Jump to content

Suzy blonda slim 🔞

Recommended Posts

Acum 52 minute, awokeone10 a spus:

Nu cred ca este ea,din ce imi amintesc avea niste tatuaje(asta daca sunt pozele ei)

Nici eu nu cred ca este Suxy sora cu Roxanne. Oricum nu m as fi dus decât ca să aflu ceva despre Roxanne care era de nota 10. 

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Le ceri cam mult, ca sunt unii pe aici de câțiva ani si ne povestesc doar de performantele lor sexuale. Ce nu inteleg eu, daca oamenii sunt prezentabili si fut de rup pizda-n doua, dezmembreaza femeil

Cea mai tare replica pe ziua asta! 

E bine că am avut subiect de discuție si in seara asta, era cam liniște si plictiseala. 😛

Posted Images

Acum 21 minute, Malone2022 a spus:

Ea este, am fost eu, am recunoscut-o dupa tatuajul de la clavicula. Nu vorbesc prostii. Crezi ca mai punea pozele ei dupa toate incidentele din trecut? E sub acoperire.

Am sunat-o si nu mi s-a parut aceeasi voce,dar poate a raspuns colega,zicea ca are si o colega dar nu lucreaza.150/fin si extra 150 pt finalizare orala🤣🤣🤣.Poate o vizitez doar pt distractie si sa ma conving ca este/nu este ea.(sau sa vad daca mai are pestele spaniol cu ea)🤣🤣🤣

• Like 1

Da, a mărit prețul. 150 finalizarea, și extra 150 CIM. Ca si recenzie, fata a rămas la fel pe fizic, 170 - 172, parcă a mai slăbit, sânii stil pară. Ca si servicii, oralul decent, nu a progresat, normalul la fel, stă fixă gen sa dai în ea ca surdu-n tobe. E cam pe grabă, îți dă senzația asta de la început. Geme fals pe tot parcursul acțiunii. Locația la Tarom, pe republicii, o știți.

PS: 100% ea este, dar nu-ti va spune asta la telefon. 

• Like 3
  • Minus 1
Acum 1 oră, Malone2022 a spus:

Da, a mărit prețul. 150 finalizarea, și extra 150 CIM. Ca si recenzie, fata a rămas la fel pe fizic, 170 - 172, parcă a mai slăbit, sânii stil pară. Ca si servicii, oralul decent, nu a progresat, normalul la fel, stă fixă gen sa dai în ea ca surdu-n tobe. E cam pe grabă, îți dă senzația asta de la început. Geme fals pe tot parcursul acțiunii. Locația la Tarom, pe republicii, o știți.

PS: 100% ea este, dar nu-ti va spune asta la telefon. 

Ai cautat in celelalte camere?🤣

• Haha 1
14 hours ago, awokeone10 said:

Am sunat-o si nu mi s-a parut aceeasi voce,dar poate a raspuns colega,zicea ca are si o colega dar nu lucreaza.150/fin si extra 150 pt finalizare orala🤣🤣🤣.Poate o vizitez doar pt distractie si sa ma conving ca este/nu este ea.(sau sa vad daca mai are pestele spaniol cu ea)🤣🤣🤣

Chiar nu v ati dat seama cine e colega ei ?? Este @roxxi01, am sunat si eu si chiar ea a raspuns , i am recunoscut vocea.🤭..Probabil o sa inceapa si ea.👍

• Like 1
Acum 46 minute, matei cosmin a spus:

Chiar nu v ati dat seama cine e colega ei ?? Este @roxxi01, am sunat si eu si chiar ea a raspuns , i am recunoscut vocea.🤭..Probabil o sa inceapa si ea.👍

Nu o stiu pe roxxi01 pt ca nu am vizitat-o,nu aveam cum s-o recunosc.Am fost la Suzi cand abia venise si era la inceput,am facut si recenzie parca,dar dupa un timp s-a schimbat atat ea cat si serviciile,era pe fuga,avea prea multe colege pe-acolo sau stateau prea multi isi facuse si ea cont aici dar ne-a dat cu tupeul in cap😂

• Like 1
  • Trist 1
Acum 7 ore, awokeone10 a spus:

Nu o stiu pe roxxi01 pt ca nu am vizitat-o,nu aveam cum s-o recunosc.Am fost la Suzi cand abia venise si era la inceput,am facut si recenzie parca,dar dupa un timp s-a schimbat atat ea cat si serviciile,era pe fuga,avea prea multe colege pe-acolo sau stateau prea multi isi facuse si ea cont aici dar ne-a dat cu tupeul in cap😂

O stim noi 😂😂

• Haha 1
  • Minus 1
Acum 11 ore, Malone2022 a spus:

Nimeni altcineva la domnișoara Suzeta? Sunt dezamăgit :)))

Cat de educat,civilizat si cu bun-simt sunt,la ultima vizita a reusit sa ma superenerveze,atat prin atitudine si graba dar si ca schimbase preturile cand am intrar pe usa,cu greu am reusit sa ma abtin sa nu-i zic ceva de neam si rude.Dupa care a scris colega ei,Roxana,ca e si ea la inceput si nu stie,s-o intelegem.Dar ea a intrat aici si a ars-o in tupeu,gen-daca esti fraier=te ard.Si asta a fost motivul din cauza caruia nu am cunoscut-o pe Roxi.

• Like 2
  • Haha 1