Sari la conținut

a fost cineva la 0751768327


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am vizitat-o pe domnisoara in aceasta seara. Moldoveanca, tanara, vre-o 19 ani, slim, un pic cam timida.

Locatie 10:  zona Coresi, bloc nou, locatie curata

Aspect 10:  fata slim, frumoasa la fata, cu ochelari (seamana un pic cu Mia Khalifa), fund sexy si sani micuti, dar potriviti.

ON 9:  Fara prea multe artificii, fara atentie la sateliti, dar stie sa te excite.

Np 9: deschisa la pozitii, am incercat vre-o 4, se misca bine, se uda natural, si stie sa te atinga sa te exciti in timpul actului sexual.

GFE 10+Lipicioasa, stie sa te faca sa te relaxezi

Per total o prezenta placuta,  timida un pic la inceput, pe parcurs se destinde, probabil depinde de chimie.  

De revenit, pentru mine, un mare DA.

Link spre comentariu

Acum 2 ore, nexusa a spus:

Am vizitat-o pe domnisoara in aceasta seara. Moldoveanca, tanara, vre-o 19 ani, slim, un pic cam timida.

Locatie 10:  zona Coresi, bloc nou, locatie curata

Aspect 10:  fata slim, frumoasa la fata, cu ochelari (seamana un pic cu Mia Khalifa), fund sexy si sani micuti, dar potriviti.

ON 9:  Fara prea multe artificii, fara atentie la sateliti, dar stie sa te excite.

Np 9: deschisa la pozitii, am incercat vre-o 4, se misca bine, se uda natural, si stie sa te atinga sa te exciti in timpul actului sexual.

GFE 10+Lipicioasa, stie sa te faca sa te relaxezi

Per total o prezenta placuta,  timida un pic la inceput, pe parcurs se destinde, probabil depinde de chimie.  

De revenit, pentru mine, un mare DA.

multumesc

o sa i fac si eu o vizita cat mai curand

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...