Sari la conținut

0724133688 Milf Lorena


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 09.03.2023 la 1:30, papura voda a spus:

Prinsă și executată! Ea sau eu?

După ceva încercări,având în vedere că sunt mai depărtișor,am reușit să o "prind" și să ne întâlnim. 

Cu execuția e relativă treaba,că eu am vrut s o execut dar cred ca m a executat ea pe mine!

O milfa frumușică,decentă,curată,cu servicii bune,care mie îmi place și pe care o întâlnesc de câte ori pot în timpul vizitelor prin capitală. 

Nu o sa o mai notez pe capitole că am mai făcut o,vreau sa spun că face un oral bun,fără dinți și fără sa mă incomodeze pierde ul din limbă,atenție la coaie,umed.

Pizda este curată și frumoasă,reliefată,cu lindic moțat, amatoare mare de limbi,dacă știți meserie,mie îmi place tare sa mă bag între bulănașele ei micuțe.

La normal îți dă pizdă câtă vrei,în ce poziție vrei,duce bine,nu face mofturi și figuri,pe la spate priveliște frumoasă,la misionar dacă e igienă și compatibilitate oferă fk.

Țâțele cam mici dar trecem cu vederea.

Eu personal o s-o revizitez și o recomand bărbaților care vor o femeie corectă,decentă,frumușică și care dacă sunteți decenți și manierați oferă sex de calitate.

Ca o notă generală eu îi dau 9,părere strict personală,eu fiind amator de femei mai experimentate.

Duce Lorena la greu si ii place mataranga groasa dar sa o iei usor sa se incinga si spre final sa dai tare. O ia bine intre buci si duce 30-45 min de futut incontinuu lejer. Daca o prinzi dornica de futai te lasa sa dai cat vrei si cum vrei. La supt sta iar f bine, multi se duc doar sa dea un bot cu cim, nu ii intereseaza futaiul. Fiti domni cu ea, se duc si multi ciudati dar asta e.

  • Like 5
Link spre comentariu
La 11.03.2023 la 21:50, laury a spus:

Duce Lorena la greu si ii place mataranga groasa dar sa o iei usor sa se incinga si spre final sa dai tare. O ia bine intre buci si duce 30-45 min de futut incontinuu lejer. Daca o prinzi dornica de futai te lasa sa dai cat vrei si cum vrei. La supt sta iar f bine, multi se duc doar sa dea un bot cu cim, nu ii intereseaza futaiul. Fiti domni cu ea, se duc si multi ciudati dar asta e.

De câte ori am sunat avea telefonul închis! Mai ceva ca la 6/49 trebuie sa ai noroc.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
5 hours ago, 7uuupp said:

De câte ori am sunat avea telefonul închis! Mai ceva ca la 6/49 trebuie sa ai noroc.

Lucrează 2 cu 2,în principiu!

Sună o zi da,una ba,între 11-19.

Dacă are client nu răspunde și bine face!

Trimite i mesaj.

Mult noroc!

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, stefs a spus:

salut confrati,

De FK stiti ceva? practica?

 

Multam🤗

O saruti si ii dai limbi in pzd la greu….ii place….. dar sa fie compatibilitate!!!!

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am dost la doama.Locatie Mall Plazza,garsoniera curata,doamna 40 si ani,gen milf,arata ok pentru cine nu cauta manechine atitudine pro client,face cam tot mai putin anal.Deep bun,linge coaiele dă chiar si limbi in cur daca esti neparos...limbaj vulgar pentru cine ii place,fk la greu,normal in orice pozitie.200 lei 1 ora,fara graba.Recomand,mie mi-a placut.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat o sa vad cum mai prestează după 4  ani de la ultima vizită. Dar se pare că sunt ghinionist, că iar s a sucit cu preturile. La ultima strigare , finalizarea este 200 ,daca vrei cim mai plusezi cu 100 lei. Așa că mă reorientez la fete care au jumătate din vârstă ei și desigur , au și prețul  la jumătate. Si să nu uit, s a mutat în zona Mall Vitan, după cum mi a comunicat.

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

La 06.04.2023 la 6:02, festival2000 a spus:

Am dost la doama.Locatie Mall Plazza,garsoniera curata,doamna 40 si ani,gen milf,arata ok pentru cine nu cauta manechine atitudine pro client,face cam tot mai putin anal.Deep bun,linge coaiele dă chiar si limbi in cur daca esti neparos...limbaj vulgar pentru cine ii place,fk la greu,normal in orice pozitie.200 lei 1 ora,fara graba.Recomand,mie mi-a placut.

Cam asta e adevarul 

titulara

si ce a scris laury deasupra si eu probabil pe parcurs

pe undeva s a ivit si o confuzie dar mr din topic si ce am scris e titulara

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...