🤗💗

P.S. Mulțumesc pentru vin și bomboane. Au fost delicioase. 😍😼

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Una dintre fetele la care n ai cum sa nu te întorci, mereu vesela, arată ca i place ce face, naturală și fără nicio graba. Arată beton, face masaj super bine și te face sa te simțit foarte bine.

Este cu adevărat de recomandat pentru tot ceea ce face. ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 23.09.2022 la 13:39, Doge666 a spus:

Una dintre fetele la care n ai cum sa nu te întorci, mereu vesela, arată ca i place ce face, naturală și fără nicio graba. Arată beton, face masaj super bine și te face sa te simțit foarte bine.

Este cu adevărat de recomandat pentru tot ceea ce face. ❤️

Îți mulțumesc!❤

Este o plăcere sa te revăd 💗 

Pupici🔥💋💓

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
On 8/17/2022 at 12:04 PM, Mara99 said:

Bună!😄

Disponibilă🥰😇 

Pentru programări, whapp 0734833046🤗😍

Pupici🔥💗🤗

IMG-20220808-WA0015.jpg

Super, urmeaza sa fac o vizita si sa revin cu un feedback. Desigur deja colegii au lasat destul de multe feedback-uri incat sa ma convinga sa merg :)) Here I cum ! 😄

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 32 minute, Funnyx a spus:

Super, urmeaza sa fac o vizita si sa revin cu un feedback. Desigur deja colegii au lasat destul de multe feedback-uri incat sa ma convinga sa merg :)) Here I cum ! 😄

Te aștept cu drag! 

Disponibilitate voi avea de mâine!

O seara frumoasă ❤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am reusit si eu sa ajung la Kim ieri si a fost super fain! La usa o fata super draguta cu un corp superb. 

Usor de programat pe whatsapp si foarte punctuala. Kim este foarte sociabila eu insa mai timid... am vorbit putin in bucatarie ulterior la dus unde am gasit tot e era nevoie + apa calda care vine destul de repede nu stiu daca este relevant.

Pasul urmator a fost sa intru in camera unde eram asteptat cu o priveliste superba intinsa pe pat cu muzica pe fundal de relaxare si am fost poftit la masaj care a inceput de la picioare si a urcat pe spate, maini...senzational mie personal mi-a placut si masajul de relaxare are maini destul de puternice 😁. Dupa cca 20-25 de minute si socializare si masaj de relaxare a inceput pe spate un masaj cu sanii ei superbi 😆ulerior m-am intors pentru continuare unde a fost...😍 superb..doar ca micul derbedeu nu a mai avut rabdare si aia a fost. :)) 

Locatie: 9 (greut cu locurile de parcare pentru ca mare parte din ele sunt de resedinta but..Bucuresti )

Kim: 10+ (sociabila, funny)

Masaj relaxare + erotic: 10+ (that tits...) 😇

Recomand nu mare incredere! Voi reveni cu siguranta.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 23 ore, Funnyx a spus:

Am reusit si eu sa ajung la Kim ieri si a fost super fain! La usa o fata super draguta cu un corp superb. 

Usor de programat pe whatsapp si foarte punctuala. Kim este foarte sociabila eu insa mai timid... am vorbit putin in bucatarie ulterior la dus unde am gasit tot e era nevoie + apa calda care vine destul de repede nu stiu daca este relevant.

Pasul urmator a fost sa intru in camera unde eram asteptat cu o priveliste superba intinsa pe pat cu muzica pe fundal de relaxare si am fost poftit la masaj care a inceput de la picioare si a urcat pe spate, maini...senzational mie personal mi-a placut si masajul de relaxare are maini destul de puternice 😁. Dupa cca 20-25 de minute si socializare si masaj de relaxare a inceput pe spate un masaj cu sanii ei superbi 😆ulerior m-am intors pentru continuare unde a fost...😍 superb..doar ca micul derbedeu nu a mai avut rabdare si aia a fost. :)) 

Locatie: 9 (greut cu locurile de parcare pentru ca mare parte din ele sunt de resedinta but..Bucuresti )

Kim: 10+ (sociabila, funny)

Masaj relaxare + erotic: 10+ (that tits...) 😇

Recomand nu mare incredere! Voi reveni cu siguranta.

Îți mulțumesc foarte mult pentru vizita și ma bucur ca te-ai simțit bine. Te aștept oricând cu drag❤💗

Link spre comentariu

  • Oras:Roaming
  • Oras:Roaming

Mai spăl un păcat, las o impresie (cont.) . La titulară revin periodic, dar nu prea des ca să nu mă pierd în peisaj prea tare, pentru ca mi-a trezit un real interes la prima vizita și tot sper sa regăsesc sentimentul. Zadarnică speranța impaturita'n felurite vise...

 

Din punctul meu de vedere a retrogradat in "servicii", eu resimtind o diferență mare între vizitele făcute. Dar nu mi se pare absurd deoarece mie îmi e clar ca nu poate avea același interes peste ani și zeci, sute de clienți... In una din vizitele intermediare a rupt ritmul întâlnirii într-atât încât am ieșit din camera cum am întrat, deși s-a străduit "monosilabic", îmi sărise starea. Notez ca a respectat timpul și a fost corecta. 

 

Critici cam atât. 

Este o femeie îngrijită și atenta cu ea și cu clientul. Face totul curat și are interesul sa te simți bine de la întrare pana la ieșire. 

Este dedicata, destul de frumoasa, prezenta emoțional în timpul actului și are un corp apetisant. 

Masajul e bun, are rutina stabila și testata, după o zi sau o săptămână de ore lungi la birou i se poate mulțumi chiar mai mult decât pentru partea erotica. 

Frecarea stromeleagului e ok, la fel, o rutina stabila și testata, cu atingeri . Dacă la masajul de relaxare asta e ok, aici eu unul as prefera sa simt ceva diversitate, nu restrângeri. 

 

 

Locația — 9, e o îmbunătățire. 

Faptura — 8, frumoasa, "bună", nu ar strica puțin tonus. 

Igiena — 9, atenta la detalii. 

Masaj — 8. 5, corect, bine efectuat, nu ar strica o varietate. 

Erotism - 7, trebuie sa ma concentrez ca să ajung la capăt... 

GFE - 7, amabila, joviala conversații simple dar nu m-a "miscat". Nu ca prima data cel puțin. 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...