Sari la conținut

Suzy blonda slim 🔞


Postări Recomandate

Acum 10 ore, ariovist a spus:

Nu am înțeles până acum decât că fata are ciorapii rupți, nici cum arata nici cum se fute. Nu poate lăsa cineva o recenzie corecta fără insulte și caterinca? Eu o voi face sigur dar nu știu când căci 2 sapt sunt cam aglomerat și de aceea as ruga un user serios să meargă și să o facă căci am impresia că fata asta chiar merita putina atenție. Va mulțumesc. 

Te aștept cu drag și îți promit ca vei pleca foarte mulțumit de la mine 

Am greșit înainte sunt om toată lumea greșește  dar cred ca merit o șansă 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, Suzy07 a spus:

Dute ba la pușcărie ca prea mult visezi 

Miar plăcea sa vi odată sa vedem dacă tor figurile astea le mai ai *smecher de carton* ce ești 

Nu ai fost la mine și comentezi la adresa mea bai prăpăditule 

Și ție ce pizda mea nu îți comvine de te ei asa de mine 

Cine drq ești sa vb tu cu mine asa nai fost la mn în viata ta și îți dai tu cu părerea 

Nu team jignit dar dacă din partea ta mai primes un astfel de răspuns nici eu nu o sa te respect 

Respecta sa fii respectat dacă nu dute drq și comentează în alta parte 

Ești în stare sa futi fără bani bravo tată 

Ce mai cauți pe nimfo ??

Săracu drq ,îți arde sa injuri ,dacă ai ști cât de mult ma bucura faptul ca stai pe profilul meu și ma urmărești,  și pe lângă mai dai și replici care nu dau pe ele  2000 de lei 

Si faptul ca am spus mai sus chestia aia a fost sa ma apar 

Voi nu în locul meu nu ați fii făcut la fel ?

Eu sunt de părere ca un om merita a2a șansă 

Si am spus mai sus 

" acum îmi sar toți în cap ca nu va convine " 

Pai este adevărat ce am spus eu mai sus 

Am uitat sa ma pronunț 

De exeplu sunt multe fete care au servicile mult mai joase decât ale mele 

Gândiți-vă înainte sa scoateți o porcărie pe gura ca prea răutăcios sunteți 

 

 

Suzy,draga,in primul rand iti trebuie multa rabdare in aceasta meserie.Eu am fost la tine o data,erai foarte la inceput,am ales CIM/100,a fost ok.Dupa vreo 2 saptamani te-am sunat si am venit iar,dar dublasei pretul pt CIM si mi-ai spus cand eram deja in pat,dezbracat,si ai spus ca daca nu-mi convine sa plec.M-a deranjat foarte tare tupeul.Am plecat foarte nervos.Totusi,am zis sa-ti mai dau o sansa,doar sa vad catde mult te-ai schimbat,asa cum te lauzi.O sa te vizitez curand.Pana atunci=rabdare

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Nu visez ciorapico. Pentru mine ești o tarfă și așa vei rămâne mereu. Toate de aici sunteți niște târfe ieftine. Și dacă vin la tine nu îți zic, dar te-am avertizat că îți rup pizda. Și poate comentezi ceva, că banii ți-i dau și fac ce vreau cu tine ora aia. Te fut cum vrea pula mea că de aia ești o tarfă. 

Ps:poți să ai și peștișori și iubiți și soră și ce vrei tu. Că vă joc în picioare. 

Ce caut aici. Am venit să văd pe ce dau banii proștii ăștia și să mă minunez de ce ați ajuns să faceți.. Știu mamă că e sărăcie, dar munca nu vă mai place. 

Asa ca dați la manivela, sugeti pula și nu va mai dați intelectuale ca nu ii pasa nimanui de voi. 

