Sari la conținut

Kim 0734833046


Mara99

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare baieti,

am fost si eu astazi la aceasta splendida faptura; reiterez ce au spus antevorbitorii de casa si anume ca are 10+ pa linie boys.. asemena ansamblu' de craci, fund si sani e pe cale de disparitie baieti, foarte rar asa ceva.. femeia arata senzational.. am decartat pt 2 ore 400RON; merita fiecare cent.. SA AVETI SPOR

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 36 minute, kratoosz a spus:

salutare baieti,

am fost si eu astazi la aceasta splendida faptura; reiterez ce au spus antevorbitorii de casa si anume ca are 10+ pa linie boys.. asemena ansamblu' de craci, fund si sani e pe cale de disparitie baieti, foarte rar asa ceva.. femeia arata senzational.. am decartat pt 2 ore 400RON; merita fiecare cent.. SA AVETI SPOR

Mulțumesc frumos, dragutule!😍

A fost o plăcere sa te cunosc și ma bucur ca te-ai simțit bine🥰 

Te aștept cu drag cand mai dorești ❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună, dragilor!❤

Am făcut mici schimbări, pe care le voi spune in următoarele rânduri. 

Prima și cea mai importanta, este locația. De mâine ma veți găsi intr-o locație nouă, mult mai centrală, aceasta fiind pe calea Victoriei(undeva pe colt cu calea Victoriei), destul de drăguța si intimă. 

A doua schimbare de care vorbeam, prețul. De mâine, vor fi următoarele prețuri: 

- 250 lei o oră de masaj erotic

-350 o ora jumătate 

-450 două ore 

Serviciile probabil nu mai are rost sa le menționez, dar pentru cei care nu știu

-Masaj terapeutic/de relaxare, unde țin sa menționez ca prima dată este facut in forță( cat sa fie ok si pentru voi), apoi sunt mângâieri si atingeri senzuale cu mâinile 

-Body to body

- Finalizare doar prin tehnici ale masajului. Totul este facut lent, fara graba, cu atingeri senzuale cu mâinile si diferite tehnici.

Vor urma și poze noi zilele acestea 🥰🥰

Vă mulțumesc! O zi cat mai frumoasă sa aveți ❤❤

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, Mara99 a spus:

Bună, dragilor!❤

Am făcut mici schimbări, pe care le voi spune in următoarele rânduri. 

Prima și cea mai importanta, este locația. De mâine ma veți găsi intr-o locație nouă, mult mai centrală, aceasta fiind pe calea Victoriei(undeva pe colt cu calea Victoriei), destul de drăguța si intimă. 

A doua schimbare de care vorbeam, prețul. De mâine, vor fi următoarele prețuri: 

- 250 lei o oră de masaj erotic

-350 o ora jumătate 

-450 două ore 

Serviciile probabil nu mai are rost sa le menționez, dar pentru cei care nu știu

-Masaj terapeutic/de relaxare, unde țin sa menționez ca prima dată este facut in forță( cat sa fie ok si pentru voi), apoi sunt mângâieri si atingeri senzuale cu mâinile 

-Body to body

- Finalizare doar prin tehnici ale masajului. Totul este facut lent, fara graba, cu atingeri senzuale cu mâinile si diferite tehnici.

Vor urma și poze noi zilele acestea 🥰🥰

Vă mulțumesc! O zi cat mai frumoasă sa aveți ❤❤

Calea Victoriei este lungă și are multe colțuri. Mai exact, unde vine asta pe calea Victoriei(undeva pe colt cu calea Victoriei) ? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 15 minute, witcher a spus:

Calea Victoriei este lungă și are multe colțuri. Mai exact, unde vine asta pe calea Victoriei(undeva pe colt cu calea Victoriei) ? 🤔

Bună. Da, ai dreptate. Calea Victoriei este destul de lungă și modul meu de exprimare cam vag. 😅

Locația se afla mai exact pe calea Griviței, pe colț cu calea Victoriei. Nici eu nu cunosc atât de bine zona, pentru a lăsa ceva ca punct de reper. Sper ca acum  s-a înțeles unde se află. 

Mulțumesc 🤗

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, Mara99 a spus:

Bună. Da, ai dreptate. Calea Victoriei este destul de lungă și modul meu de exprimare cam vag. 😅

Locația se afla mai exact pe calea Griviței, pe colț cu calea Victoriei. Nici eu nu cunosc atât de bine zona, pentru a lăsa ceva ca punct de reper. Sper ca acum  s-a înțeles unde se află. 

