Sari la conținut

AnnaTop😏 0725619709


Vizitator candyanna

Postări Recomandate

intai de toate, te poti prezenta frumos, cine esti, cu ce intentii pe la noi.. cine te recomanda..etc..?

nu de alta ..dar pot crede ca esti dealer auto..🤪

as mai avea unele intrebari pentru "fetele de bucuresti", care aleg periplu prin zona asta de tara.. dar momentan ma abtin.. nu fac valuri..

jo estèt...

 

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

 

  •  

 

Buna dragilor, sunt in vizita la voi in oras si Va aștept cu drag la mine, locația este in zona centrala. Va las pe voi sa ma descoperiți și va aștept cu drag.

 

Ceea ce eu va pot oferii :

 

-sex oral în funcție de igiena ( impecabila va rog)

-sex normal protejat

-finalizare corporala

-69

-diverse pozitii

-Diverse fantezii

-cunnilingus

-annulingus ( pasiv)

-masaj erotic

 

 

Preturile în compania mea sunt următoarele :

 

200ron/finalizare -(30 minute)

350ron/1-2finalizari - (1 ora)

 

Menționez ca timpul vostru îl voi respecta pana la ultimul minut și atenția mea va fi exclusiva clientului prezent lângă mine!

 

 

Programări pe wapp/apel. Dacă nu răspund înseamnă că sunt ocupata, reveniți voi! Va rog frumos sa confirmați cu 30 minute înainte programarea, altfel o voi considera anulata!

Va rog sa ma contactați pentru programări, detaliile despre servicii și preț le aveți puțin mai sus :D

 

Va pup și va aștept cu drag!

(Incepand de luni voi fi disponibila)

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
1 oră în urmă, candyanna a spus:

 

 

Ceea ce eu va pot oferii :

 

-sex oral în funcție de igiena ( impecabila va rog)

-sex normal protejat

-finalizare corporala

-69

-diverse pozitii

-Diverse fantezii

-cunnilingus

-annulingus ( pasiv)

-masaj erotic

a postat varsta, 69 !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
Acum 3 ore, candyanna a spus:

 

 

  •  

 

Buna dragilor, sunt in vizita la voi in oras si Va aștept cu drag la mine, locația este in zona centrala. Va las pe voi sa ma descoperiți și va aștept cu drag.

 

Ceea ce eu va pot oferii :

 

-sex oral în funcție de igiena ( impecabila va rog)

-sex normal protejat

-finalizare corporala

-69

-diverse pozitii

-Diverse fantezii

-cunnilingus

-annulingus ( pasiv)

-masaj erotic

 

 

Preturile în compania mea sunt următoarele :

 

200ron/finalizare -(30 minute)

350ron/1-2finalizari - (1 ora)

 

Menționez ca timpul vostru îl voi respecta pana la ultimul minut și atenția mea va fi exclusiva clientului prezent lângă mine!

 

 

Programări pe wapp/apel. Dacă nu răspund înseamnă că sunt ocupata, reveniți voi! Va rog frumos sa confirmați cu 30 minute înainte programarea, altfel o voi considera anulata!

Va rog sa ma contactați pentru programări, detaliile despre servicii și preț le aveți puțin mai sus :D

 

Va pup și va aștept cu drag!

(Incepand de luni voi fi disponibila)

Bună seara Anna,

Esti binevenita în minunatul nostru oraș!😘

De cand incepi la noi?🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

 

Acum 15 ore, normall a spus:

Buna! La baia mare nu ajungi? Esti foarte draguta.

Nu stiu,posibil,dar deocamdata mai raman cateva zile aici, apoi o mica vizita in Oradea 😌😘

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Buna simpaticilor 🥰

Maine revin la voi in oras pentru cateva zile.😌

Va astept pentru programari pe whatsapp🤳🏽😜

Pupiciii 😘😘😘

D57AFCE3-F743-40E3-B722-FF71E18A5A59.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0

Am fost deja in Satu Mare , si mi a mers chiar foarte bine, nu s a plans nimeni de preturi 😉 si toata lumea super ok, din acest motiv am ales sa revin . 