Sunteți doar niște târfe care pot fi cumpărate cu bani și nimic mai mult

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, puma94 a spus:

Nu visez ciorapico. Pentru mine ești o tarfă și așa vei rămâne mereu. Toate de aici sunteți niște târfe ieftine. Și dacă vin la tine nu îți zic, dar te-am avertizat că îți rup pizda. Și poate comentezi ceva, că banii ți-i dau și fac ce vreau cu tine ora aia. Te fut cum vrea pula mea că de aia ești o tarfă. 

Ps:poți să ai și peștișori și iubiți și soră și ce vrei tu. Că vă joc în picioare. 

Ce caut aici. Am venit să văd pe ce dau banii proștii ăștia și să mă minunez de ce ați ajuns să faceți.. Știu mamă că e sărăcie, dar munca nu vă mai place. 

Asa ca dați la manivela, sugeti pula și nu va mai dați intelectuale ca nu ii pasa nimanui de voi. 

Sunteți doar niște târfe care pot fi cumpărate cu bani și nimic mai mult

Ma viteazule...ia fii tu atent la limbaj în primul rand și în al doilea rand vezi ca amenințările nu sunt de bun augur zic sa îți controlezi limbajul .

Eu înțeleg pe toată lumea când este nemulțumită, eu unul am pățit de multe ori sa iau plasa pe banii mei,am lăsat frumos recenzie negativa și nu m-am mai dus dar nu am stat sa înjur și sa ameninț, plus ca tu unul nici nu ai fost la ea.

Sa mențin registrul tău.

PS. Te-ai dezvirginat de curând și ai văzut ca îți place să fii activ sa "futi" tu ești un prădător.. știi ce pățesc prădătorii ca tine??sunt dezvirginati.

Eu zic sa te potolești ..ma ,e un sfat acum tu faci cum știi 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Conform legii nr 103 din 3 iunie 2020 privind modificarea și completarea legii nr.217/2003 care reglementează hartuirea și amenințările online ,o sfătuiesc pe fata sa facă plangere la politie cât mai repede posibil pentru a rezolva problema. Sigur nu folosește el VPN sa nu poată fi găsit va fi găsit, speriat ca o fetita ,la el acasă. 

Dacă în caz de el va veni și va face scandal va spun ,valabil pentru toate sunați la 112 ,va veți lua o amenda pentru tulburarea liniștii publice sau altceva **spam editat** oricum în schimb agresorul va fi reținut,va sfătuiesc în caz de pățiți asa ceva nu va opriți duceți-vă în tribunal ..și sa îl ferească Sfântul sa mai fie și vreo judecătoare ca și-o fura rău.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 minute, dyerseve a spus:

Conform legii nr 103 din 3 iunie 2020 privind modificarea și completarea legii nr.217/2003 care reglementează hartuirea și amenințările online ,o sfătuiesc pe fata sa facă plangere la politie cât mai repede posibil pentru a rezolva problema. Sigur nu folosește el VPN sa nu poată fi găsit va fi găsit, speriat ca o fetita ,la el acasă. 

Dacă în caz de el va veni și va face scandal va spun ,valabil pentru toate sunați la 112 ,va veți lua o amenda pentru tulburarea liniștii publice sau altceva **spam editat** oricum în schimb agresorul va fi reținut,va sfătuiesc în caz de pățiți asa ceva nu va opriți duceți-vă în tribunal ..și sa îl ferească Sfântul sa mai fie și vreo judecătoare ca și-o fura rău.

Este cam greu ce spui tu cu amenintarile...In fond,a amenintat-o ca-i da ca "surdu-n clopot"...Se pune amenintare?😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 30 minute, puma94 a spus:

 

Ps:poți să ai și peștișori și iubiți și soră și ce vrei tu. Că vă joc în picioare. 

