Sari la conținut

Kim 0734833046


Mara99

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey,

 

Am fost si eu la Kim/Mara zilele trecute. Apartament ok, mai ales ca mergea ACul bine, ( ca daca nu ar merge atunci nu mai poti sa te simti bine la 35 de grade) baia mica dar ok cu geluri de dus, camera foarte frumoasa , intunecata si cu televizorul pus pe muzica de masaj, adica ca la un salon profi !

Mara/Kim ...Ce femeie ! Din aceea de top 1% Care daca o vezi pe strada ai da 100 lei doar sa o vezi dezbracata!  Contrar ce au scris altii pe aici, nu e mica, nu e mare, sanii medii spre mari deci o femeie foarte frumoasa si normala pentru varsta ei de 24 de anisori .

La masaj face tare, cum nu-mi place mie care sunt mai softy, asa ca a facut moale si mi-a placut, eu sunt pe tandrete si simturi nu ma duc la masaj erotic pt masaj ci pt a ma simtii bine ! 

 

La erotic foarte tandru , m am simtit atat de bine, si un mare mare plus, nu am stiut cat e ceasul...Fiind in trecut grabit pe la saloane eram in panica ca se face ceasul si eu nu-s gata, ... dar in cele din urma am stat fix o ora.. deci stiu ca suna banal sa o felicit ca ora este ora, dar din pacate suntem in 2023 unde corectitudinea e ceva de trecut, dar nu la Kim! deci respect! 

Eroticul dau nota 10 maxim! m-am simtit atat de bine, ufff abia astept sa revin sambata la ea, sper sa nu se retraga niciodata ( concedii da)..

Si da inca o chestie, E deschisa la subiecte de oricare, deobicei la masaj vb mult de fanteziile lor dar cu ea am vb de viata mai mult, poate intr un viitor, sunt pasionat de psihologia feminina asa ca am timp sa i pun multe intrebari pe viitor!

Merci mult Kim/Mara ne vedem in curand din nou, pupici Alex.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey! 

 

Am mai făcut 2 vizite la Mara! Părerea a ramas aceași, e totul la superlativ de la o fată drăguță de aproape 24 ani. 

 E adevărat ca nu face nici fk nici nu te lasa sa dai niște limbute la păsă, dar aia e... Cum ziceam mai demult, este anul 2023 nu mai e anul 2013 din păcate.. Se vede și pe plaja cand te duci, femeia a devenit in ziua de azi mult mai independenta.  Nu mai fac topless, nu te mai lasa să faci nimic... Pe de alta parte asta este un parcurs normal, chiar dacă mi-e persoanal nu-mi place, dar trebuie sa acceptam timpurile astea. 

Dar pentru anul 2023 ea merita un 10,mai ales ca te face sa te simți minunat! 

Mulțumesc Mara. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va salut! I-am făcut și eu o vizita Marei ieri și am rămas plăcut impresionat de ea! O căprioară frumoasa, sexoasa, posesoare a unor sâni superbi, ai ce vorbi cu ea în ciuda vârstei fragede, carne tare, tonifianta. Locația de nota 9 zic eu însă nu m-am dus sa caut garsoniera pentru închiriat. La baie tot ce trebuie, prosop curat, curățenie maxima. Masajul a fost sublim, executat în forță în ciuda aspectului fizic al fetei. La sfârșit s-a domolit puțin, m-am întors cu fata în sus și mi-a masat " scarbavnicul mădular" pana a eliberat tensiunea acumulata. Dusul de rigoare, țigară, niște glumite pe seama organului meu de genul nu am mai văzut pana acum atât de gros și lung, nu mai întru în alte detalii! A fost o ora pe care am simțit-o dumnezeiește din toate punctele de vedere. De revizitat? Da! Cel puțin pentru mine. Mulțumesc Mara! Ești o fata de nota 10! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

La 09.09.2023 la 17:36, alexberg a spus:

Hey! 

 

Am mai făcut 2 vizite la Mara! Părerea a ramas aceași, e totul la superlativ de la o fată drăguță de aproape 24 ani. 

 E adevărat ca nu face nici fk nici nu te lasa sa dai niște limbute la păsă, dar aia e... Cum ziceam mai demult, este anul 2023 nu mai e anul 2013 din păcate.. Se vede și pe plaja cand te duci, femeia a devenit in ziua de azi mult mai independenta.  Nu mai fac topless, nu te mai lasa să faci nimic... Pe de alta parte asta este un parcurs normal, chiar dacă mi-e persoanal nu-mi place, dar trebuie sa acceptam timpurile astea. 

Dar pentru anul 2023 ea merita un 10,mai ales ca te face sa te simți minunat! 

Mulțumesc Mara. 

Boss, marturisesc ca m-am ratacit!

Cum adica femeia de azi e mult mai independenta si...nu mai face topless! Pai tocmai de-aia ar trebui sa faca...ba chiar sa stea si-n pizda goala, in virtutea acestei independente. 

Cat despre posesoarea topicului, eu am o alta parere, care da cu mult minus. Am.exprimat-o acum ceva ani, n-am mai revenit, dar poate s-o fi schimbat ea, who knows...

Oricum, eu nu o recomand pe aceasta Kim (Jong Un), Mara sau cum s-o mai chema ea. Cand lucra cu Diana si Aria era mult mai ok. Din ce am aflat de la fete mai scapa si boticul pt o suma corespunzatoare...

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...