 

Link spre comentariu

buna ana! iertat sa-mi fie ca intervin, dar asta mi se pare de mai mare aroganta :""  si mi a mers chiar foarte bine, nu s a plans nimeni de preturi  "".

decat de ce am fost acuzat vizavi de tine..

nu sunt eu ala care ma uit la 50 de lei.. (in unele cazuri nu m-am uitat la sute de lei..) dar raportat la tarifele tale vs. serviciile oferite.. tind sa stau acasa in fotoliu si sa ma uit pe discovery.. cum se fut leii in jungla..

poti arata ca o bomba, (lucru cert).. dar venind cu atitudinea asta..( vb de prima vizita*)(de parca ai mai fost la noi .. si am fi fost obligati sa te cunoastem cine esti tu...eu am zis pas.)

pas zic si acum pt ca e o discrepanta intre suma dorita si serviciile pe care zici ca le prestezi...lucru observat si de colegu'....(eu am tacut pana acum.. pt ca nu ma intereseaza topicul..dar mi se pare ca voi astea din sud.. ne cam luati de gaste...)

vb aia.. nu e prost cine cere.. de aici cunosti continuarea.... faptul ca satmarenii sunt oameni faini cu bun simt, si nu isi scriu aici nemultumirile, nu inseamna ca chiar sunt fraieri...

ps. nu cautam trofee.. vrem femei frumoase care sa ne ofere amintiri placute.. si dorinta de a le mai reantalni..

pps. n-ai mai ajuns la oradea?..chiar eram curios de unele chestii ce te vizeaza...

nu mi-o lua in nume de rau.. e parerea mea..tu sa fi sanatoasa si sa-ti fie la fel de bine la sm, ca si prima data..🤭

seara faina...

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator candyanna
Reputație: 0
Acum 47 minute, _sahy_ a spus:

buna ana! iertat sa-mi fie ca intervin, dar asta mi se pare de mai mare aroganta :""  si mi a mers chiar foarte bine, nu s a plans nimeni de preturi  "".

decat de ce am fost acuzat vizavi de tine..

nu sunt eu ala care ma uit la 50 de lei.. (in unele cazuri nu m-am uitat la sute de lei..) dar raportat la tarifele tale vs. serviciile oferite.. tind sa stau acasa in fotoliu si sa ma uit pe discovery.. cum se fut leii in jungla..

poti arata ca o bomba, (lucru cert).. dar venind cu atitudinea asta..( vb de prima vizita*)(de parca ai mai fost la noi .. si am fi fost obligati sa te cunoastem cine esti tu...eu am zis pas.)

pas zic si acum pt ca e o discrepanta intre suma dorita si serviciile pe care zici ca le prestezi...lucru observat si de colegu'....(eu am tacut pana acum.. pt ca nu ma intereseaza topicul..dar mi se pare ca voi astea din sud.. ne cam luati de gaste...)

vb aia.. nu e prost cine cere.. de aici cunosti continuarea.... faptul ca satmarenii sunt oameni faini cu bun simt, si nu isi scriu aici nemultumirile, nu inseamna ca chiar sunt fraieri...

ps. nu cautam trofee.. vrem femei frumoase care sa ne ofere amintiri placute.. si dorinta de a le mai reantalni..

pps. n-ai mai ajuns la oradea?..chiar eram curios de unele chestii ce te vizeaza...

nu mi-o lua in nume de rau.. e parerea mea..tu sa fi sanatoasa si sa-ti fie la fel de bine la sm, ca si prima data..🤭

seara faina...

 

 

Orice om are dreptul la o parere, chiar daca nu sunt de acord cu el.

Parerea mea este ca  prima data trebuie incercat , ca sa poti spune daca este ok sau nu . 😉

O Seara faina 😜

Link spre comentariu
Acum 2 minute, candyanna a spus:

Parerea mea este ca  prima data trebuie incercat , ca sa poti spune daca este ok sau nu . 😉

 

de acord cu tine...

personal, pe mine nu m-ai facut sa-mi doresc sa te "cunosc"(🤪)..si probabil asa va si ramane..

nu e vorba de "financiar".. cat despre alte chestii...( nu esti prima vizitatoare...bomba, blonda, etc..) ce ne-a vizitat, recent*,  cu tariful asta...

(evahot... veti intelege*)....

asa ca ... iti doresc sedere placuta la noi,  cu cat mai multe interactiuni fructuoase...

o seara la fel de faina....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...