Asta a ce ți se pare? citește legea 217/2003 articolul 4 alineat 1 litera h o sa vezi ca este reglementat.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 14 ore, Suzy07 a spus:

Nebunule  eu miam asumat greselile mele 

Eu nu am ce sa comentez ca imi respect clienți  și într-un fel fac sa plece clientul meu mulțumit de la mine 

Miam asumat înainte ca am greșit 

Nu știam cu ce se mănâncă 

Acum este  problema voastră  dacă vreți sa înțelegeți sau nu 🤚

Repet sunt de părere ca un om merita o a2a șansă 


te ai reabilitat ca la alcoolici anonimi😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, awokeone10 a spus:

Este cam greu ce spui tu cu amenintarile...In fond,a amenintat-o ca-i da ca "surdu-n clopot"...Se pune amenintare?😂😂😂

Ii baga burghiu de 6 😂😂😂 și cum fata nu e noua pe meserie și e invatata  “cu greutățile de mică” s ar putea sa dea in gol😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 17 ore, puma94 a spus:

Pai atunci ce să zic.. Dacă mergem pe litera legii, va trag și pe voi în jos. Am sa îmi zici cum e în codul penal evaziunea fiscala pe care o fac aceste tinere, ca ma îndoiesc ca ieșiti cu bonul fiscal în guriță și probabil vom verifica și rețeaua de proxenetism în care sunt implicate. De fapt, mă gândesc să merg cu tot ce e aici pe forum. Cred ca se face un dosar penal destul de frumușel zic eu. 

 

Link spre comentariu

La câta evaziune fiscala e aici, cred ca vor înfunda pușcăria mult timp, iar voi ca și complici, la fel💪.. Sau le puteți explica voi procurorilor cum le dădeați banii și ele prestau servicii pentru ei.. Că voi ca și clienti aveți dreptul sa solicitați bon pentru orice serviciu prestat. Ca eu dacă nu îmi plătesc taxele la stat, nu iau salariu. Fetitele astea de ce pot fi scutite și eu nu. Deci ce ziceti băieți, mergem cu litera legii? 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, puma94 a spus:

 

Eu unul îți urez succes în demersul tău.

Evaziune fiscala nu exista pentru ca ele prestează niște servicii care nu se pot taxa de către stat. Practic noi donam .

Dacă aj cunoștințe ca exista vreo rețea de proxenetism te sfătuiesc sa o denunti cât mai repede posibil ai face un bine comunității și chiar și fetelor.

Sa mergi cu ce este pe forum?🤣🤣unde?

Forumul asta este verificat de la a la z în fiecare clipa dacă tu crezi ca nu știe nimeni de el și te aștepta pe tine sa te duci cu el te înșeli amarnic.Au fost alții înaintea ta...asa ca..succes și cu asta.

Practic..noi nu putem fi acuzați de nimic atâta timp cât mergem liniștiți futem și plecam.

Deci succes

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
22 hours ago, Suzy07 said:

Nebunule  eu miam asumat greselile mele 

Eu nu am ce sa comentez ca imi respect clienți  și într-un fel fac sa plece clientul meu mulțumit de la mine 

Miam asumat înainte ca am greșit 

Nu știam cu ce se mănâncă 

Acum este  problema voastră  dacă vreți sa înțelegeți sau nu 🤚

Repet sunt de părere ca un om merita o a2a șansă 

Nu știai cu ce se mănâncă acum câteva luni? Ai învățat asa dintr o data? :))))  iar la faza care a zis o colegul "când era dezbrăcat i ai cerut sa pluseze pt anumite servicii, în faptul inn care la telefon ai evitat sa le zici",la fel am pățit și eu

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, armandoxxx a spus:

Nu știai cu ce se mănâncă acum câteva luni? Ai învățat asa dintr o data? :))))  iar la faza care a zis o colegul "când era dezbrăcat i ai cerut sa pluseze pt anumite servicii, în faptul inn care la telefon ai evitat sa le zici",la fel am pățit și eu

Trebuia sa ii faci recenzie ..de ce nu ai făcut-o??

Va place doar întrați sa citiți și sa va duceți în urma la ce se scrie pe aici..dar voi nimic..apareti doar când sunteți nemulțumiți. 

Imi pare rău că ai avut o experienta proasta cu domnișoara.

Data viitoare fa și tu recenzie și la bine și la rău că sa este frumos fata de toți cei de aici.

