Sari la conținut

Suzy blonda slim 🔞


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 18 minute, StefanIon452 a spus:

Ce cuplu frumos. Doggy și byly. Stan și Bran varianta mai proastă. Va dați unul altuia emoticoane, va luati apărarea cu atâta îndârjire. Care e femeia în relație? 

Ce replici de cacat ai!!

Povesteste, ma, cum a fost. Cum te-ai tarat pana acasa dupa ce te futuse tatuatul in cur.

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 3 minute, biliape a spus:

Tu. 

Aia abuzată. 🤠

Dacă iei 2 puli în cur, îți facem recenzie aproape pozitivă. 

Vai, ce vechi ești. Săracul de tine, de la ce vârstă ai fost abuzat? Încerci tu să pari inteligent, dar se vede ca ai sechele mari din copilărie. Curaj, grăsuțule dependent de labă, împărtășește-ne problemele tale. Poate te putem ajuta. Eu îți recomand ștreangul. N-ar observa nimeni că ai dispărut. Gândește-te bine, ar fi o decizie APROAPE pozitivă. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 15 minute, catelul.dinamo a spus:

Ce replici de cacat ai!!

Povesteste, ma, cum a fost. Cum te-ai tarat pana acasa dupa ce te futuse tatuatul in cur.

Doggy, nu te mai bag în seamă, ca esti plictisitor rău. N-ai nici o replică bună. Am aflat care-i femeia în relație. 

Lasă-mă să vb cu byly că pare un pic mai dezghețat ca tine.

Mă pupi jos! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, StefanIon452 a spus:

Vai, ce vechi ești. Săracul de tine, de la ce vârstă ai fost abuzat? Încerci tu să pari inteligent, dar se vede ca ai sechele mari din copilărie. Curaj, grăsuțule dependent de labă, împărtășește-ne problemele tale. Poate te putem ajuta. Eu îți recomand ștreangul. N-ar observa nimeni că ai dispărut. Gândește-te bine, ar fi o decizie APROAPE pozitivă. 

Pe mine m-au jefuit curvele în copilărie (fie ea și spirituală) , pe tine te-au tâlharit peștii la bătrânețe. 😂 

Acum 8 minute, StefanIon452 a spus:

Doggy, nu te mai bag în seamă, ca esti plictisitor rău. N-ai nici o replică bună. Am aflat care-i femeia în relație. 

Lasă-mă să vb cu byly că pare un pic mai dezghețat ca tine.

Mă pupi jos! 

Deocamdată te-a bătut un tatuat prost că ai dat bani la pizdă de otreapă isterică, din sărăcia ta... Noi am scăpat oferta asta BDSM unică așa că nu putem empatiza cu tine. 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, biliape a spus:

Pe mine m-au jefuit curvele în copilărie (fie ea și spirituală) , pe tine te-au tâlharit peștii la bătrânețe. 😂 

Deocamdată te-a bătut un tatuat prost că ai dat bani la pizdă de otreapă isterică, din sărăcia ta... Noi am scăpat oferta asta BDSM unică așa că nu putem empatiza cu tine. 

Îmi place de tine byly, ai preluat frâiele relației. Doggy nu mai făcea față. Nici măcar spate. În lipsă de replici, ai început totuși să aberezi și mai grav, ca de bătut, nu m-a bătut nimeni. E greu să mă bată cineva pe mine, asta 1 la mână. 2 la mâna, eu am povestit întâmplarea, avea un target, și l-am atins. Singurul bătut pe aici ești tu. Bătut de soartă. Un fraierică terminat cu aspirații de mare cultivat. Si de fapt esti doar un labagiu plictisitor. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 25 minute, StefanIon452 a spus:

Doggy, nu te mai bag în seamă, ca esti plictisitor rău. N-ai nici o replică bună. Am aflat care-i femeia în relație. 

Lasă-mă să vb cu byly că pare un pic mai dezghețat ca tine.

Mă pupi jos! 

Ba, ce crezi?! Si eu m-am plictisit de tine, da' vad ca ai chef sa primesti flegme online si ti le dau, caca-m-as in capatana ta seaca!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 39 minute, StefanIon452 a spus:

 E greu să mă bată cineva pe mine, asta 1 la mână.

😂😂😂  De asta nu mai stau eu pe acasa cu saptamanile că mie frică sa mai ies in oras sa fac o glumă ca dau de dăstia invincibili ne luam la tras de păr si îmi dă rușine la alea 2-3 persoane cu , care mai mă cunosc si eu 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, StefanIon452 a spus:

Nu zici rău :))

Chiar, a noastră Suzy pe ce meleaguri o fi? 

Tenerife..nu am glumit..cu ala de a ieșit la tine..😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Vad numele lui Suzy pe prima pagina și îmi zic "Să vezi că s a întors și poate apare sora sa Roxanne". Citesc careva pagini unde va certați voi. De ce nu stați cuminți și nu colaborați căci sunteți colegi în aceeași treaba căci futeti aceleași pizde? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 32 minute, spopescu a spus:

Vad numele lui Suzy pe prima pagina și îmi zic "Să vezi că s a întors și poate apare sora sa Roxanne". Citesc careva pagini unde va certați voi. De ce nu stați cuminți și nu colaborați căci sunteți colegi în aceeași treaba căci futeti aceleași pizde? 

