Sari la conținut

Suzy blonda slim 🔞


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 52 minute, awokeone10 a spus:

Nu cred ca este ea,din ce imi amintesc avea niste tatuaje(asta daca sunt pozele ei)

Nici eu nu cred ca este Suxy sora cu Roxanne. Oricum nu m as fi dus decât ca să aflu ceva despre Roxanne care era de nota 10. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 21 minute, Malone2022 a spus:

Ea este, am fost eu, am recunoscut-o dupa tatuajul de la clavicula. Nu vorbesc prostii. Crezi ca mai punea pozele ei dupa toate incidentele din trecut? E sub acoperire.

Am sunat-o si nu mi s-a parut aceeasi voce,dar poate a raspuns colega,zicea ca are si o colega dar nu lucreaza.150/fin si extra 150 pt finalizare orala🤣🤣🤣.Poate o vizitez doar pt distractie si sa ma conving ca este/nu este ea.(sau sa vad daca mai are pestele spaniol cu ea)🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI

Da, a mărit prețul. 150 finalizarea, și extra 150 CIM. Ca si recenzie, fata a rămas la fel pe fizic, 170 - 172, parcă a mai slăbit, sânii stil pară. Ca si servicii, oralul decent, nu a progresat, normalul la fel, stă fixă gen sa dai în ea ca surdu-n tobe. E cam pe grabă, îți dă senzația asta de la început. Geme fals pe tot parcursul acțiunii. Locația la Tarom, pe republicii, o știți.

PS: 100% ea este, dar nu-ti va spune asta la telefon. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, Malone2022 a spus:

Da, a mărit prețul. 150 finalizarea, și extra 150 CIM. Ca si recenzie, fata a rămas la fel pe fizic, 170 - 172, parcă a mai slăbit, sânii stil pară. Ca si servicii, oralul decent, nu a progresat, normalul la fel, stă fixă gen sa dai în ea ca surdu-n tobe. E cam pe grabă, îți dă senzația asta de la început. Geme fals pe tot parcursul acțiunii. Locația la Tarom, pe republicii, o știți.

PS: 100% ea este, dar nu-ti va spune asta la telefon. 

Ai cautat in celelalte camere?🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
14 hours ago, awokeone10 said:

Am sunat-o si nu mi s-a parut aceeasi voce,dar poate a raspuns colega,zicea ca are si o colega dar nu lucreaza.150/fin si extra 150 pt finalizare orala🤣🤣🤣.Poate o vizitez doar pt distractie si sa ma conving ca este/nu este ea.(sau sa vad daca mai are pestele spaniol cu ea)🤣🤣🤣

Chiar nu v ati dat seama cine e colega ei ?? Este @roxxi01, am sunat si eu si chiar ea a raspuns , i am recunoscut vocea.🤭..Probabil o sa inceapa si ea.👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 46 minute, matei cosmin a spus:

Chiar nu v ati dat seama cine e colega ei ?? Este @roxxi01, am sunat si eu si chiar ea a raspuns , i am recunoscut vocea.🤭..Probabil o sa inceapa si ea.👍

Nu o stiu pe roxxi01 pt ca nu am vizitat-o,nu aveam cum s-o recunosc.Am fost la Suzi cand abia venise si era la inceput,am facut si recenzie parca,dar dupa un timp s-a schimbat atat ea cat si serviciile,era pe fuga,avea prea multe colege pe-acolo sau stateau prea multi isi facuse si ea cont aici dar ne-a dat cu tupeul in cap😂

  • Like 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 ore, awokeone10 a spus:

Nu o stiu pe roxxi01 pt ca nu am vizitat-o,nu aveam cum s-o recunosc.Am fost la Suzi cand abia venise si era la inceput,am facut si recenzie parca,dar dupa un timp s-a schimbat atat ea cat si serviciile,era pe fuga,avea prea multe colege pe-acolo sau stateau prea multi isi facuse si ea cont aici dar ne-a dat cu tupeul in cap😂

O stim noi 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 11 ore, Malone2022 a spus:

Nimeni altcineva la domnișoara Suzeta? Sunt dezamăgit :)))

Cat de educat,civilizat si cu bun-simt sunt,la ultima vizita a reusit sa ma superenerveze,atat prin atitudine si graba dar si ca schimbase preturile cand am intrar pe usa,cu greu am reusit sa ma abtin sa nu-i zic ceva de neam si rude.Dupa care a scris colega ei,Roxana,ca e si ea la inceput si nu stie,s-o intelegem.Dar ea a intrat aici si a ars-o in tupeu,gen-daca esti fraier=te ard.Si asta a fost motivul din cauza caruia nu am cunoscut-o pe Roxi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...