Link spre comentariu

Bine bossule. 

Cum zici tu. 

Mergem pe litera legii atunci. 

 

Acum 17 ore, puma94 a spus:

Nu visez ciorapico. Pentru mine ești o tarfă și așa vei rămâne mereu. Toate de aici sunteți niște târfe ieftine. Și dacă vin la tine nu îți zic, dar te-am avertizat că îți rup pizda. Și poate comentezi ceva, că banii ți-i dau și fac ce vreau cu tine ora aia. Te fut cum vrea pula mea că de aia ești o tarfă. 

Ps:poți să ai și peștișori și iubiți și soră și ce vrei tu. Că vă joc în picioare. 

Ce caut aici. Am venit să văd pe ce dau banii proștii ăștia și să mă minunez de ce ați ajuns să faceți.. Știu mamă că e sărăcie, dar munca nu vă mai place. 

Asa ca dați la manivela, sugeti pula și nu va mai dați intelectuale ca nu ii pasa nimanui de voi. 

Sunteți doar niște târfe care pot fi cumpărate cu bani și nimic mai mult

 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 8 minute, puma94 a spus:

La câta evaziune fiscala e aici, cred ca vor înfunda pușcăria mult timp, iar voi ca și complici, la fel💪.. Sau le puteți explica voi procurorilor cum le dădeați banii și ele prestau servicii pentru ei.. Că voi ca și clienti aveți dreptul sa solicitați bon pentru orice serviciu prestat. Ca eu dacă nu îmi plătesc taxele la stat, nu iau salariu. Fetitele astea de ce pot fi scutite și eu nu. Deci ce ziceti băieți, mergem cu litera legii? 

Deci..te sfătuiesc sa citești definiția evaziunii fiscale.

Dacă prostituția era legala și ele nu plăteau dările la stat da..era evaziune altfel nu merge nu se poate. 

Clienții egal complici? Complici la ce?

Ele nu vor face pușcărie o zi..ca nu este reglementat în lege nimic de asta..doar dacă te bate vre una..nici măcar de înșelăciune nu pot fi acuzate legal atunci când plătești ceva și ea nu prestează. 

Cat despre proxeneți toți sa se ducă acolo unde le este locul ..la pușcărie.

Bucuros ii explic oricărui procuror atâta timp cât ma poate cita pe cale legala  ,ca altfel nu se poate..din păcate.. 

Asta cu scutitul este relativa..și eu as dori sa fiu scutit de multe taxe..dar nu se poate..asta este dam cezarului ce e al cezarului.

Stai liniștit ca din banii aia ele plătesc chirii ,mâncare,țigări, saloane,etc. Unde toți banii sunt fiscalizati deci..statul tot își ia partea lui mai devreme ..sau mai târziu 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Nu ma înțelege greșit.. nu iau partea nimănui.. doar te am acuzat de limbaj violent. 

Nu suport și nu încurajez proxenetismul. 

Nu suport prădătorii...aici ..sunt multe înțelesuri.

Nu suport turnătorii. 

Nu încurajez fetele care nu sunt corecte,acestea trebuiesc sa dispară, sa nu facă un leu..dar atâta timp cât nu se fac recenzii nu se află de ele..

De tine m am luat din cauza limbajului ..nimic mai mult..

În rest succes cu demersul tau în continuare dacă este unul legal și corect,nu bagabontesc nu mai suntem în 2000 băieții de cartier au dispărut..ce naiba ai rămas blocat în timp? Acum la moda bombardierii, dar aia nu dau cu pumnul..ca li se strica manichiura 🤣

 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 25 minute, puma94 a spus:

La câta evaziune fiscala e aici, cred ca vor înfunda pușcăria mult timp, iar voi ca și complici, la fel💪.. Sau le puteți explica voi procurorilor cum le dădeați banii și ele prestau servicii pentru ei.. Că voi ca și clienti aveți dreptul sa solicitați bon pentru orice serviciu prestat. Ca eu dacă nu îmi plătesc taxele la stat, nu iau salariu. Fetitele astea de ce pot fi scutite și eu nu. Deci ce ziceti băieți, mergem cu litera legii? 