Corect ia nu va mai certați..toți ne tragem din maimuțe, sau Adam și Eva..cum ar fi..sunteți frați 🤣

Link spre comentariu
1 oră în urmă, spopescu a spus:

Vad numele lui Suzy pe prima pagina și îmi zic "Să vezi că s a întors și poate apare sora sa Roxanne". Citesc careva pagini unde va certați voi. De ce nu stați cuminți și nu colaborați căci sunteți colegi în aceeași treaba căci futeti aceleași pizde? 

Roxy foxy era si ea predispusă la vreo faza de genul 200 finalizarea, 150 extra CIM, COF etc.

Cât despre Suzy, nu era deloc rea pe fizic, păcat că era țărancă cu 'arfe de clanul sportivilor. Se vedea clar că nu-i place absolut deloc ceea ce face, oricât s-ar strădui să-și impună. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, StefanIon452 a spus:

Roxy foxy era si ea predispusă la vreo faza de genul 200 finalizarea, 150 extra CIM, COF etc.

Cât despre Suzy, nu era deloc rea pe fizic, păcat că era țărancă cu 'arfe de clanul sportivilor. Se vedea clar că nu-i place absolut deloc ceea ce face, oricât s-ar strădui să-și impună. 

Arată - mi care NU e așa. Din 2001 numai astea au rămas. Care era mai răsărită ori a emigrat definitiv, ori si-a luat 5 dildo și 3 womanizer și se freacă singură visând la un trib de pulărăi care să îi servească furibund poftele sexuale în laguna albastră. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 18 minute, biliape a spus:

Arată - mi care NU e așa. Din 2001 numai astea au rămas. Care era mai răsărită ori a emigrat definitiv, ori si-a luat 5 dildo și 3 womanizer și se freacă singură visând la un trib de pulărăi care să îi servească furibund poftele sexuale în laguna albastră. 

Iar te duci la extreme. Ai dreptate parțial dar sunt unele care îmbină utilul cu plăcutul. Așa spunea odată una dintre fete căreia chiar ii plăcea să se futa. Era o nimfomana autentica. Cred ca și lui Karla ii plăcea. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 minute, spopescu a spus:

Iar te duci la extreme. Ai dreptate parțial dar sunt unele care îmbină utilul cu plăcutul. Așa spunea odată una dintre fete căreia chiar ii plăcea să se futa. Era o nimfomana autentica. Cred ca și lui Karla ii plăcea. 

Este un clișeu pe care îl folosesc că știu că vă place să îl auziți. Și care era zână aia, uimește - mă. 

Karlei îi plăcea doar să vă manipuleze. Dovada cea mai bună de silă maximă de bărbați este că toată interacțiunea era prin plastic. 🤮

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 49 minute, StefanIon452 a spus:

Doggy e fratele meu mai mic și mai prost. Bine, de fapt e adoptat, dar sa nu-i spuneți. Ca oricum îl iubim ca pe unul de-al nostru! Te pup frate doggy! 

Lasi si tu ceva in afara de datorii? 

Spune-le oamenilor cum fugeai prin bloc in chiloti dupa ce te-a evacuat ala din casa!

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 6 ore, biliape a spus:

Este un clișeu pe care îl folosesc că știu că vă place să îl auziți. Și care era zână aia, uimește - mă. 

Karlei îi plăcea doar să vă manipuleze. Dovada cea mai bună de silă maximă de bărbați este că toată interacțiunea era prin plastic. 🤮

Cea căreia ii place sigur să se futa este Larisa212 care  face și squirt. Cât despre Karla ii plăcea facesitting unde se uda repede și jocurile cu vibratorul unde iarăși era o placere să o vezi cum i se întăresc sânii, cum geme și se uda. Astea sunt totuși reacții care nu pot fi mimate chiar dacă pot fii provocate deliberat. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 5 ore, spopescu a spus:

Cea căreia ii place sigur să se futa este Larisa212 care  face și squirt. Cât despre Karla ii plăcea facesitting unde se uda repede și jocurile cu vibratorul unde iarăși era o placere să o vezi cum i se întăresc sânii, cum geme și se uda. Astea sunt totuși reacții care nu pot fi mimate chiar dacă pot fii provocate deliberat. 

Squirt îl mimează urinând; îți trebuie multă experiență să faci diferența și dacă nu ești Făt Frumos, nu o ai. 

De lubrifiant ai auzit? Bagă din ăla și "se udă", inclusiv alea cu histerectomie te păcălesc așa. 

Da, și mie mi se scoală dacă o frec dar asta nu înseamnă că mă excit la aia de lângă mine; la unele zâne mă duceam cu pula sculată și cu toată bunăvoința, îmi murea în ele când vedeam ce au în cap... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 5 minute, biliape a spus:

Squirt îl mimează urinând; îți trebuie multă experiență să faci diferența și dacă nu ești Făt Frumos, nu o ai. 

De lubrifiant ai auzit? Bagă din ăla și "se udă", inclusiv alea cu histerectomie te păcălesc așa. 

Da, și mie mi se scoală dacă o frec dar asta nu înseamnă că mă excit la aia de lângă mine; la unele zâne mă duceam cu pula sculată și cu toată bunăvoința, îmi murea în ele când vedeam ce au în cap... 

Ha ha ha. Cine te punea să te uiți în capul lor. Te duceai să futi nu să le masori IQ ul. Glumesc. Și pe mine ma excita o femeie inteligenta care știe ce, când și cum sa vorbească și care bineînțeles ca se și fute mai bine decât o proastă. După părerea mea cel mai mare păcat este prostia căci nu are leac. 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, Malone2022 a spus:

Nu cred ca este ea,din ce imi amintesc avea niste tatuaje(asta daca sunt pozele ei)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...