Sari la conținut

💯🔥🔥 Delia 0736534221🔥🔥 💯 pentru câteva zile in orașul tău ❤


Postări Recomandate

Bună dragilor, ma numesc Delia am 21 de ani, blonda, 1.70 înălțime, sâni siliconati ( mărime decenta) piele fina bronzata.

 

Săptămâna viitoare doresc sa fac o scurta vizita in Cluj. 

Momentan activez in Brașov.( o sa va las link-ul mai jos)

Cum voi fi pentru prima data in Cluj vroiam sa va întreb in ce zona ar trebui sa caut locație 

 

Revin imediat cu lista de servicii/tarife si poze 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Servici: OP, NP in diferite poziții, AP( nu îl trec ca și serviciu pentru ca se poate doar cu mărimi MICUȚE), FK ( in funcție de igiena și chimie), GFE, COB, și alte mici fantezii ( in limita bunului simt!)

❤️preț: 150 de lei 15-20 de min ; 200 de lei 30-35 de min; 300 de lei 60min

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 19 minute, delia-blonda a spus:

20201226_151525.jpg.61d657df02d96e7410cbc999a4cb7287.jpg20201222_004038.jpg.600be7f4a525de419236b575609778bf.jpgAirBrush_20210308195500.jpg.9c04b033475f588b659236b1aed5257b.jpg

Extrem de provocatoare și tentante pozele. Te așteptăm cu drag pe la noi. Cât despre locație, din punctul meu de vedere poate sa fie oriunde, in Cluj, ca la cum arăți merită sa ma deplasez până la tine😊

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 43 minute, delia-blonda a spus:

Cum voi fi pentru prima data in Cluj vroiam sa va întreb in ce zona ar trebui sa caut locație 

O asa bunaciune dacă întreabă trebuie sa primească niște răspunsuri. 

Zic ca cel mai ușor este a menționa locațiile cu nu. Drept urmare, NU pentru Viva City (Aleea Valeriu Bologna), și pe cât posibil NU Alexandru Vaida Voevod 110. 

Cert nu Floresti, dacă nu ai ca și target futaciosii USR-iști (hashtagrezist). 

Fără a fi NU, dar nici de recomandat nu este, o locație în cartierul Manastur (blocuri comuniste, probleme cu parcarea). 

În rest, +/-, restul zonelor, respectiv locațiile sunt acceptabile. 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, altu2 a spus:

O asa bunaciune dacă întreabă trebuie sa primească niște răspunsuri. 

Zic ca cel mai ușor este a menționa locațiile cu nu. Drept urmare, NU pentru Viva City (Aleea Valeriu Bologna), și pe cât posibil NU Alexandru Vaida Voevod 110. 

Cert nu Floresti, dacă nu ai ca și target futaciosii USR-iști (hashtagrezist). 

Fără a fi NU, dar nici de recomandat nu este, o locație în cartierul Manastur (blocuri comuniste, probleme cu parcarea). 

În rest, +/-, restul zonelor, respectiv locațiile sunt acceptabile. 

Mulțumesc frumos 😘

Pentru tine 😘

20210313_150215.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Salutare

Vazand ca ne face Delia o vizita la Cj am citit putin recenzile de pe Bv , imd am si facut prog pt aceasta seara . Conf inainte cu 1 ora . Ajuns la locatie mai sus mentionata anunt ca sunt in zona , am primit nr intf si am urcat . Fata este belea cum arata , mult mai frumoasa in realitate , fund bombat , picioare frumoase , talie , la fata este ce trebuie . Stam putin la pov , un suc sa ne acomodam si printre altele imi spune ca sunt primul client pe Cj . Achitat 300 pt 1 ora si la baie pt reimpospatare , merge si Delia . Cind se intoarce am inceput sa ne imbratisam , pupaturi contol la junior si trecem la actiune . Servicile : OP , dar pt Op 10 , are un stil rar intalnit .NP 2 poziti si juniorul a terminat 😂😂😂. O recomand cu drag pt felul cum arata si servicile primite si nu in ultimul rand face tot posibilul sa te simti cit mai bine . Am si facut o noua prog . O seara placuta . 

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, mister01 a spus:

Salutare

Vazand ca ne face Delia o vizita la Cj am citit putin recenzile de pe Bv , imd am si facut prog pt aceasta seara . Conf inainte cu 1 ora . Ajuns la locatie mai sus mentionata anunt ca sunt in zona , am primit nr intf si am urcat . Fata este belea cum arata , mult mai frumoasa in realitate , fund bombat , picioare frumoase , talie , la fata este ce trebuie . Stam putin la pov , un suc sa ne acomodam si printre altele imi spune ca sunt primul client pe Cj . Achitat 300 pt 1 ora si la baie pt reimpospatare , merge si Delia . Cind se intoarce am inceput sa ne imbratisam , pupaturi contol la junior si trecem la actiune . Servicile : OP , dar pt Op 10 , are un stil rar intalnit .NP 2 poziti si juniorul a terminat 😂😂😂. O recomand cu drag pt felul cum arata si servicile primite si nu in ultimul rand face tot posibilul sa te simti cit mai bine . Am si facut o noua prog . O seara placuta . 

Mulțumesc frumos, ne vedem joi 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...