Mulțumesc 🤗

Punct de reper: Casa lu' Coana Mița biciclista 😊

La modul serios acum, pare să fie aproape de Piața Romană

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 ore, witcher a spus:

Punct de reper: Casa lu' Coana Mița biciclista 😊

La modul serios acum, pare să fie aproape de Piața Romană

:))))))))))))

Este aproape și de Piața Romană, cu siguranță. 

Dar, locația se afla la 2 minute de mers pe jos de calea Victoriei. 😅🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, Mara99 a spus:

Bună, dragilor!❤

Am făcut mici schimbări, pe care le voi spune in următoarele rânduri. 

Prima și cea mai importanta, este locația. De mâine ma veți găsi intr-o locație nouă, mult mai centrală, aceasta fiind pe calea Victoriei(undeva pe colt cu calea Victoriei), destul de drăguța si intimă. 

A doua schimbare de care vorbeam, prețul. De mâine, vor fi următoarele prețuri: 

- 250 lei o oră de masaj erotic

-350 o ora jumătate 

-450 două ore 

Serviciile probabil nu mai are rost sa le menționez, dar pentru cei care nu știu

-Masaj terapeutic/de relaxare, unde țin sa menționez ca prima dată este facut in forță( cat sa fie ok si pentru voi), apoi sunt mângâieri si atingeri senzuale cu mâinile 

-Body to body

- Finalizare doar prin tehnici ale masajului. Totul este facut lent, fara graba, cu atingeri senzuale cu mâinile si diferite tehnici.

Vor urma și poze noi zilele acestea 🥰🥰

Vă mulțumesc! O zi cat mai frumoasă sa aveți ❤

Eu astept poze cu pisica cand miorlaie🐱

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, Zzzztop a spus:

Pfff ai schimbat locatia, sper sa fie cu parcare accesibila.

Nu am fost eu la masaj de prea multe ori dar fata este superba si chiar face masaj. Ne revedem curand!

Îți mulțumesc frumos!! Te aștept când dorești ❤❤

Cu parcarea, depinde de noroc :))))))

Link spre comentariu
La 23.01.2023 la 21:40, Mara99 a spus:

Mulțumesc frumos, dragutule!😍

A fost o plăcere sa te cunosc și ma bucur ca te-ai simțit bine🥰 

Te aștept cu drag cand mai dorești ❤❤

 

La 29.01.2023 la 15:41, Mara99 a spus:

Bună, dragilor!❤

Am făcut mici schimbări, pe care le voi spune in următoarele rânduri. 

Prima și cea mai importanta, este locația. De mâine ma veți găsi intr-o locație nouă, mult mai centrală, aceasta fiind pe calea Victoriei(undeva pe colt cu calea Victoriei), destul de drăguța si intimă. 

A doua schimbare de care vorbeam, prețul. De mâine, vor fi următoarele prețuri: 

- 250 lei o oră de masaj erotic

-350 o ora jumătate 

-450 două ore 

Serviciile probabil nu mai are rost sa le menționez, dar pentru cei care nu știu

-Masaj terapeutic/de relaxare, unde țin sa menționez ca prima dată este facut in forță( cat sa fie ok si pentru voi), apoi sunt mângâieri si atingeri senzuale cu mâinile 

-Body to body

- Finalizare doar prin tehnici ale masajului. Totul este facut lent, fara graba, cu atingeri senzuale cu mâinile si diferite tehnici.

Vor urma și poze noi zilele acestea 🥰🥰

Vă mulțumesc! O zi cat mai frumoasă sa aveți ❤❤

Buna ! La doua ore , primi ceva extra in afara de masaj ? Mulțumesc 🤘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 23 minute, maga777 a spus:

Cred ca aici ești ești tu profesor , te-ai băgat repede in seama ….

Daca citeai anunțul ei chiar în prima pagina, vedeai că oferă doar masaj erotic....😊🤗😋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, maga777 a spus:

 

Buna ! La doua ore , primi ceva extra in afara de masaj ? Mulțumesc 🤘

Bună! Nu ofer nimic extra. Serviciile sunt doar de masaj erotic, indiferent de timpul petrecut împreună 🤗

O zi frumoasă! 🥰

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, secretpenis a spus:

Buna! In timpul petrecut cu tine oferi cumva si footjob😃

Bună! Din pacate, nu am așa multă experiență cu astfel de tehnici, așa ca prefer să nu ofer. Mulțumesc 🥰🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...