Sari la conținut

Alice 0735712618


Postări Recomandate

Am sunat aseară pentru o programare 😄 mi a răspuns o voce drăguță,mi a spus serviciile și locația(B dul Republicii) și am hotărât să mă duc..ajuns în fața blocului,mi a răspuns la interfon și urcat sus 😄 am ajuns în apartament,m a invitat la duș,și după în cameră..a început cu mici mângâieri,după un op super,după care am trecut la normal..fata se mișcă bine rău și arată exact ca în poze 😄 m am simțit super bine 😁😃

OP: 8.5

NP:9

ASPECT: frumușică la față,un fund bombat,sânii micuți

GFE: 9

Igienă: 10

De revenit,sigur că da și de recomandat da 😁

Spor la distrații!!!!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare!

Tocmai vin de la posesoarea topicului si daca tot am avut o experienta placuta, am zis sa o impartasesc cu voi.

Domnisoara are sub 30 de ani, este destul de inalta, undeva in jur de 1.75, bruneta si este foarte draguta la fata. La corp arata foarte bine, se poate vedea asta si in pozele postate, pentru ca sunt reale. Pielea foarte fina, igiena ireprosabila.

Legat de actiune, tin sa spun ca m-am simtit foarte bine in prezenta ei, nu m-am simtit grabit niciun pic, mi-a prezentat-o pe colega ei si m-a intrebat cu care vreau sa raman, de care imi place mai mult, mi-a propus chiar si cu ambele daca vreau, dar am ramas cu ea.

A facut dus inainte de actiune ,deoarece avusese un client inaintea mea si si-a cerut scuze ca ma lasa singur.

Oral: Oralul a fost protejat la cererea mea, si din cate am inteles de la ea doar asa il face. Se uita in permanenta in ochii tai, dar nu se atinge de zonele adiacente. Dupa parerea mea este un oral de 8. Mai are un pic de lucrat din punctul meu de vedere si imi da impresia ca este destul de noua in domeniu.

Normalul: A inceput cu ea deasupra, se misca bine, se uita in ochii tai in permanenta, lucru care m-a facut sa ma simt foarte bine. Mi-a dat impresia ca-i place ce face, nu o face in sila. Dupa lady on top, am trecut pe la spate unde privelistea este de vis, dupa cum se poate observa din poze. Fundul este punctul ei foarte. Legat de sani,.acestia sunt medii si are sfarcurile proeminente.

Pret: 100 lei o finalizare, 250 lei ora 

Eu m-am simtit foarte bine si recomand experienta cu ea. Din cate am inteles va pleca luni, dar pana atunci merita incercata. 

Spor si o seara buna

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator catalin2308
Reputație: 0

 

Vineri după amiaza am fost la Alice.Domnișoara are aproximativ 23-25 ani ,inalta, bruneta,frumoasa la fata. La corp arata foarte bine,sexy,pielea fina,igiena foarte buna,pozele postate sunt REALE

Socializat puțin,am facut dus inainte de acțiune,revenit in camera,a început sa ma mângâie pana a ajuns sa ma masturbeze in timp ce se uita in ochii mei,eu ma jucam cu sfârcurile ei,m-a excitat tare.

Oral: Oralul a fost protejat la cererea mea, mi-a zis ca ea doar asa il face. Se uita in permanenta in ochii tai,mi-a plăcut asta.Am oprit-o ca sa trecem la normal.Părerea mea este de nota 9.

Normalul: A inceput cu ea deasupra, se misca bine bine,implicată,se uita in ochii tai, lucru care m-a facut sa ma simt foarte bine pentru ca am terminat.Fundul este sexy și excitant. Legat de sani,acestia sunt medii si are sfarcurile proeminente.Nota 9.

Pret: 100 lei o finalizare, 250 lei ora 

Eu m-am simtit foarte bine si recomand experienta cu ea,merita!

Link spre comentariu
Vizitator catalin2308
Reputație: 0

Oralul il face doar protejat,deci iese din calcul cel neprotejat.

Nota pe care am dat-o a fost strict din punctul meu de vedere.
 

Link spre comentariu

Vizitator catalin2308
Reputație: 0

Salut,

Am fost din nou vineri pe la Alice, asta e părerea mea:

Socializat puțin,am facut dus inainte de acțiune,revenit in camera,am stat de vorba aproximativ 5 minute ,după a început sa ma mângâie ,sa se frece de mine rău,geme,îmi ia juniorul și îl masturbeaza,eu ii lingeam sfârcurile o masturbam și eu pe ea,m-a excitat tare.Îmi place mult ca nu se grăbește sa pună prezervativul imediat,te excita.

Op: 9,doar protejat,se joaca cu limba pe cap,o bate de limba,mie mi-a plăcut.

Np: 9,deasupra se mișcă bine bine,am schimbat câteva poziții, e super ,ii place și nu da senzația de grabă.

Aspect: 9. O fată frumoasă, cam la 1.70-1.75.Foarte îngrijită, curată și ține mult la igienă.

Gfe: 10 .Am stat la discuții înainte și după, ai ce să vorbești cu ea.

Halat: 100 tragerea.250 ora.

Locație: Apartamentul este super, pe Republicii vizavi de Prestij ușor de ajuns.

De recomandat: da.

De revenit: da, pentru mine a fost o experiență buna.

PS: Pozele sunt ale ei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...