time-travel-seems-legit.jpg.a8ebca17c7028b7a9ad723ed7f57b85e.jpg

ti-am dat 1 warn pentru trolling, inainte de banarea permanenta

revenim la recenzii

:wave:

  • Haha 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

DONÁȚIE, donații, s. f. Contract prin care una dintre părți transmite celeilalte proprietatea unui bun material fără să primească ceva în schimb; donare. ♦ (Concr.) Bun material transmis printr-un astfel de contract. [Var.: (înv.) donațiúne s. f.] – Din fr. donation, lat. donatio, -onis.

 

daca ce faceti voi, vi se pare donatie si este legal..sigur. Maine voi face petitie si cred ca o sa va dau forumul jos si o sa plangeti destul de curand. Eu zic sa va pregatiti pentru ce va urma. Ne auzim in instanta ! Spor :) 

Link spre comentariu

Suzy eu te sfătuiesc să ieși din discuția asta. Fa ți treaba bine și dacă băieții sunt mulțumiți vei avea recenzii favorabile și deci și clienți.Cat am văzut eu ești o fata frumoasă și dacă o copiezi puțin pe Roxanne va fii bine. Ne vom vedea curând și ii voi mai spune unele lucruri Te pup. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 42 minute, ariovist a spus:

Suzy eu te sfătuiesc să ieși din discuția asta. Fa ți treaba bine și dacă băieții sunt mulțumiți vei avea recenzii favorabile și deci și clienți.Cat am văzut eu ești o fata frumoasă și dacă o copiezi puțin pe Roxanne va fii bine. Ne vom vedea curând și ii voi mai spune unele lucruri Te pup. 

 

Iti mulțumesc dragul meu pentru sfat ,o sa îl urmez 

Te aștept cu drag 😘😘

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 45 minute, puma94 a spus:

DONÁȚIE, donații, s. f. Contract prin care una dintre părți transmite celeilalte proprietatea unui bun material fără să primească ceva în schimb; donare. ♦ (Concr.) Bun material transmis printr-un astfel de contract. [Var.: (înv.) donațiúne s. f.] – Din fr. donation, lat. donatio, -onis.

 

daca ce faceti voi, vi se pare donatie si este legal..sigur. Maine voi face petitie si cred ca o sa va dau forumul jos si o sa plangeti destul de curand. Eu zic sa va pregatiti pentru ce va urma. Ne auzim in instanta ! Spor :)

o sa ni-l sugi umpic cred eu

continuam cu recenziile

:wave:

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 1 oră, dyerseve a spus:

Nu ma înțelege greșit.. nu iau partea nimănui.. doar te am acuzat de limbaj violent. 

Nu suport și nu încurajez proxenetismul. 

Nu suport prădătorii...aici ..sunt multe înțelesuri.

Nu suport turnătorii. 

Nu încurajez fetele care nu sunt corecte,acestea trebuiesc sa dispară, sa nu facă un leu..dar atâta timp cât nu se fac recenzii nu se află de ele..

De tine m am luat din cauza limbajului ..nimic mai mult..

În rest succes cu demersul tau în continuare dacă este unul legal și corect,nu bagabontesc nu mai suntem în 2000 băieții de cartier au dispărut..ce naiba ai rămas blocat în timp? Acum la moda bombardierii, dar aia nu dau cu pumnul..ca li se strica manichiura 🤣

 

Le sare lacul de pe unghii 😁 

 

Link spre comentariu

Discuții fără rost. Lăsați în pace instantele căci au treburi mai serioase de făcut decât să urmărească niște amărâte care câștigă și ele o pâine nu tocmai alba. În plus nu știu ce va picat pe fetita asta care nu este tepara ci doar începătoare. Eu cred ca ea a înțeles ce trebuie să facă asa ca hai să o băgăm în probe. Succes. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...