Sari la conținut

0724133688 Milf Lorena


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am fost la ea de mai multe ori. Locație pe timișoarei visavis de Plazza. Super calitate/preț on/np/cim și analingus la greu, totul la 60/150. Doamna foarte amabilă și chiar arată ok pentru o matură. Are pierce în limbă. Am luat mereu câte o finalizare, totul fără grabă. Igienă ok. Recomand.

Link spre comentariu

Confirm eu daca te ajuta

raport calitate/pret/igiena/servicii aur pe prafurile astea

70 finalizarea singura in locatie decenta fara nicio urma de graba

anal exclus,restul super ok serviciile

nu e papusa Barbie clar dar eu zic ca pt dr taberei e exact ce trebuia

spor

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
La 28.03.2021 la 20:34, Wolfff a spus:

Ce să zic, mi-a plăcut recenzia, eu am evita-o, recunosc, fără să o vizitez măcar. Din ce spui tu, pare bună purisanca, și la 60... ( am eu dubiile mele la fete cu prețul ăsta, dar , de exemplu, una Amira la 50, chiar foarte ok, tot așa, activitate drumul taberei sau Militari). E de testat...

Cine este amira? Ai nr de telefon? 

Link spre comentariu
Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, soldatelul a spus:

Pai si noi suntem circuit inchis...aici....asa ca, chiar ne ajutati sa lasati un nr aici....multumesc

Fratiwere, ai participat cu recenzii aici in acest circuit inchis, ca sa zici ca esti membru? 😃😃😃

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, laury a spus:

Fratiwere, ai participat cu recenzii aici in acest circuit inchis, ca sa zici ca esti membru? 😃😃😃

Asta era problema, lipsa recenziilor mele...interpretare personala, daca suntem aici suntem un circuit...o audienta. Nu fac recenzii din motive obiective...

Link spre comentariu

Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 51 minute, soldatelul a spus:

Asta era problema, lipsa recenziilor mele...interpretare personala, daca suntem aici suntem un circuit...o audienta. Nu fac recenzii din motive obiective...

Nici noi nu te ajutam din motive obiective…nu te-ai prins? 😊 Aici poate esti tu un circuit…noi nu suntem un circuit. Iar audienta asteapta sa ne spui si noua ce futi…

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...