Sari la conținut

Kim 0734833046


Mara99

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 08.12.2023 la 7:32, Akrobeto a spus:

Bine ca ai descoperit apa calda, recenzie sa nu faci. 

In cele din urma am reusit sa ma sincronizez cu domnisoara.

Locatia are accest ceva mai ciudat, pe o straduta laturalnica si intrare prin curte.

Pot sa confirm ca pozele sunt ale ei si sun facute in locatie

Optat pentru varianta de 1h x 250 ron, putin socializare, cca 10 minute.

Am facut un dus, baie curata cu tot ce ai nevoie. Cand m-am intors de la baie ma astepta in pat, goala. cateva mangaieri reciproce dupa care m-am asezat pe burta si a inceput masajul de relaxare. Un masaj bun cu atentie la picioare si spate.

Eram cam pe graba si m-a intors cu fata in sus, iar aici incepe distractia. Are o tehnica foarte buna, te excita la maxim

Inca cca 10-15 minute de joaca si gata baiatul. Din nou un dus si plecat

una peste alta o experienta placuta. cu siguranta o sa o mai vizitez

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, hardrock a spus:

In cele din urma am reusit sa ma sincronizez cu domnisoara.

Locatia are accest ceva mai ciudat, pe o straduta laturalnica si intrare prin curte.

Pot sa confirm ca pozele sunt ale ei si sun facute in locatie

Optat pentru varianta de 1h x 250 ron, putin socializare, cca 10 minute.

Am facut un dus, baie curata cu tot ce ai nevoie. Cand m-am intors de la baie ma astepta in pat, goala. cateva mangaieri reciproce dupa care m-am asezat pe burta si a inceput masajul de relaxare. Un masaj bun cu atentie la picioare si spate.

Eram cam pe graba si m-a intors cu fata in sus, iar aici incepe distractia. Are o tehnica foarte buna, te excita la maxim

Inca cca 10-15 minute de joaca si gata baiatul. Din nou un dus si plecat

una peste alta o experienta placuta. cu siguranta o sa o mai vizitez

Mulțumesc mult pentru vizita si recenzie ❤️

Te aștept cu drag cand mai dorești 💞

O zi frumoasă 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Zilele trecute am fost in vizita la Mara/Kim. Programarea a decurs foarte rapid, fiind și la prima vizita nu știam deloc zona, locația etc. Informațiile au fost cât de cât suficiente astfel încât se găsești locația destul ușor dacă le ai cu orientarea in spațiu. Locuri de parcare cu plata daca ai noroc. 

 

Mara/Kim: este drăguța și mi-a plăcut ca un prim contact când am intrat pe usa. Stat la o tigare, dus si cand am iesit m-a asteptat in toata splendoarea ei. Masajul mi-a placut foarte mult, iar eroticul a fost BELEA. Mara este foarte relaxata si nu simti deloc presiunea ca trebuie sa pleci, ti-a expirat timpul. 

 

Locatie: este spațioasă, curată, dus, prosop curat samd.

 

Masaj: fix cum imi place, mai apasat si cu atentie la detalii.

Mara/Kim: nota 8 (apreciez foarte mult faptul ca este foarte sociabila)

Programare: nota 10

Locatie: nota 9

Aspect: nota 8

Masaj: nota 10

Masaj erotic: 10

De revenit? Da! 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 16 ore, Conacu a spus:

Zilele trecute am fost in vizita la Mara/Kim. Programarea a decurs foarte rapid, fiind și la prima vizita nu știam deloc zona, locația etc. Informațiile au fost cât de cât suficiente astfel încât se găsești locația destul ușor dacă le ai cu orientarea in spațiu. Locuri de parcare cu plata daca ai noroc. 

 

Mara/Kim: este drăguța și mi-a plăcut ca un prim contact când am intrat pe usa. Stat la o tigare, dus si cand am iesit m-a asteptat in toata splendoarea ei. Masajul mi-a placut foarte mult, iar eroticul a fost BELEA. Mara este foarte relaxata si nu simti deloc presiunea ca trebuie sa pleci, ti-a expirat timpul. 

 

Locatie: este spațioasă, curată, dus, prosop curat samd.

 

Masaj: fix cum imi place, mai apasat si cu atentie la detalii.

Mara/Kim: nota 8 (apreciez foarte mult faptul ca este foarte sociabila)

Programare: nota 10

Locatie: nota 9

Aspect: nota 8

Masaj: nota 10

Masaj erotic: 10

De revenit? Da! 

Îți mulțumesc mult pentru vizita si pentru cuvintele frumoase. Ma bucur ca te-ai simtit bine❤️ Te aștept cu drag oricând dorești 💕 Pupici💞🤗

Link spre comentariu
Reputație: 33
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu la Mara, zilele trecute. Foarte usor de ajuns, locuri de parcare se gasesc relativ usor, in functie de ora si de zi. Domnisoara Mara este foarte draguta, genul de girl next door, deschisa la conversatie si cu o atitudine pro-client. 

Am optat pentru 1 ora de masaj de relaxare si erotic, pentru care am platit 250 lei. Masajul de relaxare a fost destul de bun, timp in care am si schimbat cateva vorbe. Partea erotica a inceput foarte misto, cu rasuflari calde in ureche, mangaieri de ti se ridica si parul pe ceafa, nu doar maciuca. Cireasa de pe tort a fost privirea ei care te tine intr-o constanta stare de excitare, in timp de te mangaie si se joaca cu tine.

A fost o experienta foarte placuta pe care o voi repeta cu siguranta. Toata actiunea a durat cam 55 minute, fara sa simt presiunea timpului.  

Note: pentru serviciul de masaj de relaxare si erotic, nota 10.

Locatia si dotarile au fost ok, n-am ce sa comentez, nota 9.

Iar Mara pentru atitudine si servicii, nota 10.

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...