Sari la conținut

Clausexy 0799249674


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 5 ore, fx19 a spus:

Nu mai primesti sub 30 ani? 😔

uite dom'le cum e veatza...aceeasi regula, unu' plange, altu' rade.

Eu sunt fericit ca a marit limita pana la "105" si am si eu unde merge (da' astept sa se vindece, sa nu-i subrezesc sanatatea mai rau), si el plange ca are "sub 30"....

 

Chiar acum, janinio a spus:

Buna Claudia. Te tot sun. Cu 69 la sfarsit. Esti foarte amabila dar totusi trebuie sa ne cunoastem. Mi_ai promis... Meriti na-na la fund.😃 Nu esti fetita cuminte!😘

 

...avand in vedere cele ce citesc, cred ca ea raspunde, momentan,  numai la numere cu "69" ...de la inceput pana la sfarsit.

🤣🤣

👅

PS ...sper ca stiti (toti) de gluma; si off-topic 😊 ...si sa ajung si eu, pana depasesc limita...

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Acum 2 minute, crissti98 a spus:

uite dom'le cum e veatza...aceeasi regula, unu' plange, altu' rade.

Eu sunt fericit ca a marit limita pana la "105" si am si eu unde merge (da' astept sa se vindece, sa nu-i subrezesc sanatatea mai rau), si el plange ca are "sub 30"....

 

...avand in vedere cele ce citesc, cred ca ea raspunde, momentan,  numai la numere cu "69" ...de la inceput pana la sfarsit.

🤣🤣

👅

PS ...sper ca stiti (toti) de gluma; si off-topic 😊 ...si sa ajung si eu, pana depasesc limita...

Stim de gluma, Claudia stie de gluma, dar treaba cu domnisoara e ceva serios. Stiu ca e piesa. De-aia insist. Ne vom intersecta.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

colegu',

n-am chiar 105 ani (sunt in barem), dar am ceva ani pe-aici...

Din proprie experienta: scrisul "insistent" pe wsp te cam baga la sectiunea de insistenti, deci periculosi. Scrisul pe site te cam baga-n "leii" si "para-leii" de tastatura. Cel mai "cuminte", si cu sanse de a fi eficace e pm-ul. Ca ai ocazia sa te exprimi. Cu rezultate bune sau ... dezastruoase. Depinde cum te exprimi. E rosie, deci are, pm. Poate are si timp si curiozitate...

Asta ca sa ma dau sfatos...nu cunosc nici "caracterul" tau, nici al caprioarei. Cum am zis, ce e bine pentru unul, poate fi rau pentru altul. Aria de "intersectie" e mica rau....

 

Si, ma retrag...deja am 2 off-topice. Eu unul, la 3 ma descalific. Poate, daca apuc sa fac vreo recenzie...

Pana atunci...

ta-ta 🤞

  • Like 3

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...